צורבי DVD, זה טוב כמו שזה נשמע? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

צורבי DVD, זה טוב כמו שזה נשמע?

demonshlomo

Recommended Posts

שלום!

לפני כמה שנים השקעתי הרבה הרבה מאוד כסף במערכת קולנוע ביתי HIGH-END.מערכת סוף הדרך!

אני משקיע הרבה כסף בהרחבת אוסף סרטי הDVD שלי והאוסף שלי הוא ממש גדול כרגע, אבל יש לי בעיה.

אין לי כבר כסף להשקיע בDVD אבל יש לי מנוי לספרייה.

אז חבר של אחותי הציע לי את הרעיון הבא:

1.הוא יביא לי צורב (בארצות הברית בצורב הכי טוב שיש עולה 320$).

2.אני יקנה 50 מדיות DVDR.

3.כל סרט שאני משכיר אני יצרוב.

אבל אז חשבתי על משהו שזה מה שאני רוצה לשאול בעצם:

1.מה אני צריך בשביל לעשות CDCOPY מכונן במחשב לDVDR?איזה תוכנה? האם זה אפשרי בכלל?

2.אם זה אפשרי, זה יצרוב את זה עם התוספות המיוחדות?יראו את התפריטים באותה צורה?

3.מה עם איכות התמונה?איך היא תהייה?

4.והכי חשוב, הסאונד! האם עדיין יהייה אפשרות להפעיל את הסרט עם סראונד מלא? יהייה את אותם אופציות?

תודה רבה לכל העוזרים!

אתם לא יודעים כמה אתם עוזרים!

נ.ב

יש לי שקורא את כל סוגי הצרובים (DVD-R וכו....)איזה סוג צריבה עדיפה? יש הבדל ביניהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מדויק רב ה dvds היום הם dual layers זה אומר שזה שתי שכבות זה אומר פי 2 מידע אז משביל לצרוב את זה אל יש 2 אפשריות 1 למחוק דברים כמו תוספות כדי להוריד את הנפח או לחלק ל2 שזה כבר קצת יותר מסובך כי את צריך הכול לפצל ל2 את האודיו כתוביות סרט אבל כך יש לך הכול עוד אפשרות זה שתשאיר את הסרט אם אודיו 1 ו2כתובית ואת התוספות לצרוב לדיסק אחר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מודע לעובדה שהתראד הזה לא חוקי וברגע שהמנהל יראה אותו הוא ינעל אותו נכון?...

בכל מקרה, אם תעתיק זה לא בטוח יעבוד. האיכות תהיה ירודה יותר ויש סיכוי שהDVD לא יזהה את הצרובים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מודע לעובדה שהתראד הזה לא חוקי וברגע שהמנהל יראה אותו הוא ינעל אותו נכון?...

נכון...!

למזלו המחשב שלי היה בבעיה ורק עכשיו ראיתי את זה.

העתקת הינה בגדר עבירה, ננעל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...