מה מותר ואסור להעלות לטיסה. - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה מותר ואסור להעלות לטיסה.

david_borohov

Recommended Posts

שלום,

מחר אני טס לקפריסין ורציתי לדעת איזה דברים מותר לי לקחת איתי ומה לא.

יש לנו ארגז של xl-ים שאנחנו רוצים לקחת איתנו, ובנוסף לקנות שתייה חריפה בדיוטי פרי.

צריך להכניס את הכל למזוודות? מה עם דברים שעולים איתנו למטוס?

נ.ב מישהו יודע כמה אלכוהול מותר לי לקחת איתי לשם?

תודה, דוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ממליץ לך להכניס בקבוקים למזוודות. בצורה שמעמיסים (..זורקים..) אותם יש סיכוי טוב שהם לא יגיעו שלמים..

אם תקנה שתיה חריפה כאן בדיוטי ותעלה עם זה למטוס - בקפריסין תצתרך לשלם מכס בכניסה..

בכל מקרה, ברוב שדות התעופה יש הגבלה למשקל הנוזלים שמותר לעלות למטוס בתיק יד (150 -100 גר' אם אני זוכר טוב) אבל יש שדות שמאפשרים זאת, אם זה סגור הרמטי ונקנה בדיוטי (שים לב שזה טוב לטיסה אחת בלבד ואם אתה עובר כמה שדות אז זה לא אקטואלי).

שורה תחתונה ^^ כמו שנאמר - תקנה שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טיפ קטן לטיסה שלך שקשורה גם לנושא שפתחת- אל תקח איתך בתיק שהולך איתך יותר מבקבוק מים חצי ליטר (גג בקבוק ליטר וחצי). אני לא יודע אם רבים ממכם זוכרים בעבר את הפיגוע שסוכל בהצלחה עם הנוזלים הללו שאיזה מחבל עשה. מה שקרה זה שהמחבלים כמייטבם המציאו עצמם מחדש ויצרו שילוב כימי של נוזלים שגורם לפיצוץ, ככה אתה עובר בגלאי מתכות וכד' בקלות ללא שום בעיה ואתה סה"כ מערבב את הנוזלים במטוס וכאבום! הלך המטוס.. (ועוד 500 איש! ;))

לאחר המקרה הזה היה שמירה ברמה מאוד גבוה על הנושא וחל איסור על העלאת נוזלים למטוס. אמא שלי טסה לחו"ל באותה תקופה ואסרו עליה להעלות בקבוק חצי ליטר של מים שהביאה/ קנתה פה.

אם אתה לא רוצה בעיות בטיסה נסה לחסוך זאת כדי שלא יהיו אי נעימויות בדרך..

בסופו של יום, אוכל, שתיה וכאלה תקבל במטוס.. את כל ה"ג'אנק" למינהם תקנה שם- לרוב זה יהיה יותר זול ומשתלם ותהנה לך.. :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנושא של איסור על העלאת נוזלים למטוס לא רלוונטי בנתב"ג, אלא רק לשדות תעופה באירופה (וגם זה, אאל"ט, רק במדינות האיחוד. מצד שני, קפריסין שייכת לאיחוד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האיסור על נוזלים לא קיים בישראל לכן לא רלוונטי לגביך

אני ממליץ לך להכניס את הפחיות למזוודה ולא לקחת אתך.

אלכוהול שקנית בדיוטי פרי מותר לקחת איתך וגם בלי מכס, בתנאי שהכמות סבירה, נניח שני בקבוקים לאדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לקחת את הXL במזוודה, לאף אחד לא יהיה אכפת

את הבקבוקים אתה יכול לקחת איתך במטוס וזה עדיף כי ככה יש פחות סיכוי שהם ישברו

דרך אגב גם באירופה בקבוקים שאתה קונה בדיוטיפרי והם סגורים בשקית של הדיוטיפרי אפשר לעלות מכל מדינה בכל מדינה למטוס בתיק יד

אבל במקרה שלך בכלל אין בעיה אז תעשה מה שאתה רוצה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האיסור על הבאת בקבוקים קיים באירופה וגם בארצות הברית.

שם אתה מגיע לעמדת בדיקה ויש שם פח גדול שאתה משליך אליו את כל הבקבוקים, אחרי העמדה יש חנויות שאתה יכול לקנות בהם כל בקבוק שתרצה ובכל הכמויות ולא משנה אם הם סגורים או פתוחים או סתם ביד, מתאים להם שתקנה הכל אצלם לכן לא מבטלים את האיסור.

הבעיה מחריפה כשיש לך טיסות המשך מאירופה או ארצות הברית.

אתה שולח את המזוודה ליעד הסופי, קונה אלכוהול בדיוטי פרי אבל בטיסת ההמשך הכל מוחרם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לסיכום, אין בעיה לשלוח את הארגז במזוודות.

את הבקבוקים שנקנה בדיוטי פרי אפשר להכניס איתנו למטוס ולא יעשו לנו בעיות. (עד נגיד 2 בקבוקים לאדם).

שמישהו יתקן אותי אם אני טועה.

נ.ב: מתי בדיוק אני מוסר את המזוודות, לפני או אחרי הדיוטי פרי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האיסור על הבאת בקבוקים קיים באירופה וגם בארצות הברית.

שם אתה מגיע לעמדת בדיקה ויש שם פח גדול שאתה משליך אליו את כל הבקבוקים, אחרי העמדה יש חנויות שאתה יכול לקנות בהם כל בקבוק שתרצה ובכל הכמויות ולא משנה אם הם סגורים או פתוחים או סתם ביד, מתאים להם שתקנה הכל אצלם לכן לא מבטלים את האיסור.

הבעיה מחריפה כשיש לך טיסות המשך מאירופה או ארצות הברית.

אתה שולח את המזוודה ליעד הסופי, קונה אלכוהול בדיוטי פרי אבל בטיסת ההמשך הכל מוחרם.

כמו שרשמתי מעליך

אם אתה קונה אלכוהול בדיוטי פרי של מדינת המוצא והם סוגרים אותו בשקית אתה יכול להעלות אותו גם בטיסת המשך בלי בעיה

מניסיון, קניתי באירלנד ובגרמניה לא היה להם בעיה עם זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...