ה OC הראשון שלי במחשב החדש!! - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ה OC הראשון שלי במחשב החדש!!

amisha

Recommended Posts

Watch those temps, increasing the voltage will probably cause them to go up significantly, at some point the CPU will just start slowing itself down and then you will achieve .

צודק!! ::)

ובגלל זה תשמור על המעבד שלך קריר בOC במיוחד אם זה מעבד P4 שיכול להאט את מהירות התדר שלו בטמפ' גבוהה

*עד כמה שאני יודע המעבד (P4) מתחיל להאט את עצמו מ40 מעלות (למרות שלא כולם יכולים לשמור את המעבד בטמפ' נמוכה כל כך בOC גבוהה..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה תודה!!!!! ;D

המארז דיי מקורר

המארז הוא XASERII של TT הידועה כשהוא עבר מוד קטן והוא הגדלת ה קדח למאורר בדלת מ 80 מ"מ ל 120 מ"מ וכמובן הוספת מאורר תואם

ועכשיו אני חוסך לקירור חדש כי עכשיו אני עם הקירור האינטלי , אני חושב על ZALAMN 7000 CUCU כי הוא שקט ואני חושב שהוא יתן תוצאות מעולות עם המאורר של ה 120 של הדלת ממולו

עריכה:

כשאני מפעיל פריים 95 הוא מאמץ את המעבד ל 4 דקות ואז הוא כותב לי שיש בעיה , זה אומר שתריך להעלות מתח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם טמפרטורת מעבד כמו שלך .. עוד מתח?! אני ממש מרחם עליו.

אני אומר שתוריד מהירות בערך ל3100MHZ ואז תבדוק שוב עם פריים.

אני חשוב שיש בעיה קטנה עם במתח!!

CPUZ+ASUS PROBE2 מראים לי מתח של 1.488 או 1.502 מה שאומר שאני ב UNDERVOLTAGE!!

כשה WIN עלה ראיתי שהיה יותר מידי מתח !!!!1.56V

נ.ב

מה אתם אומרים על הגוף שהזכרתי לעיל ?? (מנהלים אם הששאלה הזאת לא חוקית תמחקו אותה או שתגידו לי למחוק , אני נורא מבקש לא לנעול את הת'רד :) )

דרגת מתח הבאה אחרי 1.525 היא 1.5375 בכמה מעלות העלייה הזאת תתבטא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

A) If prime crashed you're not stable, especially if it crashes so fast. Adding more voltage will probably solve it, only way to know how much the heat will increase is to try and see.

But your temperatures aren't good as they are, I suggest you lower the overclock as much as needed till you are back nicely under the 50 c area and overclock again after you buy a new CPU cooler.

The Zalman 7000Cu is very good, quiet and efficient, I have no doubt it would make a large difference compared to the stock cooler.

If you didn't already I suggest you use good thermal compound when installing the new heatsink, Nanotherm Blue is nice and cheap, I wouldn't suggest Silver 3 due to it's conductive and sticky nature.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

A) If prime crashed you're not stable, especially if it crashes so fast.

Adding more voltage will probably solve it, only way to know how much the heat will increase is to try and see ,but your temperatures aren't good as they are, I suggest you lower the as much as needed till you are back nicely under the 50 c area till you buy a new CPU cooler.

The Zalman 7000Cu is very good, quiet and efficient, I have no doubt it would make a large difference compared to the stock cooler.

העניין הוא שאני רוצה את ההקירור הטוב ביותר הרעש היחסית הטוב ביותר (לא להציע לי מים)

נ.ב

הפריים עדיין לא נפל ( בלי עיין הרע, טפו טפו טפו בעניינים האלו אני נהייה קצת דתי ;) )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...