שאלות על רובה אויר - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלות על רובה אויר

zombie

Recommended Posts

• תגובות 32
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ואני גם הולך לצאת עם רפליקה של אקדח לרחוב ולנפנף בו נכון? :kopfpatsch: אני לא טמבל ואני יודע כמה בקלות אפשר להסתבך מדברים כאלה, ואני לא חושב שערס ישסף לי תגרון כשאני בבייתי משגר לא כדוריות קטנות מהחלון בשביל שיעוף מהספסל.

בקיצור אני בעיקר רוצה לירות בנשק במטווחים..האם יש מטווחים שאפשר בגיל 17 לירות בנשק חם תחת השגחה?

איפה אני יכול למצוא מטווחים בסגנון וכמה יעלה כזה דבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני גם הולך לצאת עם רפליקה של אקדח לרחוב ולנפנף בו נכון? :kopfpatsch: אני לא טמבל ואני יודע כמה בקלות אפשר להסתבך מדברים כאלה' date=' ואני לא חושב שערס ישסף לי תגרון כשאני בבייתי משגר לא כדוריות קטנות מהחלון בשביל שיעוף מהספסל.

בקיצור אני בעיקר רוצה לירות בנשק במטווחים..האם יש מטווחים שאפשר בגיל 17 לירות בנשק חם תחת השגחה?

איפה אני יכול למצוא מטווחים בסגנון וכמה יעלה כזה דבר?

[/quote']

שמעתי פעם על דבר כזה ככה שאני מאמין שיש אבל אין לי עוד מידע על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידידי, זה טוב שאתה מרגיש מצויין עם עצמך אבל אתה מדבר כמו אחד שנולד בגיל 30.

לא ממש תכונה שרושמים בחלק החיובי...

זה מצויין שאתה יודע להתנסח בצורה ברורה, אני בטוח שזה יעזור לך בחיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה, אני מודע לבעייה שלי ולשמחתי הרבה יש לי בחיים תקופה שניקראת "נעורים" והיא עדיין לא ניגמרה. כוונתי הייתה שאתה דובר כמו אדם שבחיים לא חווה את התקופה הזאת על בשרו, אין ברצוני להעליב אותך לכן אבקש סליחה מראש אבל לפעמים תגובותיך מזכירות לי רטינות של סבא זקן שחושב שכל מי שצעיר ממנו אידיוט מוחלט, גם אם זה נכון זה לא מעמיד את הסבא בפוזיציה של מלך ואת האידיוט מתחת לביוב העירוני..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה, אני מודע לבעייה שלי ולשמחתי הרבה יש לי בחיים תקופה שניקראת "נעורים" והיא עדיין לא ניגמרה. כוונתי הייתה שאתה דובר כמו אדם שבחיים לא חווה את התקופה הזאת על בשרו, אין ברצוני להעליב אותך לכן אבקש סליחה מראש אבל לפעמים תגובותיך מזכירות לי רטינות של סבא זקן שחושב שכל מי שצעיר ממנו אידיוט מוחלט, גם אם זה נכון זה לא מעמיד את הסבא בפוזיציה של מלך ואת האידיוט מתחת לביוב העירוני..

בטכנודרום?! :o :o :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע אם זה לשמחתך או לצערך, אבל אני גם עברתי את כל מה שאתם עברתם, ולי יש קצת יותר נסיון מכם בתחומי חיים רבים, לכן אני מרשה לעצמי להעיר או להאיר בכל אופן, גם אם זה לטובה או לרעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הערה חשובה שלא הוזכרה פה ואולי גימל יוכל לתקן אותי היא שמאוד, מאוד לא כדאי לכם "לנופף" בנשק ברחוב אפילו אם לא אמיתי, מזמינים שוטרים ואם הם מגיעים (דגש על ספק מגיעים) ורואים שאתה מחזיק בנשק/ משהו שנראה כמו הם יכולים להכניס אותך בכיף לכלא על איום לציבור או איך שלא קוראים לזה במגילה. הכוונה היא, אין לך "שסתום" אדום בקצה הקנה? הנשק נראה כמו לכל דבר ומהווה סיכון לאוכלוסיה! כתוצאה מכך היו מלא בלאגנים בפורים עם רובים אמיתיים ולא אמיתיים ומכאן נבעה התוצאה של לשים פקק אדום שכזה בקצה האקדח כדי שאנשים ידעו כי מדובר ברובה צעצוע/ "סרק" או כל חיה אחרת..

חשוב שתדעו את זה.. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Gimel עוסק בירי ספורטיבי בצורה מקצועית ואף ייצג את באולימפיאדה, אני חושב שהוא *קצת* יותר מבין בנושא ממך. ::)

וכמו שהוא ציין - רובי אוויר הם לא חוקיים בארץ ויש לכך סיבות טובות, זה בד"כ לא נגמר בסתם "backyard fun", כמו שהבחור כתב בעצמו ,

הוא מחפש "להכאיב".

אז ? מישהו דיבר פה על ירי מעשי ? אל תזיינו בשכל. רובי איירסופט (להבדיל מרובי אוויר שיורים כדורי עופרת, מצריכים רשיון ונחשבים כנשק לכל דבר) הם צעצועים. מן הסתם שלא יורים איתם על אנשים, וחס וחלילה לא על . אבל אין באמת סיבה מוצדקת שבגללה הדברים האלה לא חוקיים.

נו באמת! תקרא שוב -

ותאמין לי שגם בשוק ניתן למצוא רובה חזק דיו כדי לגרום נזק לגוף.

בחייך, תתרחק מנושאים שאין לך מושג על מה מדובר בהם. הרובה שלי יורה בערך 125 מטר/שניה ולא פוצע גם מטווח אפס. אני רוצה לראות אותך קונה אחד כזה בשוק...

איזה דמיון מפותח יש לך, ילד... :lol:

תחשוב על התרחיש הבא:

אתה בא מתחיל לנופף באקדח שכביכול אמיתי

אחד החברים הערסים שלהם מגיע אליך מאחורה, תופס אותך (במקרה הטוב, במקרה הרע משסף לך את הגרון) וכל השאר מתחילים בתהליך שנקרא לפרק לך את הצורה.

מה היית עושה אז?

--- יודע מה, תקנה תקנה, תנופף בו קצת, גם אם לא ירצחו אותך, המשטרה תכלא אותך, ואז יהיה לאינטרנט עוד אידיוט אחד פחות. מצויין

יכלאו אותו ? על מה בדיוק ? אחזקת צעצועים ?

זה בהחלט אידיוטי להחזיק אקדח איירסופט להרתעה, כן. אבל לא יכלאו אותו על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכלאו אותו ? על מה בדיוק ? אחזקת צעצועים ?

זה בהחלט אידיוטי להחזיק אקדח איירסופט להרתעה, כן. אבל לא יכלאו אותו על זה.

אולי קצת הגזמתי, אבל ברגע ששוטר רואה מישהו מנופף באקדח, הוא לא לוקח סיכונים.

וזה לא משנה אם הוא אמיתי או לא, כי הם לא לוקחים סיכונים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שאם שוטר יראה מישהו מנופף באקדח כמו מטומטם ברחוב הוא יעצור אותו. אבל זה בהחלט לא יגמר בכלא, ואני גם לא רואה סיבה מוצדקת להחרים את הצעצוע.

לדברים האלה יש ייעודי. משתמשים בהם רק לספורט הזה (איירסופט) - כל שימוש אחר ברובה או אקדח איירסופט הוא דבילי ומטומטם, וגם בזבוז כסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...