למישהו יש בעיות עם האינטרנט?? זמני טעיה גבוהים וניתוקים - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למישהו יש בעיות עם האינטרנט?? זמני טעיה גבוהים וניתוקים

Oranili

Recommended Posts

סליחה על ההקפצה , אבל הייתי חייב להגיב , אני בחודש האחרון סובל מניתוקים אפילו החלפת ראוטר + שני טכנאים לא עזרו , כבר נמאס לי להתקשר לתמיכה , אני לא יודע מה קורה להם בזמן האחרון , אבל ככל הנראה אני עובר להוט , כי כבר אי אפשר לסבול את המצב הזה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בתשתית של הוט עם בינלאומי וסובל מדי פעם מניתוקים. הבעיה היא בוודאות בתשתית כי גם הטלפון מתנתק ללא סיבה למשך מספר שעות (טלפון של הוט) ורק הוצאה מהחשמל של המודם + + טלפון ו/או איפוס שלהם פותרים את הבעיה, עד שהתקלות חוזרות שוב אחרי כמה שבועות.

להוט כמובן אין פתרון והנציגים הטלפוניים שלהם מפנים אותי לבזק בינלאומי למרות שאין שום קשר לספק, הם פשוט מקטינים ראש בצורה מחרידה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סליחה על ההקפצה , אבל הייתי חייב להגיב , אני בחודש האחרון סובל מניתוקים אפילו החלפת ראוטר + שני טכנאים לא עזרו , כבר נמאס לי להתקשר לתמיכה , אני לא יודע מה קורה להם בזמן האחרון , אבל ככל הנראה אני עובר להוט , כי כבר אי אפשר לסבול את המצב הזה .

תתקשר לתמיכה ותבדוק שאין רעשים בקו. יש לך מעין "מפצל" בחיבור של הכבל רשת לקיר?

אני עם בזק+בזק בינלאומי ואין לי שום בעיות איתם.. לאחרונה בדיוק שידרגו לי חינם את המהירות ל5 מגה וזה עובד פצצה.. אני מוריד בתוכנה\פרוטוקול שאסור לדבר עליה כאן ביותר 560 קילובייט לשניה וגם משרתים בחו"ל(בעזרת גט) וגם באימיול...

מרוצה ביותר!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז משתמע מכך שהתשתית בארץ מהגרועות שקיימות , בחיי עכשיו אני לא סובל מניתוקים (טפו טפו) אבל לפני כמה שעות זה היה בלתי נסבל . [br]פורסם בתאריך: 21.08.2009 בשעה 02:26:27

תתקשר לתמיכה ותבדוק שאין רעשים בקו. יש לך מעין "מפצל" בחיבור של הכבל רשת לקיר?

אני עם בזק+בזק בינלאומי ואין לי שום בעיות איתם.. לאחרונה בדיוק שידרגו לי חינם את המהירות ל5 מגה וזה עובד פצצה.. אני מוריד בתוכנה\פרוטוקול שאסור לדבר עליה כאן ביותר 560 קילובייט לשניה וגם משרתים בחו"ל(בעזרת גט) וגם באימיול...

מרוצה ביותר!

יש לי רעשים בנקודה אחת אבל זה לא קשור כי בנקודה האחרת שאין רעשים גם שם יש לי ניתוקים תאמין לי אחרי עשרה נציגים ושני טכנאים עברנו על הכל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר באמת.. תנסה לשנות את התשתית כמו שאתה רוצה אבל אני מראש מזהיר אותך שהוט זה כאב ראש אחד גדול..

אגב תדרוש מבזק להחזיר לך את כספך על הבעיות בתשתית שמנעו ממך לגלוש באופן נורמלי וסביר, בניגוד להסכם שחתום ביניכם... (החזר של כמה חודשים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי ניתוקים ביומיים האחרונים וזמני טעינה עוד מישהו? בזק+בזקבינלאומי

בדיוק מה שאני חווה לאחרונה וחשבתי זה רק אצלי. בסוף הוצאתי את החשמל מהראוטר וחיברתי שוב ומאתמול שקט טפו טפו.

יכול להיות שזה קשור למיקום בארץ ? אני מרמת גן, מאיפה אתם החבר'ה עם הבעיות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...