קול ב260GTX - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קול ב260GTX

n_aviv1

Recommended Posts

כשקניתי את המחשב במפרט קיבלתי 250GTS 1GB ובקשתי לשדרג ל260GTX. כשקיבלתי את המחשב (הכרטיס של sparkle אם זה משנה) קיבלתי את הקופסא של המארז בה היה המחשב המורכב וקופסא של הלוח אם עם דרייברים של הלוח אם והכרטיס מסך ומתאם DVI זכר ל VGA נקבה. עכשיו לפי מה שאני יודע אני אמור לקבל גם מתאם DVI-HDMI וכבל לSPDIF שמתחבר ללוח אם שלא נמצאים בקופסא משום מה. אם אני בכל זאת ארצה לחבר את המחשב בDVI-HDMI כולל קול אני אוכל לקנות בנפרד כבל (שאין לי מושג איפה אפשר לקנות אם בכלל)

ומתאם לדוגמה זה: http://cable.co.il/sg_product~620167~9~107.htm

או שעליי לדרוש מהחנות ממנה קניתי את המחשב כבל ומתאם שלא קיבלתי (אם בכלל הייתי אמור לקבל)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבאנדל של חברות שונות משתנה בינהם שבדרך כלל כולם יביאו לך כבל חשמל דיסק עזרים ודריבר מטעם החברה אם ברצונך לדעת האם לא קיבלת דבר שהית אמור לקבל תסתכל על האריזה או במדריך של המוצר או באתר הבית שלו חיב להיות שמה מידע על זה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבאנדל של חברות שונות משתנה בינהם שבדרך כלל כולם יביאו לך כבל חשמל דיסק עזרים ודריבר מטעם החברה אם ברצונך לדעת האם לא קיבלת דבר שהית אמור לקבל תסתכל על האריזה או במדריך של המוצר או באתר הבית שלו חיב להיות שמה מידע על זה .

לא קיבלתי אריזה! ציינתי שקיבלתי מתאם ודרייבר בלבד

יכול להיות שאת הכבל שהולך לSPDIF כבר חיברו לך?

לא נראה לי. אני רואה שהכרטיס מסך מחובר לסלוט המתאים ומחוברים אליו 2 כבלים שכתוב עליהם PCI-E1 וPCI-E2 שככל הנראה מגיעים מהספק כח כדי לספק לכרטיס מסך חשמל. בנוסף לזה אני רואה טיפה שמאלה מהחיבורים האלה חיבור לבן שיש בו 2 פינים, יכול להיות שזה השקע המיועד לSPDIF. עכשיו יש לי עוד שאלה: בכרטיס מסך יש 2 חיבורי DVI אחד לבן ואחד שחור. אני מניח שיש סיבה כלשהי לזה, מה המטרה? יכול להיות שאין לזה משמעות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי . יש לי רק 2 חיבורי DVI אחד לבן ואחד שחור (שאלתי לפני מה ההבדל בין הלבן לשחור כי אין לי מושג). ציינתי כבר למה הכרטיס מחובר ושאין לי כבל כזה אבל יש לי על הכרטיס מסך את החיבור הלבן שמסומן בתמונה. לפי מה שאני יודע הייתי אמור לקבל כבל כזה ומתאם DVI- שלו אני אוכל לחבר כבל ודרכו יעבור גם קול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...