אז איך היה היום הראשון שלכם בכלא? - עמוד 10 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אז איך היה היום הראשון שלכם בכלא?

eranmor

Recommended Posts

אין לי מושג על איזה דוברי אנגלית אתם מדברים...

אצלנו הייתי (יחד עם עוד שנים) בכיתה רגילה לחלוטין עם 5 שעות בשבוע ופשוט ביקשתי מהמורה לגשת לבגרות...

נראה לי כבר עברנו את זה בתראדים קודמים :P

bottom line, בהרבה מקומות יש קבוצה מיוחדת לדוברי אנגלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 169
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

כן, גם אני בדוברי אנגלית. זה כיף, פחות שעתיים בשבוע, ומצחיק לראות את הילדים בכיתות הרגילות נבהלים מ-All My Sons 8). וחוץ מזה, אנחנו הכיתה היחידה בכל בי"ס שיש לה מורה אמריקאית נחמדה (השאר רוסיות או ישראליות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, גם אני בדוברי אנגלית. זה כיף, פחות שעתיים בשבוע, ומצחיק לראות את הילדים בכיתות הרגילות נבהלים מ-All My Sons . וחוץ מזה, אנחנו הכיתה היחידה בכל בי"ס שיש לה מורה אמריקאית נחמדה (השאר רוסיות או ישראליות).

אני מוכרח להודות שלא קראתי את המחזה הזה.. על מה זה בכלל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה לי כבר עברנו את זה בתראדים קודמים :P

bottom line, בהרבה מקומות יש קבוצה מיוחדת לדוברי אנגלית.

עקרונית גם אני בכיתת "דוברי אנגלית" אבל לא יודע אם זה יהיה השנה או שיש מספיק אנשים...

:-\

אני מקווה שהשנה אני סוף כל סוף יצליח להשתחרר מהכיתה הרגילה והמגעילה...איזה סבל! :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מוכרח להודות שלא קראתי את המחזה הזה.. על מה זה בכלל?

מחזה של ארתור מילר שנכלל בתוכנית הלימודים... אני כבר לא ממש זוכר על את המחזה בפרטי פרטים (למדתי אותו בתחילת יא' לפני שנתיים).

בעיקרון הוא עוסק בהתמודדות של משפחה במוות של אחד הבנים שלה בסוף המלחמה. קורים כל מני דברים ומסתבר שהאב שיצר חלקים למנועי בזמן המלחמה שלח חלקים פגומים ונהרגו אנשים בגלל זה. והבן שגם היה טייס הבין את זה והתאבד בהתרסקות... משהו כזה.. לפחות זה מה שעולה לי לראש כאני חושב על המחזה...

בעקרון לא צריך את זה לחלוטין כדי להיות מוכנים לבגרות. בבגרות בכתב זה בכלל לא יכול להופיע ובבגרות בעל פה זה אף פעם לא נשאל, למרות שהמורה מפגרת שלנו אמרה שכן...

אבל בכל זאת מלמדים את זה... ביחד עם עוד שירים וסיפורים שכביכול נכללים בחומר אבל לא נמצאים בבגרות... משרד החינוך - לך תבין אותם :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למזלי נחסחו ממני איזה כמה שירים וכמה סיפורים כי הודעתי למורה יחסית מאוחר אז לא לימדו אותי את זה...בכל מקרה כל הספרות באנגלית זה חתיכת שטויות במיץ. אין את זה בבגרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...