עזרה בשיפור הקירור במארז - עמוד 4 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בשיפור הקירור במארז

supercars

Recommended Posts

• תגובות 89
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

ניקיתי אותו ואת הצלעות מאבק.

כל פעם שאני ריסטרט למחשב האחוזים חוזרים להיות 18 ו50 למאוררים האלו, מדוע?

מה שמעניין הוא שהטמפרטורות במנוחה גבוהות יותר, אבל כשהמחשב מאוד מתאמץ אז הטמפ' לא עולות הרבה כמו פעם, אלא נשארות מתחת ל60.

כלומר המינימום עלה, אך המקסימום ירד, מעניין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל שחיברת שני מאווררים על יציאה אחת של הלוח אז התוכנה לא קוראת נכון את המהירות.

בפלג 4 פין של ה-AC יש חריץ כזה שמאפשר לחבר אותו ליציאת 3 פין של הלוח ואז הוא עובד בשיא המהירות שלו - PWM זה שליטה של הלוח על המהירות של המאוורר אבל ה-AC גם ככה שקט אז לא צריך את זה.

מה שתעשה זה תחבר את הAC לחיבור 3 פין ואת המאוורר של המעבד תחזיר לאן שהיה ותבדוק טמפ עם תוכנה אחרת (coretemp או משהו כזה) כי מה שה- speedfan נותן לך לא הגיוני... טעות אני רואה שהקריאות טמפ בסדר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל שחיברת שני מאווררים על יציאה אחת של הלוח אז התוכנה לא קוראת נכון את המהירות.

בפלג 4 פין של ה-AC יש חריץ כזה שמאפשר לחבר אותו ליציאת 3 פין של הלוח ואז הוא עובד בשיא המהירות שלו - PWM זה שליטה של הלוח על המהירות של המאוורר אבל ה-AC גם ככה שקט אז לא צריך את זה.

מה שתעשה זה תחבר את הAC לחיבור 3 פין ואת המאוורר של המעבד תחזיר לאן שהיה ותבדוק טמפ עם תוכנה אחרת (coretemp או משהו כזה) כי מה שה- speedfan נותן לך לא הגיוני...

מה שאתה אומר בעצם זה לחבר את הC.P.U בחזרה ולעזוב אותו, ואת הAC החדש לחבר רק ל3-פין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא מבין למה בכלל נגעתה במאורר של ה המעבד :nono::nixweiss::kopfpatsch::bash::screwy::s07: :s05: :yelclap:

תחבר הכל כמו שהיה את המאורר החדש שקניתה חבר בנפרד

המאורר של המעבד זה קדוש חחח אלה אם כן יש לך מספיק בשביל להפוך אותו לפאסיבי חח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חגי? רוצה לפנתלבן אדם מסויים תפנה עליו בהודעות פרטיות

או שתמשיך לרשום פה או שתפנה עליו בפרטי

כי כתבתה הודעה ומנסים לעזור לך כמו שאתה רוא הגבתי לך פה מספר הודעות שניסיתי לעזור אז אתה לא מבין מה אני רוצה ממך אז אתה פנה למישהו אחר?

שיהיה בהצלחה.!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממש לא, אני עשיתי כל מה שאמרת לי והדלקתי את המחשב והמאורר לא הסתובב.

אם היית קורא את כל האשכול היית מבין שיש בפורום משתמש בשם חגי שהוא המליץ לי המאורר הנ"ל.

אני מאוד מודה לך על הניסיון לעזור לי (ללא הצלחה).. בכ"א עדיין לא ענית לי על השאלה כיצד לשלוט על המאוררים דרך הביוס.

ד"א אם נגעתי בצלעות הקירור של המעבד עם ידיים חשופות, קרה משהו?

אני אחזור שוב על הבעיה שלי כי נראה לי שקצת איבדנו את הכיוון. התקנתי את המאורר כמו שרשום בהוראות הכל מצויין רק הבעיה היא שהמאורר בקושי מסתובב, אני שם את היד מאחור ולא מרגיש שום אוויר. הוא מסתובב מאוד לאט. מה לעשות?

תודה רבה מראש.

אי אפשר לחבר בנפרד את המאורר החדש שקניתי מכיוון שאין לי חיבור 4-פין נוסף אלא 3-פין. ואם אני מחבר את המאורר רק ל3-פין הוא לא עובד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הוא לא מתחבר ללוח כי אין לך מה לעשות עם פאזה אחת... :nono:

פשוט יותר קל לפטור בעיות כשה אתה מסתכל על המחשב פיזית כי אפשר להיכנס לביוס לשחק עם האפשרויות

אני מעניין אותי למה הסל''ד של המעבד נמוכים! 600 סל''ד זה בדיחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הבנתי כלום פעם אתה אומר שזה לא עובד ושנייה אחרי זה שזה עובד...

מה שאתה צריך זה את החוטים שחור ואדום הצחוט הצהוב זה המד סל''ד

אני כבר לא יודע על איזה מאורר אנחנו מדברים

אם תיהיה מפורט וכמה שיותר קצר וברור המשפטים שלך אפשר יהיה לטפל בבעיה שלך.

כי אני אישית לא מבין כלום מהכמה פוסטים האחרונים שלך...

אבל אולי זה רק אני.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...