מחפש Notebook עד 1,800 ש"ח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש Notebook עד 1,800 ש"ח

Posford

Recommended Posts

מחפש מיני לפטופ עד 1800 ש"ח - הבנתי שהמחשבים הבסיסיים הם בסביבות ה- 1,500 ש"ח.

היעוד של המחשב : גלישה באינטרנט, כתיבת עבודות (Ofiice), שמיעת מוזיקה, צפייה בסרטים, אינטרנט Youtube, ,

צפייה נאותה באתרי פלאש וכו'...

חשוב שיהיה במחשב 2GB זכרון פנימי, מעבד , HD כמה שיותר גדול ואפשרי במסגרת המחיר.

ומחשב כמה שיותר חזק ואפשרי במחיר הזה, חשוב שיהיה מחשב של חברה מוכרת, ואשמח להמלצות על חנויות באזור הדרום איפה ניתן ומומלץ לרכוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מאחר בכמה חודשים, כשעוד היו נפוצות הגרסאות עם סוללת ה3 תאים.

‎Acer one D250‎ שריד לתקופה, אחרת יש לך כבר X110 של LG אבל הוא חורג בקצת מהתקציב.

לגבי 2GB זיכרון, תמיד אפשר להוסיף.

מאחר בכמה חודשים, למה?

ומזה סוללת ה-3 תאים? אין לי מושג בכל הנושא הנ"ל, אפעם לא היה ברשותי נייד או נטבוק.

ואתה ממליץ על ACER? ראיתי שהרבה ממליצים על 1005, אבל הוא קצת חורג מהתקציב.

אשמח ללינק ל-LG לגרסא המדוברת.

ובנוגע ל2GB, תמיד אפשר להוסיף כמו במחשב נייח? או שצריך ללכת למעבדה להוסיף?

אגב איך החברה Hasee?

ראיתי שיש מבצע Hasee Me 102 בסביבות ה- 1,800 ש"ח.

איך הוא? מישהו מכיר?

ומזה המעבדים בנטבוק Intel ATOM? ואיך הדגם Intel N270 1.6Ghz?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אענה על מה שאני יודע:

באשר לסוללה-בגדול, יותר תאים=זמן סוללה ארוך יותר (חבל סתם להרחיב מה זה בדיוק אומר תאים, אז פשוט תזכור את הקטע הזה), וזה אומר שסוללות עם 3 תאים, שפעם היו נפוצות יותר, ייתנו לך זמן סוללה קצר יותר מסוללות 6 תאים, שכיום נפוצות יותר במחשבים (יש גם 9 תאים, 12 תאים...)

באשר להוספת 2 ג'יגה-יש בארץ חנויות שיוסיפו לך בעצמם . אם אתה רוצה להוסיף לבד-זה אמנם די פשוט לכאורה, ויש המון סרטוני הדרכה ביוטיוב שמראים בדיוק איך לעשות את זה. אבל אם אתה לא בטיוח בעצמך-הייתי כבר משלם עוד טיפה לחנות כדי שתעשה את זה בעצמה, אבל על זה כבר תחשוב אחרי הרכישה :)

באשר למעבד האטום-זו סדרה של מעבדים של שנמצאת כיום בהרבה נטבוקים. ה-N270 הוא המעבד היותר ישן והפחות חזק. כיום יש כבר את ה-N280, שהוא טוב יותר

אני חושב שכדאי לחסוך עוד טיפה כדי לפתוח בפנייך עוד אופציות, כמו ה-1005HA. אמנם אין לי מושג לגבי HASEE, אבל אני מניח שהמחשבים האלו פחות חזקים מהרבה נטבוקים כיום של חברות אחרות, מוכרות יותר (ושוב-זה נאמר בהסתייגות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באשר להוספת 2 ג'יגה-יש בארץ חנויות שיוסיפו לך בעצמם . אם אתה רוצה להוסיף לבד-זה אמנם די פשוט לכאורה, ויש המון סרטוני הדרכה ביוטיוב שמראים בדיוק איך לעשות את זה. אבל אם אתה לא בטיוח בעצמך-הייתי כבר משלם עוד טיפה לחנות כדי שתעשה את זה בעצמה, אבל על זה כבר תחשוב אחרי הרכישה :)

באשר למעבד האטום-זו סדרה של מעבדים של שנמצאת כיום בהרבה נטבוקים. ה-N270 הוא המעבד היותר ישן והפחות חזק. כיום יש כבר את ה-N280, שהוא טוב יותר

אני חושב שכדאי לחסוך עוד טיפה כדי לפתוח בפנייך עוד אופציות, כמו ה-1005HA. אמנם אין לי מושג לגבי HASEE, אבל אני מניח שהמחשבים האלו פחות חזקים מהרבה נטבוקים כיום של חברות אחרות, מוכרות יותר (ושוב-זה נאמר בהסתייגות)

בנוגע להוספת לבד, אין קטע פה של לפתוח את הלפטופ במקום סטירלי במעבדה? ולאטום אותו בסיום? אין דבר כזה נכון?

וכיום הגרסא הכי חדשה של המעבדה היא N280?

ואשמח לשמוע חוות דעת ממישהו שמכיר את המחשבים של HASEE.

תודה לך אגב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

החלפת הזכרון היא ממש פשוטה. יש בורג אחד (לפעמים 2) שפותחים, ואז פשוט שמים זכרון חדש. זה לוקח מספר דקות ספורות בלבד

המעבד הכי חזק כיום לנטבוקים הוא ה-N280, ככל הידוע לי. יש את ה-Z520 של , שהוא נראה לי הכי חדש, אבל הוא פחות חזק מה-N280

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...