פתרונות לקרור CARPC, מחשב רכב - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פתרונות לקרור CARPC, מחשב רכב

dr-psyco

Recommended Posts

תודה רבה על העזרה, הקרור שנתתה ניראה טוב.

בעיקרון אין לי שום בעיה לשים כול קרור שקיים בגודל קטן עד בינוני, הבעיה מופיעה בקיבוע של הקרור למעבד וללוח.

כמו שאמרתי, ורואים בתמונה, זה מין מוט כזה עם 2 נעילות....

ניסיתי להחליף בין הקרור של הציפסט לקרור של המעבד, אבל המוט שלהם שונה ולכן הוא לא מתאים.

אין מקום לברגים על הצלעות של הקרור של המעבד, אני עובד עצות...

המחשב עובד לי רק בלילה (כשנעים לו...)

אוקי ,אתה דווקא יכול לשים את הקירור שנתתי לך ,אתה יכול לקחת את הקליפס הזה שמחזיק את הקירור ולהרכיב איתו את הקירור שנתתי ,אתה פשוט צריך להוריד את המאוורר מהקירור ,ולהרכיב את הקירור ,ואז להוסיף את המאורר בחזרה .

הקירורים שNuNaTaK נתן מעולים (מניסייון יש לי את hr 05 ),אבל לא מתאימים לזה ,הוא נתן קירורים לגשר הצפוני ,אתה צריך לגשר הדרומי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים, אתם צריכים לשים לב למארז שנתתי.

זה מארז מאוד מאוד ...מאוד קטן.

מצאתי בגוגל הרבה טענים שהמאוורר של הציפסט מאוד בעייתי ובאיכות מאוד נמוכה והוא יכול לגרום לחימום המעבד במארזים קטנים.

הרוב ממליצים להחליף גוף קרור ולשים מאוורר 40X40X10 וזה יפתור חלקית את הבעיה של הציפסט וכמובן שזה משליך על המעבד.

לא מצאתי שום אזכור לתחליף של הקרור של המעבד

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח התרד..הוספה של מאוורר בגודל 40/60 מ"מ על גבי הצלעות ..תפתור את הבעיה..

אני פשוט ב :o שעברו 3 עמודים..והחברים פה עדיין לא הבינו את הסוגיה ! להבא פשוט לא להגיב אם אתם לא יודעים/בודקים לפני..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה שלי איך אני מחבר את המאוורר, אל תשכח שמדובר ברכב בנסיעה.

אני מאוד אשמח אם המומחים יעזור לי למצוא גוף\צלעות קרור עם מאוורר עליה שיוכלו להתאים גם לציפסט וגם למעבד שהם גדלים שונים.

אני מאמין שיש אבל אני לא מבין מה מתאים או איך קוראים למוט הזה שמקבע את הגוף קרור ללוח, אולי ככה היה לי יותר קל לחפש באתרים מחול.

אם יש חנות רצינית שאני אוכל ללכת אליה ולהראות להם את מחשב והם ישימו לי שמה קרור יותר טוב זה גם יהיה לי טוב - רצוי במרכז

תודה לעוזרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אין לך שום חיבור 3/4 פינים פנוי בלוח האם..חבר אותו ישירות לספק הכוח..

צלעות קירור/מאוורר 40מ"מ לא כזה קשה להשיג בחנויות מחשבים..תריץ בדיקה בחנויות השונות.ותראה מה מתאים לך מבחינת מחיר וכו..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...