PS3 SLIM מה יותר שווה לקניה? - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

PS3 SLIM מה יותר שווה לקניה?

Guy950

Recommended Posts

אז ככה, מחירי הPS3 ירדו ל300 דולר מבחינת הPS3 הרגיל וגם מבחינת הPS3 SLIM אבל למעשה מה יותר כדאי לקנות?

הPS3 סלים בעלת מעבד 45NM ככה שצריכת החשמל שלה נמוכה יותר ותפוקת החום שלה נמוכה יותר, אבל למעשה מה עוד שונה בה? האם אפשר בכ"ז לקנות אחת מארה"ב ולחבר אותה ישירות לחשמל או שאין לה שנאי חשמל?

מלבד זה איזה יתרון יש לה על הPS3? העיצוב שלה לדעתי מזעזע, היא כלל לא יפה וכפתורי המגע הלכו לעולמם, עכשיו יש כפתורים רגילים. אבל הזיכרון של הסלים יותר גדול (כ120 ג'יגה) אבל השאלה האם הזיכרון הזה מועיל?

אני בספטמבר נוסע לי לסין ותאילנד, בסין לא נראה לי שאני אמצא PS3 אבל בתאילנד אני אמצא, יש את היתרון שלסלים יהיו פחות זיופים בשוק היות והיא חדשה עדיין אבל מה יהיה יותר עדיף לקנות? את הסלים או את המקור?

מה שמעניין אותי יותר כרגע זה העניין של השנאי חשמל, היא מגיעה עם שנאי או שאני הולך לקנות שנאי בישראל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-SLIM טובה יותר בכל פרמטר (מלבד העיצוב אולי).

מחיר ה-PS3 הרגיל יירד אף יותר ומחירו 300$ רק עד אשר גרסת ה-SLIM תיהיה במלאי.

לגבי שנאי החשמל: ל-SLIM כמו ל-PS3 הרגיל יש ספק כוחי פנימי, אני לא יודע בוודאות, אך אני סבור שתהיינה לו תכונות דומות לאחיו הגדול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ל SLIM אין תמיכה בלינוקס (לא כל כך חשוב כי לא קונים PS3 בשביל :nixweiss:). חוץ מזה והעיצוב המיושן לא ניראה לי שיש לו עוד חסרונות. אין שום סיבה לקנות את הרגיל ולא את ה SLIM.

מבחינת הספק הוא אמור להיות אותו דבר אבל צריך לחקות וליראות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בארץ אני לא הולך אפילו לפנטז על לקנות. הסלים תעלה 3000 ש"ח במקרה הטוב.

בכ"מ שמעתי שלסלים גם כן אין הגבלת איזורים מבחינת סרטים, לא שזה כזה משנה לי, אבל זה נכון?

אתה מגזים מפסיקה את יצור השמן אולי רק בהתחלה חנויות ימכרו את הSLIM יותר יקר ליפתר מהשמן שיש להם במלאי

אבל גם ככה אם ירידת מחיר של 100$ בחול הם פשוט יכולים למכור את הSLIM ב2000 ואז שיגמר המלאי של השמן

להוריד את המחיר לבערך 1500

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בישראל אתה תמיד תשלם יותר ממה שהיית משלם בארה"ב, בגלל זה אני לא חושב שאני בהכרח מגזים כי דברים חדשים עולים יותר כסף, הסלים הוא חדש.

ההגבלה האיזורית היא לא לפי הקונסולה, ההגנה היא על הדיסקים ולכן רק עם המפיצות של הסרטים יבחרו לא תיהיה הגבלה.

והבנתי, אז אם אני במילא קונה מתאילנד PS3 אני לא אוכל לשכור בישראל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היא תיהיה זמינה כבר מהשבוע השני של ספטמבר, וכמובן שלא בארץ. (וסביר שבארץ לא רק שלא תיהיה זולה יותר, אלא גם שיקחו תוספת מחיר על הגרסה הזו.)

מתי נראה לכם שהיא תגיע לארץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...