למה לדעתי לא לקנות מ-PCHardware.co.il חוויה לא נעימה שהייתה - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה לדעתי לא לקנות מ-PCHardware.co.il חוויה לא נעימה שהייתה

BazokaJoe

Recommended Posts

כן, אבל ה שהמוצרים לא במלאי והם אומרים לך את זה מראש זה דבר אחד. אבל אם הם סוחבים את ההזמנה עד היום האחרון רק אז הם מודעים לך שאין דברים במלאי זאת פשוט חוצפה. (במקרה הזה מדובר על פנדה אבל לכל חנות יש את השטויות שלה)

זו בהחלט נקודה שמרגיזה מעט. לעיתים קורים מקרים בהם החנות ממתינה כ14 יום , ורק אז טורחת להתקשר ללקוח ולהודיע לו שאין את המוצר במלאי והוא יאלץ לחכות כך-וכך זמן או לבחור מוצר אחר. לעיתים זה קורה גם כאשר היבואנים יודעים מראש שהמוצר לא יגיע במגבלת ה 14 יום. התנהגות כזו ללקוח מראה כי החברה עושה את המוטל עליה על פי ההסכם ולא מתחשבת מעבר לכך בלקוחות.

אמנם אישית לא היה לי הנסיון הזה עם PCH, אבל מקרה שכזה בהחלט קרה עם שתי חברות אחרות שלא נזכיר את שמן מפאת כבודן. ומפאת זו שאני נוטה (ורוצה) להאמין שהן מנסות לשפר כל הזמן את השרות שלהן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 93
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כן, אבל ה שהמוצרים לא במלאי והם אומרים לך את זה מראש זה דבר אחד. אבל אם הם סוחבים את ההזמנה עד היום האחרון רק אז הם מודעים לך שאין דברים במלאי זאת פשוט חוצפה. (במקרה הזה מדובר על פנדה אבל לכל חנות יש את השטויות שלה)

הדובים באמת מעצבנים לפעמים, חיכיתי כמעט חודש לצורב שאמרו לי שהיה במלאי, איך שהזמנתי - אזל! (ואמרו לי את זה מתי שההזמנה שלי היתה צריכה להגיע)

כמעט לכל חנות יש את השטיקים שלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבר שלי קנה אתמול שם, הם מכרו לו DDR333 (הוא לא יודע איזה חברה) וכרטיס מסך ג'יפורס 4 MX (גם פה הוא לא יודע איזה חברה) ב1000 כולל התקנה. הוא רצה בהתחלה ראדון9100 אבל האיש מכירות אמר לו שזה מתנגש עם הAGP!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...
אורח The_Exorcist

אני מצטער עכשיו שנתתי להם הזדמנות שניה.

הם הוכיחו לי שוב שהם לא רציניים ולא אמינים, הפסידו שתי הזמנות של 8000 ש"ח וההזמנות האלה יועברו לזיגזג, כמו שהיה צריך להיות מההתחלה (חבל שאני לא קובע הכל במשרד)

אז אולי יוצא לי קצת יקר, אבל השרות שלהם היה ונשאר על הפנים, עוד הזדמנות הם לא יקבלו מהמשרד ובטח שלא ממני בתור אדם פרטי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...