במקום Priview של החלון - תצוגה של החלונות הפתוחים ב-Task Bar - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

במקום Priview של החלון - תצוגה של החלונות הפתוחים ב-Task Bar

xtract1

Recommended Posts

למי שלא הבין, כשיש לי חלון (למשל דף אינטרנט) פתוח בשורת המשימות, ואני שם את העכבר עליו - נפתח לי חלון קטן שמראה את דף האינטרנט בקטן (או כל דבר שפתוח שם). שמעתי שאפשר לסדר כך שזה לא יראה את זה אלא פשוט (במידה ויש כמה חלונות פתוחים, דפי למשל, שקובצו יחדיו) הוא פשוט יראה את השם של כל אחד ואחד. חיפשתי וחפרתי בעזרת המקש הימיני ולא מצאתי.

בנוסף, אם מישהו במקרה יודע איך אפשר לעזעאל לסדר את התיקיות ב-Win שבע באופן ידני, איך שאני רוצה - אשמח לתגובה. עד כמה שניסית בהגדרות וכו'- לא מצאתי ואם מנסים לגרור זה פשוט לא הולך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שלא הבין, כשיש לי חלון (למשל דף אינטרנט) פתוח בשורת המשימות, ואני שם את העכבר עליו - נפתח לי חלון קטן שמראה את דף האינטרנט בקטן (או כל דבר שפתוח שם). שמעתי שאפשר לסדר כך שזה לא יראה את זה אלא פשוט (במידה ויש כמה חלונות פתוחים, דפי למשל, שקובצו יחדיו) הוא פשוט יראה את השם של כל אחד ואחד. חיפשתי וחפרתי בעזרת המקש הימיני ולא מצאתי.

עריכה:

OPSS לא שמתי לב שנענית :kopfpatsch:

בטול תצוגת AERO ימלא מבוקשתך. (גם אני מעדיף כך, חוסך משאבי מערכת, ובעיני יותר "יפה")

בתקוה שהבנתי אותך, וזה מה שאתה רוצה ראה תמונה:

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני מעוניין שיהיה כמו אצל אריק!

אבל נוש, עשיתי Never Combine והאירו היה אצלי כנראה מבוטל לגמרי וזה עדיין נשאר לי עם התצוגה מקדימה.

לגבי התיקיות, אני מדבר על כל תיקיה אבל במקרה הזה על התיקיות שיש לי בכונן D - הורדות, וכו'. יש לי נגיד 5 בשורה אחת ואני פשוט לא יכול להזיז אותן - לבחור מי תהיה הכי ימינית, הכי שמאלית וכן הלאה. אם יש לכם 7 תנסו ותראו. ניסיתי למצוא לזה פיתרון אבל כל האופציות זה סוג כזה או אחר של סידור אוטומטי - אני רוצה לסדר ידנית!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין יש לי תצוגה מקדימה ולא כמו שיש לאריק.

תודה ניר, חיפשתי את זה בנרות. הבעיה היא שזה נראה לי מסובך נורא ואני לא ממש מבין בדברים האלה - על החלק הראשון נתקעתי פשוט כי אין REMEMBER EACH FOLDER'S VIEW SETTINGS ב-7 עד כמה שראיתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. Start -> Run -> gpedit.msc

User Configuration -> Administrative Templates -> Start Menu and Taskbar

דאבל קליק על Turn off Taskbar Thumbnails, תלחץ על Disable ואז OK.

2. http://www.vistax64.com/vista-general/218006-re-how-do-i-kill-auto-arrange.html

גם זה לא עובד ! כומו אמרתי לגדיר צבע 16 ביטים או לחיות עם זה עד שיתקנו - אם בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-16ביט אמור לפתור את עניין התצוגה המקדימה אתה מתכוון? אם כן אז איך אריק הצליח?

לא יודע מה ורסיה/עידכונים יש אצל אריק. גם אצלי פעם זה עבד לא זוכר עם זה היהבטא או מה היה.

עחשיו לא עובד יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוואי...אני בכל זאת חושב שהיא עדיפה משמעותית מהויסטה ואני אחייה עם הסידור תיקיות למרות שזה נורא נורא מעצבן ונורא נורא לא מובן לי.

בכל מקרה, אם אנחנו כבר פה כולם - מישהו יודע אולי איך (ואם בכלל) אפשר לגרום למערכת שכל הזיכרון יהיה Cash ולא יהיה שום דבר ב-Free?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעצם זה סתם שטויות - יותר חשוב אם למישהו יהיה רעיון מדוע (ולמרות שהגדרתי כך) לחיצה פעמיים על קובץ לא מוסיפה אותו ל-Winamp אלא מוחקת לי את הרשימה ומנגנת רק אותו.

על הדרך למרות שהגדרתי שכפתור X ב-Wave שלי יפתח את ה-Winamp, אחרי ריסטרט אחד זה כבר לא עובד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...