בעיה בהפעלת מספר סרטים. - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בהפעלת מספר סרטים.

Bug2000

Recommended Posts

הביאו לי את הסרט TAXI 3 רציתי ליראות אותו (מן הסתם), אבל בערך לאחר דקה שאני מפעיל אותו הסרט פשוט נתקע ! הקולות והמוזיקה ממשיכים, אבל הסרט עצמו קפוא ולא זז . חשבתי שזאת הבעיה רק של הסרט הזה, לאחר כמה זמן הורדתי את הסרט 2FAST 2 FURIUOS וזה קרה שוב עם הסרט הזה :-\ .

יש לי MEDIA PLAYER 9 . יש לי גם את ה 5.0 NIMO CODEC PACK בקיצור אין לי מושג מה הבעיה :\.

נ.ב ניסיתי להפעיל את הסרטים ב DIVX ובכל מיני נגנים אחרים אך התופעה חזרה .

נ.ב2 אין לי מושג אם פתחתי את הת'רד במקום הנכון .

תודה מראש :).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון הבעיה היא בחוסר מקודד.

הסרט TAXI 3 מקודד בפורמט DIVX תכנס לאתר www.divx.com ותוריד את המקודד בחינם ודבר שני NIMO?? למה??????.

תכנס לאתר www.lionetwork.net ותוריד משם את אוסף המקודדים שלהם הוא הרבה יותר טוב מנימו . ותוריד גם את נגן הסרטים שלהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להביא לי קישורים ישירים למקודדים כי לא מצאתי ... והאתר של LION בכלל לא עולה אצלי ...

ועוד משהו , אני צריך למחוק קודם את ה NIMO ואחרי זה להתקין את המקודדים החדשים או שאפשר להשאיר אותו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי הורדתי את הקודק מה אתר של DIVX הכל פועל פיקס ולא נתקע יותר ;)

אבל יש לי בעיה כשאני מפעיל את התירגום ל TOO FAST TOO FURIUOS אז במקום ליראות תרגום בעיברית אני רואה ג'בריש ??? למה זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי הורדתי את הקודק מה אתר של DIVX הכל פועל פיקס ולא נתקע יותר

אבל יש לי בעיה כשאני מפעיל את התירגום ל TOO FAST TOO FURIUOS אז במקום ליראות תרגום בעיברית אני רואה ג'בריש למה זה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה תלויי עם איזה תוכנה אתה רואה את הסרטים עם הכתוביות.

עם זה מיקרו דיוידי אז תכנס להגדרות ותבחר כתוביות ותשנה את השפה שזה מציג את הכתוביות לעיברית.

האתר בתיקון אז הוא לא עולה עכשיו תנסה יותר מאוחר או מחר .

יש להם שם אוסף מקודדים ממש ממש טוב .

כן אתה צריך בהתחלה למחוק את אוסף המקודדים של נימו ורק אחרי זה להתקין מקודד אחר , כי עם לא אז זה עושה בעיות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...