הטרדות טלפוניות, איך אפשר להילחם בזה? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הטרדות טלפוניות, איך אפשר להילחם בזה?

radioactive

Recommended Posts

• תגובות 53
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מציע להחזיר להם בטרטור גם כן.

תקבע אם הנציג להגיע אליך הביתה לחתום,

וכשיגיע תגיד לו שהתחרטת... חחחחחחח...

(או שתקבע בשעה שאתה לא בבית)

"דמי ביטול", השקל הקטן הזה יכול להפוך למאה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"דמי ביטול", השקל הקטן הזה יכול להפוך למאה

כשאתה קובע עם נציג להגיע אליך הביתה אין שום התחייבות מצידך,

ואתה גם לא מוסר שום פרטי חיוב בשלב זה ומותר לך לחזור בך.

נתתי את זה כדוגמה/רעיון איך אפשר להשיב עין תחת עין לסוכני המכירות האלה (והדבר מוכר לי)

ולבזבז את זמנם כמו שהם מבזבזים את הזמן שלנו (ובמקרים רבים ללא אישור/ בדרכים לא חוקיות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 חודשים מאוחר יותר...

מה אתה רציני? בחיים לא ראית ספר טלפונים?

מספרי טלפון זה לא מידע סודי.

\

זה לא סתם ספר טלפונים.... הרי איך זה שלרוב האנשים שיש להם כבר יס\הוט לא נתקלים בטרדה מאסיבית כזאת? לבחור אין ולכן אונסים אותו...

ה"ספר טלפונים" הזה לא מכיל רק את השם המגורים ואת מספר שלך.... אלא עוד דברים כמו לאיזו חברת כבלים\לוין אתה מחובר אליה... זה כבר הרבה יותר רציני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

\

זה לא סתם ספר טלפונים.... הרי איך זה שלרוב האנשים שיש להם כבר יס\הוט לא נתקלים בטרדה מאסיבית כזאת? לבחור אין ולכן אונסים אותו...

ה"ספר טלפונים" הזה לא מכיל רק את השם המגורים ואת מספר שלך.... אלא עוד דברים כמו לאיזו חברת כבלים\לוין אתה מחובר אליה... זה כבר הרבה יותר רציני.

אן דן דינו סופלה קטינו...
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואחד אן דן דינו.... אם אתה מכשף וודו זה דווקא יכול להיות אחלה! .... :kopfpatsch:

אתה רוצה להגיד לי שבמקרה נופלים על אותו אחד שאין לו טלויזיה??

עריכה: אני מציע לך תהגיד להוט שאתה מחובר ליס וליס (אם גם הם מתקשרים....) שאתה מחובר להוט. יש סיכוי שיעזבו אותך. ואם באמת יש את הרשימה הזאת..... אולי תקבל תשובה כזאת - "זה מוזר... דווקא כתוב לי פה שאתה לא מנוי לאף חברת .... טוב... אני יעדכן."

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה לכל הרוחות אתה מדבר?

הם לא "נופלים" על סתם אחד ש"אין לו טלוויזיה", הם פשוט מתקשרים לכל מי שמופיע בספר טלפונים ולא רשום אצלהם בתור לקוח!

זה ש"אין לו טלוויזיה" פשוט לא מעניין אותם, הם לא מתייחסים לזה בכלל.. זה לא שהם עושים לו דווקא ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...