מחריד לראות מה קורה במרכז הארץ... - עמוד 4 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחריד לראות מה קורה במרכז הארץ...

Born2Kill

Recommended Posts

בדיוק מה שבאתי לכתוב.

עונש מוות לא מרתיע ולא הרתיע אף רוצח.

אני מצטט משהו שכתבתי בפורום אחר:

אני לא מחפש הרתעה ואם היא קיימת זה רק אחלה בונוס ונקמה זה מטומטם. מה שאני רוצה זה שחלאות כאלה לא ישתחררו אחרי 20 שנה מהכלא(במקרה הטוב והנדיר מאד שהם קיבלו מאסר עולם) וילכו לרצוח עוד בנאדם, במקום זה אני מעדיף שיקבלו מנת רעל ושהחברה תפטר מהם וגם לא תצטרך לשלם כמה מיליונים לצורך החזקתם במאסר למשך כל חייהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 60
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עונש מוות לא בהכרח יעצור את הפשיעה אבל אני הייתי מעדיף שרוצח מקומו

בקבר ולא ימלא לי תא בבית הסוהר כשהוא עושה תואר ראשון ושני ושם כיפה על הראש.

---

לאלה שמכירים ולאלה שצריכים להכיר את סרטי "משאלת מוות" עם השחקן האגדי צ'רלס ברונסון.

אני בעד בן אדם כזה שינקה את הרחובות, זה באמת יוריד את הפשיעה בעשרות אחוזים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש בי שנאה גדולה לערבים(מוסלמים).

מקווה שיום אחד נטרנספר אותם וזה לא מעניין אותי לאן ובאיזה מצב צבירה.

שימו לב:

הערות בעלות אופי גזעני יזכו את כותביהן בבאן קבוע!

RK, קרפד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דיי נמאס לי כבר מאנשים!! כולם מלאים בשנאה אחד כלפי השני ובמניעים של נזק!.מה שווה להביא בכלל ילד לעולם כזה?? שעלול לקרות לו חס וחלילה משהו אחר כך???

רק היום חזרתי מבילוי ואני וחבר שלי עצרנו שנייה בצד מול חנות ליד הבית שלי (והמוכר מכיר אותי) אז הוא בא אלינו בעצבים ופתח את הדלת של האוטו שלו ואמר "אל תעצרו פה,למה אתם עוצרים פה?? לקוחות חונים פה!,תעצרו בהמשך!",איזה לקוחות בדיוקק??? זה כולה קיוסק!!!,ומי הוא שיתפוס בעלות על הפינה שעצרנו בה??? לא ידעתי שזה שהוא בעל הקיוסק הוא גם בעל הכביש שהקיוסק נמצא בו!! ועוד לחשוב שאני קונה אצלו לפעמים!! גועל נפש נמאס מאנשים כבר תאמינו לי....לא יודע אם להוולד לעולם זו ברכה או קללה כבר תאמינו לי.... :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נקודה מעניינת: עוד לא ראיתי כלי תקשורת מרכזי שהזכיר את הלאום של החשודים. קחו למשל את המקרה האחרון:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3762853,00.html

יממה לאחר הלינץ' בחוף תל אביבת שהחל בהערה גסה לעבר צעירה - חבורת צעירים מיפו הטרידו אדם בן 70 בחוף הים. עובר אורח ביקש מהם להפסיק - ו"זכה" להתקפה. המשטרה עצרה חשוד בתקיפה

עוד אלה מתאבלים - ואלה חובטים. בימים האחרונים מהדהד בעוצמה גל האלימות ששוטף את המדינה - אך יש מי שכנראה אינו מתרשם וממשיך בשלו. המשטרה עצרה לחקירה את זכארייה עבדל גאני, בן 27 מיפו, לאחר שתקף אדם בחוף הריף שבעיר. קורבן התקיפה שבר את אפו בתקרית.

[...]

התקרית האלימה התרחשה יומיים בלבד לאחר שלאונרד (אריק) קרפ, תושב תל אביב, נרצח במהלך לינץ' בחוף תל ברוך. על פי החשד, תקפו אותו חבורת צעירים שיכורים מג'לג'וליה שבילו במקום, היכו אותו והשליכו את גופתו לים.

מבינים? זכארייה עבדל גאני מיפו, חבורת צעירים מג'לג'וליה. מישהו כתב שם את המילה ערבים? אני לא ראיתי. ולפני שידברו איתי על גזענות ועל האשמת כלל הערבים במעשיהם של מיעוט: עובדה שכתבו שהצעירים מג'לג'וליה. מה, מישהו האשים את כל הצעירים? את כל תושבי ג'לג'וליה? אולי את כל הצעירים תושבי ג'לג'וליה? אז למה זה בסדר לומר שהחשודים מג'לג'וליה ולא בסדר לומר שהם ערבים? זה רלוונטי בדיוק כמו עיר המגורים שלהם או שכבת הגיל שלהם.

כשחרדי פושע די מקפידים להזכיר שהוא חרדי. כשמתנחל נחשד בעברה, לרוב מזכירים את היותו מתנחל - תמיד אם הוא נחשד בפגיעה בערבים. אבל כשערבי פוגע ביהודי? הס פן תעיר.

סתם משהו שקצת מעצבן אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איסתרא - אני מבין אותך, אבל מצד שני אני גם מבין למה לא לכתוב "ערבים".

ערבי זה קבוצה אתנית - מתנחלים ודתיים זה לא קבוצה אתנית.

אני בטוח שהיית מרים גבה, אול אפילו שתיים - אם היה מתפרסם על "שני חשודים מאשקלון בפריצה לכלי בת"א" ואז שיהיה כתוב "שני מזרחים מאשקלון חשודים בפריצה לכלי בת"א".

חורה בדיוק כמו לקרוא על "אשכנזי אנס בחורה שפגש במועדון".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...