שאלה בקשר לסקטורים פגומים - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בקשר לסקטורים פגומים

edenbd

Recommended Posts

רציתי לדעת ממה נוצרים סקטורים פגומים, והאם יש דרך להמנע מכך?

כבר פעמיים שהכונן הקשיח שלי עשה בעיות ותקנתי בו סקטורים פגומים וזה עזר, אבל אני רוצה להמנע מכך בעתיד לכן אני שואל פה איך זה נוצר.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקיעות של המחשב, איתחולים לא תקינים, הפסקות חשמל, נפילות מתח, ובמקרה הנדיר דפקט בהרדיסק עצמו שמוליד עוד ועוד סקטורים פגומים.

בדור ה11 של יש דגמים עם FIRMWARE מסוימים שהיו להם כמה תופעות, אולי זה זה אבל אני בספק רב.

דבר ראשון תבדוק את ההרגלי כיבוי שלך.

דבר שני תחליף כבלים להרדיסק.

דבר שלישי תעשה בדיקת יציבות למערכת כדי לוודא שאין לך בעיה עם הספק או שאר החלקים.

תעשה גיבוי של הדברים החשובים.

תקווה לטוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב בד"כ לא מתכבה בפתאומיות, אם הוא מתכבה זה רק בצורה מסודרת. בקשר לכונן יש לי עליו אחריות, אבל החלפתי אותו כבר כמה פעמים ולכן אין לי סבלנות ללכת אל KSP שוב.

יש לי כונן של אחר שעובד פיקס כבר שנתיים, רק הכונן הזה 6400AAKS עושה לי בעיות ואין לי מושג ממה נובעת הבעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקשר לתוכן על הכונן, הוא לא מעניין אותי, זה הכל הורדות ככה שאין לי בעיה שהם ילכו.

אני עדיין רוצה לנסות לאתר הבעיה, כי לא יעזור לי שאני יחליף שוב דיסק חדש והבעיה תחזור שוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בהחלט אפשרי אך פחות סביר.

גם לי לא נראה שזה אפשרי, כי קודם כל שאר החלקים במחשב בסדר גמור, כולל דיסק קשיח אחר שהוא עובד מעולה כבר שנתיים, ודבר שני המחיצה של ההארדדיסק התקול לא נעלמת או משהו כזה ככה שאין בעיה של מתח.

אני אחליף את הכונן הזה במסגרת האחריות, אפרמט פרמוט מלא ונקווה לטוב.

תודה על העזרה חברה. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...