בקשה | המלצה מסך 1500 ש"ח משחקים. - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בקשה | המלצה מסך 1500 ש"ח משחקים.

Roeebenj

Recommended Posts

אני צריך המלצה למסך המיועד בעיקר למשחקים אבל גם לצפיה בסרטים(לא קריטי אבל שיראו נורמלי)

תקציב 1500 גמיש עד 1600 לא רחב העדפה 22 אינצ'

תודה.

עריכה : 22 אינצ' זה העדפה אם אין רחבים אפשר גם 21 או 24..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחזק את ההמלצה ל-2209WA. המסך בעל פאנל איכותי שמספק זוויות צפייה רחבות ומכלול צבעים גדול יותר ממסכים אחרים בטווח המחיר וארגונומי לחלוטין (מה שגם לא כל כך ניתן למצוא במסכים אחרים בטווח המחיר הזה). אין שום סיבה בעולם לא לקנות אותו אלא אם כן רזולוציה של 1920 על 1200, מה שמכונה Full HD, היא הפיצ'ר הכי חשוב במסך עבור פותח הדיון.

אני ממליץ לקרוא בסטיקי וללמוד באופן כללי על ההבדלים בין פאנל ה-E- של המסך הזה לבין פאנל TN אותו ניתן למצוא בכל שאר המסכים אחרים בטווח המחירים הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Full HD ממש לא חשוב לי..

המסך עצמו מיועד למשחקים...אמרתי שאם אפשר אז שיראו גם סרטים יפה אבל ממש לא משנה לי hd או לא.

6 ms זה לא הרבה מידי למשחקים?

ונגיד ואני הולך על המסך הזה...

http://www.skypc.co.il/pl_product~OP-RD09-2870~9~0.htm זה אותו מסך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אותו מסך.

לגבי ה 6MS, זה בכלל לא הרבה, מה גם שאתה רגיל לנתונים הקצת מזוייפים אפשר לומר, רוב החברות בודקות את זמן התגובה

במעבר בין גווני אפור כאשר פה אאל"ט בסדר זה בין לבן מלא לשחור מלא ושוב ללבן מלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זמן התגובה הוא סתם נתון חסר משמעות שנעשה בו בעיקר שימוש לקידום מכירות ודחיפת מסכים בעלי פאנל TN.

ה-2209WA מתאים באופן כללי לכל השימושים שלך (ועל אחת כמה וכמה אם אתה מתכוון לבלות מולו זמן ממושך).

בנוסף מארגנים עכשיו קנייה קבוצתית שלו במספר חנויות. פרטים בדיון הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחזק את ההמלצה ל-2209WA. המסך בעל פאנל איכותי שמספק זוויות צפייה רחבות ומכלול צבעים גדול יותר ממסכים אחרים בטווח המחיר וארגונומי לחלוטין (מה שגם לא כל כך ניתן למצוא במסכים אחרים בטווח המחיר הזה). אין שום סיבה בעולם לא לקנות אותו אלא אם כן רזולוציה של 1920 על 1200, מה שמכונה Full HD, היא הפיצ'ר הכי חשוב במסך עבור פותח הדיון.

אני ממליץ לקרוא בסטיקי וללמוד באופן כללי על ההבדלים בין פאנל ה-E- של המסך הזה לבין פאנל TN אותו ניתן למצוא בכל שאר המסכים אחרים בטווח המחירים הזה.

Full HD 16:9 = 1920X1080

1920X1200 זה 16:10 WUXGA

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...