סאן רוף , מותר לעשות לפי חוק? - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סאן רוף , מותר לעשות לפי חוק?

aviram20

Recommended Posts

• תגובות 59
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ערס או לא ערס, זה המצב: אתה הולך להשקיע כמה אלפי שקלים ברכב ששווה לכל היותר 13 אלף שקל. אוהב אותו או לא, זה לא פחות ולא יותר מטמטום, וזה בהנחה שתעשה את זה במקום שמתעסק עם הדברים האלה - כלומר, בהנחה שלא יהיה נזק לשלדה. אם יהיה נזק - האוטו הזה יהיה שווה את הפח שממנו הוא עשוי. תחשוב על זה טוב טוב לפני שאתה עושה שטות כזאת.

יש אנשים, דפוקים בראש כאלה, שאוהבים לקנות מכוניות ישנות ובהשקעה כספית לא גבוהה במיוחד, הרבה הזמנות מ- וזוג ידיים מוכשרות, בונים מכונית מעולה, שכמעט ולא נופלות באיכות הנסיעה ממכוניות שעולות פי 10 יותר. אתה ידידי, מוזמן להיכנס לפחית האוטומטית המשעממת שלך, להעביר ל-D ולנסוע לדיון אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אנשים, דפוקים בראש כאלה, שאוהבים לקנות מכוניות ישנות ובהשקעה כספית לא גבוהה במיוחד, הרבה הזמנות מ- וזוג ידיים מוכשרות וWORKSHOP אישי בבית, בונים מכונית מעולה, שכמעט ולא נופלות באיכות הנסיעה ממכוניות שעולות פי 10 יותר. אתה ידידי, מוזמן להיכנס לפחית האוטומטית המשעממת שלך, להעביר ל-D ולנסוע לדיון אחר.

כן,אין ספק שישנם אנשים מוכשרים,שעושים "מודינג" מדהים בתחומים שונים,וזה כולל מכוניות..אבל "לבנות מכונית"?? איכות נסיעה?? נו באמת..תסביר לי איך אפשר להפוך פונטו שמת 96 למכונית עם "איכות נסיעה"(זה קשור גם לביצועי המכונית,אני מקווה שאתה מבין) שווה למכונית משנת 2006,למשל..איך עושים את זה בלי להשקיע סכום כסף גדול?

יש סיבה שדברים מסויימים משאירים לאנשי מקצוע. כמו שאתה לא רץ ומתחיל להרכיב מחדש את הצנרת/מיזוג אוויר/חשמל שלך בבית,ככה אף אחד לא יכול "לארגן מחדש" את האוטו(ולא,להחליף כיסויים למושבים ולשים ספויילר זו לא ההגדרה ל"איכות נסיעה" או "לארגן מחדש")..

אם הכל היה כ"כ פשוט וקל,אז למה היינו צריכים אנשים מקצוע בכלל? היינו יושבים בבית ומייצרים כל מה שאנחנו צריכים לעצמנו,קלי קלות..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תדגוש? אה,אפשר לשים דגשים על המנוע? מאגנייייייייייייב

אומרים לגדוש,חמודי,מהמילה גדוש,גודש(כמו באף,כשחולים).

אבל העיקר לזרוק מילים לאוויר,ולהיות מגניב,לא?

גם את שאר ההודעה לא הבנתי..מי זה ברבו..אולי אתה מתכוון לברמבו-BREMBO או משהו?

ילד טיפש, ברבו זה הדגם של האוטו :bash:

Fiat bravo

גאון מחפש בקטנות? יופי.. עוד אחד..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז או שתרשום באנגלית,כמו בנאדם,BRAVO,או לכל הפחות בראבו,או פיאט בראבו,שיבינו מה אתה רוצה..להוסיף אותיות לא עולה כסף(אני לא אגיד שזה נכון וזה לא נכון כי זו מילה לועזית,אבל אם כבר רושמים אז לרשום בצורה קריאה לבני אנוש..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח איזה מצחיקים אתם..

אתם אומרים להחליף מנועים כאילו זה דבר מקובל .. אנחנו בישראל הכל לא חוקי! (וזה בעצם הנושא..) הם אפילו ימצאו במכוניות מקוריות דברים לא חוקיים :s07:

למה צריך אוטו חזק? זה לא לכמה האוטו מגיע, זה כמה מהר אתה מגיע לאותה מהירות.. שיגיע ל100 אבל כמה שיותר מהר :smile1:

הכי פשוט תחליף אוטו, ובהצלחה לגבי הX5 :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז או שתרשום באנגלית,כמו בנאדם,BRAVO,או לכל הפחות בראבו,או פיאט בראבו,שיבינו מה אתה רוצה..להוסיף אותיות לא עולה כסף(אני לא אגיד שזה נכון וזה לא נכון כי זו מילה לועזית,אבל אם כבר רושמים אז לרשום בצורה קריאה לבני אנוש..)

כניראה שלא קראת כלום בחיים שלך חוץ ממשחקים ...... :lol:

טוב חברה דיי תנו לתראד למות זה סתם ספאם !!!

מבטיח לפתוח תראד על האקס 5 שאני יקנה אותה ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כניראה שלא קראת כלום בחיים שלך חוץ ממשחקים ...... :lol:

טוב חברה דיי תנו לתראד למות זה סתם ספאם !!!

מבטיח לפתוח תראד על האקס 5 שאני יקנה אותה ..

להחזיק כזה בלי משכורת של מעל 15 אלף לא חושב שאפשר
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן,אין ספק שישנם אנשים מוכשרים,שעושים "מודינג" מדהים בתחומים שונים,וזה כולל מכוניות..אבל "לבנות מכונית"?? איכות נסיעה?? נו באמת..תסביר לי איך אפשר להפוך פונטו שמת 96 למכונית עם "איכות נסיעה"(זה קשור גם לביצועי המכונית,אני מקווה שאתה מבין) שווה למכונית משנת 2006,למשל..איך עושים את זה בלי להשקיע סכום כסף גדול?

יש סיבה שדברים מסויימים משאירים לאנשי מקצוע. כמו שאתה לא רץ ומתחיל להרכיב מחדש את הצנרת/מיזוג אוויר/חשמל שלך בבית,ככה אף אחד לא יכול "לארגן מחדש" את האוטו(ולא,להחליף כיסויים למושבים ולשים ספויילר זו לא ההגדרה ל"איכות נסיעה" או "לארגן מחדש")..

אם הכל היה כ"כ פשוט וקל,אז למה היינו צריכים אנשים מקצוע בכלל? היינו יושבים בבית ומייצרים כל מה שאנחנו צריכים לעצמנו,קלי קלות..

מחליפים מתלים/בולמים באיכותיים יותר, עושים שיפורים שונים במנוע, מחליפים חלקים מקוריים עם ביצועים מוגבלים בחלקים איכותיים יותר. יש המון אפשרויות וגם לא מדובר בהוצאה כספית גבוהה מיוחד. החלקים עצמם לא עולים הרבה כסף. כמו כן חייבים עם בסיס טוב שמשתלם לשפר. ברור שאי אפשר לקחת שהיה גרוטאה עוד ביום שירד מפס הייצור ולהפוך אותה למשהו נורמלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...