BSOD - Windows 7 כל לילה.. - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

BSOD - Windows 7 כל לילה..

Triple-z

Recommended Posts

היי

מאז שהתקנתי 7 ultimate לפני כמה ימים (Microsoft.Windows.7.Ultimate.Original.MS.ISO.x86-GRP7600.16385.090713-1255_x86fre_client_en-us_Retail_Ultimate-GRMCULFRER_EN_DVD)

כל לילה אני מקבל BSOD עם האררור:

DRIVER_IRQL_NOT_LESS_OR_EQUAL

STOP: 0x0000001D

הוא לא מציין מיהו הקובץ או הדרייבר הבעייתים וכן אני לא יודע מה לעשות, עוד סימפטום מוזר הוא שכל היום כאשר אני מול המחשב ועובד איתו אני לא מקבל את המסך הזה, אבל כל בוקר אני מתעורר לאחד כזה, וכבר ביטלתי את כל הגדרות השינה למינהם

מצרף תמונה של המסך הכחול:

img0213i.th.jpg

מה אתם אומרים? יש תוכנה שיכולה לסרוק ולבדוק מי דפוק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

verifier

תריץ verifier משורה פקודה.

בודק דריברים.

איזה בדיקות בדיוק אני אמור להריץ שם?

הוא לא מצא unsigned drivers..

ולשאלה הראשונה, ב- לא היו לי את הבעיות האלה, זה רק מאז שהתקנתי וינ7..

אני ינסה להסיר חשודים

הבעיה שזה קורה רק בלילות לכן יקח זמן לעלות על הפתרון, במהלך היום המסך הכחול כלל אינו מופיע

אמרו לי גם לנסות להסיר את האנטיוירוס, הייתי עם ESET SMART SECURITY, אולי הפיירוול שם דופק תכרטיס או משהו..?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש איזו שהיא בעיה באחת הדרייברים.

וזה שדרייבר מסומן כתקין על ידי לא אומר בהכרח שהוא לא יגרום לפתרון של הבעיה.

תנסה לשנות בהגדרות צריכת החשמל..לבטל כיבוי דיסקים קשיחים כיבוי מסך וכניסה למצב המתנה.

בנוסף לזה במידה וקיים קובץ MINIDUMP בתיקית c:\windows\minidump תעלה את הקובץ מהתאריך האחרון בשביל שנוכל לדעת קצת פרטים על גורם הבעיה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוצע, למרות שנראה לי מוזר, ממתי כיבוי המסך גורם לכאלו בעיות? זו פעולה סטנדרטית למדי, במהלך היום המסך נכבה פעמים רבות אבל לא קיבלתי שום מסך כחול..

מבדיקה של קובץ ה- DMP האחרון:

Probably caused by : ntkrnlpa.exe ( nt+467eb )

מה זה אומר לנו? שזה קשור לדרייברים.. אבל איזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי עיון בקובץ המיני האחרון אכן מדובר בבעיית .

אם עדכנת איזה שהם אחרי ההתקנה של כמו של כרטיס מסך או משהו תסיר אותם ותראה מה קרה.

לצערי מכיוון שחלונות 7 עדיין בפיתוח אנחנו די תקועים עם באגים וחוסר התאמה לחומרה פה ושם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...