רוני זכתה בכוכב נולד! - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רוני זכתה בכוכב נולד!

Nyromith

Recommended Posts

אז אחרי כל ההתעללות הלא-מוצדקת וההשפלות מהשופטים היא עשתה את זה והוכיחה שהם לא מבינים כלום. פעם אחר פעם כשתקעו אותה בסוף הטבלה כיביתי את הטלוויזיה עם טעם מר בפה, והיום הגיע הפיצוי הגדול.

גם ולאדי שנראה כ"כ זר וכאב לי עליו כשהעבירו אותו את האודישנים כי חשבתי שהוא יעוף ישר בתוכנית הראשונה עשה את זה בגדול.

מבחינתי, העונה עם הגמר המפתיע ביותר, ופעם הראשונה זוכה (ומגיע למקום השני) מישהו שאני כ"כ אהדתי.

מי שלא אוהב את התחרות הזאת מוזמן לא להגיב. מנהלים, אחרי כל תחרות גדולה נפתח דיון, אז בבקשה לא לנעול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחרות כוכב נולד קיימת לשם התחרות בלבד - אם כולם כ"כ אוהבים את הזוכים וחושבים שהם מאוד ממש OMG מוכשרים, למה אתם לא ממשיכים לעקוב אחריהם לאחר הזכייה? למה אתם לא הולכים להופעות שלהם? למה אתם לא קונים אלבומים שלהם? הכל הבל הבלים.

ההתייחסות לכוכב נולד כאילו היה איזושהי ידיעה חדשותית מסעירה(ולא בעמוד האחורי) היא כ"כ מגוכחת ומלאה בטעם רע - מה זה משנה לי אם X זכה או אם Y זכה?! גם ככה הם נעלמים אט או אט או משחררים רינגטון פה ושם.

בנוסף, בתור מוזיקאי ויוצר - אני מאוד מעריך את התוכנית שהחזירה אנשים לאהוב את קלאסיקות המוזיקה העברית, אבל אני גם חושב שאנשים שכחו שללא יצירה חדשה ומקורית, כל האומנות והמוזיקה שוות לפח - והמגמה הזאת של להתייחס לכוכב נולד כשיא האומנות העכשווית בסופו של דבר יביא לכליונה - לא יהיו יוצרים יותר, רק . אותי זה מגעיל.

פותח הדיון - אתה לא יכול לפתוח דיון ולומר "מי שלא אוהב את התוכנית שלא יגיב", זה לא פורום פרטי שלך.

נ.ב

בעולם של כוכב נולד, פורטיס ואביב גפן לא היו עוברים אפילו את האודישנים.. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תחרות כוכב נולד קיימת לשם התחרות בלבד

אני חושב שבנוסף לתחרות, מטרת הערוץ המסחרי לספק תוכנית בידור טובה וגם קצת "מרתקת" ובתור שכזו `כוכב נולד` מספקת את הסחורה בגדול.

יש לא מעט אמנים מהשורה השורה בזמר הישראלי שלא היו עוברים את שלב האודישנים ולא אנקוב בשמות (רשימה ללא סוף).

ההפקה טובה, המבצעים מלאי חן, השופטים ``צבעוניים`` בקצור: GOOD SHOW ובידור לא רע - וזו המטרה. (של ערוץ 2)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה כוכב נולד לא רק בגלל התחרות והדרמה בסוף כל פרק, אלא גם כדי לשמוע שירים ישראלים שלא היה לי סיכוי לשמוע אחרת. מה שכל כוכב יעשה עם ההצלחה שלו זה עניינו הפרטי, ואי הצלחה של כוכב כזה או אחר לפתח קריירה זאת ממש לא סיבה לבטל את התחרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רואה כוכב נולד לא רק בגלל התחרות והדרמה בסוף כל פרק, אלא גם כדי לשמוע שירים ישראלים שלא היה לי סיכוי לשמוע אחרת. מה שכל כוכב יעשה עם ההצלחה שלו זה עניינו הפרטי, ואי הצלחה של כוכב כזה או אחר לפתח קריירה זאת ממש לא סיבה לבטל את התחרות.

אם מעניינת אותך התחרות רק בזמן התחרות, אז מדוע לפתוח עליה - לאחר שתמה - דיון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעולם של כוכב נולד, פורטיס ואביב גפן לא היו עוברים אפילו את האודישנים.. :)

אביב גפן כבר מזמן עבר את השיא שלו. איפהשהו בתחילת שנות ה2000

כשהיצירה שלו הדרדרה, והמסחור תפס את רובו (שיתופי פעולה עם סלקלום\ארומה וכו').

פורטיס = אגדה :)

בקשר לכוכב נולד, פעם הייתי עוקב היה נחמד. אבל עכשיו זה כבר יותר מדי.

אחרי 7 עונות כבר נמאס. אבל הם דוחפים את זה כל הזמן, לא משנה באיזה שעה שתפתח ערוץ 2\24

אתה תראה כוכב נולד - תכנית, חזרות, הדחות, גלגל הצלה, ברבורי שכל ועוד ועוד.

לא ראיתי פרק אחד העונה, וגם עונה הבאה אני לא אראה.

צריך משהו אחר.

לא צריך כל הזמן בידור קל ואידיוטי כמו תכניות ריאליטי למיניהן. איפה תכניות דרמה-קומדיות מקוריות?

התכניות הרדודות כבר הרגו אותנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי רק את עונה 1 ו2.

והעונה הזאת כי אמרו לי שהיא ממש טובה.

ובאמת זאת עונה מעולה המתמודדים מצויינים.

וכל הכבוד לה שהיא זכתה, יש לה קול מעולה!

***עכשיו ראיתי את הגמר, הגמר הכי טוב שהיה עד היום, הוא היה מעולה.

כיף לראות אותו.(כמובן מוקלט שאתה מעביר את כל הפרסומות, ולא בשידור חי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ג'ודאס פריסט אני איתך!

לדעתי זה אפילו גרוע מזה, החברה שכן מוכשרים שוחקים אותם על תחרות במקום שישקיעו באומנות שלהם ואז הם שורפים את עצמם, כלומר-גם אם היה להם סיכויי להשמיע את הכשרון שלהם , עכשיו הוא הלך כבר כי הסאונד שלהם עבר לעולם הפופ שהגדירו השופטים וכל ביטויי למקוריות דהה והושפל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...