טיפים בנוגע למכשיר GPS מסוג QUE NQ501 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טיפים בנוגע למכשיר GPS מסוג QUE NQ501

jayz0r

Recommended Posts

מסתבר שאבא שלי החליט ללכת על של QUE מדגם NQ501. מכיוון שאני אמון על כל הנושאים הטכנולוגיים ואני לא מבין גדול ב- , אני פונה אליכם - מה אני צריך לדעת בנוגע למכשיר הזה? איך הולכים העדכונים, מאיפה, כמה ולמה? יכול להיות שאין מה לשאול והכל נורא פשוט, אבל אני לא באמת יודע, אז אם למישהו יש טיפים, לינקים, מידע שימושי, אפילו דברים שנראים לכם טריוויאליים - אני אשמח. (מעבר לתוצאות ראשונות בגוגל, ראיתי REVIEWS ו- SPECIFICATIONS, אני יודע שהוא 5 אינץ' :)...)

כרגע הוא בחו"ל לשבוע הקרוב, אז אני מקווה לאגור קצת ידע/מידע בזמן הזה, כדי שכשהוא יהיה ברשותי אני אוכל לשדרג/לטפל בו כמו שצריך, ולדעת מה שצריך לדעת, אם צריך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תהנה היבואן הוא ח.י חיון מחשבים ...

וזה החוברת שלו http://www.hye.co.il/download/files/nq500_501_yf.pdf

וזה הפרטים עליו http://www.hye.co.il/catalog/product_details.aspx?catid=66&subcatid=159&prodid=519&keySearch=

בכול מקרה נראה לי מכשיר בסיס למדי עם מעבד דיי חלש

לא יודע מה איתך אבל אני לא אוהב מכשירים כאלה אני מעדיף PDA רגיל ולהתקין עליו מערכת ניווט !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלילי, עכשיו הם מגיעים מעודכנים.. בכל אופן אם אתה מתכנן "לפרוץ" אותו ולעדכן בחינם או להחליף תוכנת ניווט בעצמך לפחות אני לא מצאתי איך לעשות את זה.. וחיפשתי לא מעט..

בכל אופן מה שנמכר עכשיו זה עם מפות מעודכנות למרץ 09.. תבדוק את זה בעצמך לפני שאתה קונה.. רשום על הכרטיס של הIGO..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלילי, עכשיו הם מגיעים מעודכנים.. בכל אופן אם אתה מתכנן "לפרוץ" אותו ולעדכן בחינם או להחליף תוכנת ניווט בעצמך לפחות אני לא מצאתי איך לעשות את זה.. וחיפשתי לא מעט..

בכל אופן מה שנמכר עכשיו זה עם מפות מעודכנות למרץ 09.. תבדוק את זה בעצמך לפני שאתה קונה.. רשום על הכרטיס של הIGO..

עם זה כמו שאתה מתאר אז זה לא שווה בכלל !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי עדיף על המיו לאנשים שלא מבינים, ולא הולכים לפרוץ את המיו.. פשוט כי הIGO לדעתי טובה יותר מהמיאו מאפ המסריחה..

ונכון, אתה משלם על התוכנה.. המכשירים די בסיסיים למרות שהחומרה אצלהם זהה לכל שאר הGPSים שיש בשוק.. והמעבד אותו הדבר אצל כולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. כתבה בעברית מקיפה מאוד על ה- QUE 501:

http://www.pocketpcfreak.com/archive/00008343.htm

הכותב סוקר כמעט את כל היכולות של המכשיר.

2. נכון להיום, לתוכנת IGO קיימות המפות המעודכנות ביותר, מיולי 09.

בעלי רשיון מפות למרץ 09 זכאים לעדכון חינם (בלי לנצל את שובר העדכון), קובץ הרשיון של מרץ 09 יתאים גם ליולי 09.

אם תרצה אני אפרסם את הלינק הרשמי לעדכון המפה שפירסם נציג חברת NAV N GO.

באופן כללי בעניין עדכוני המפות, החברה טוענת שהשובר לעדכון הראשון בחינם מיועד ל"יישור קו" עם המפות המעודכנות ביותר בשוק נכון לתאריך הקניה.

3. בקשר לפתיחת (פריצת) המכשיר, בפורום של האתר למעלה קיים מדריך לביצוע - שימו לב לקרוא את שני הדפים הראשונים, כי בדף השני מתוארת דרך בטוחה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

טוב אז המכשיר אצלי, הכל נראה תקין, אבל יש שני נושאים לא ברורים:

1. הלינקים שמצאתי לעדכון החינמי של יולי 09 כבר לא עובדים, למישהו יש כאלה שכן?

2. החיבור בין הפלסטיק שמתלבש על המכשיר עצמו, לבין הפלסטיק של הזרוע - לא ברור לי. ארבעת הפלסטיקים הקטנים שיוצאים מכיוון הזרוע נכנסים לחוריהם בפלסטיק שנצמד למכשיר, ואם להצמיד את השניים ולדחוף ימינה זה כביכול מתקבע, אבל לא באמת - אין קליק ואני לא רואה שום סוג של כפתור, כל תזוזה חזרה שמאלה והמכשיר פשוט נופל מהזרוע (יחד עם הפלסטיק שצמוד אליו). שוב, אין בעיה עם היניקה, ואין בעיה עם הפלסטיק שעוטף את המכשיר עצמו, שניהם מתלבשים יופי - הבעיה היא באמצע. יש למישהו מושג על מה אני מדבר ומה אני מפספס פה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני משתמש ב QUE 430

והמכשיר פשוט מדהים

אני כבר שולט בו בצורה עיוורת מרוב שאני מכור אליו

נוח מאוד

ידידותי מאוד

ברור מאוד

סוללה חזקה מאוד

בקיצור שווה כל גרוש שהושקע עליו

עכשיו אני מניח שהדגם שאתה רוצה אפילו יותר טוב אז ........

ד'א אל תתלהב יותר מדי מאופציית ה 3D

אחרי יומיים של התלהבות מבינים שזה סתם מיותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה צריך במכשיר נפרד?

הייתי בארצות הברית עם MIO הכנסו כתובת וזה לקח אותנו 75ק"מ צפונה שהיינו צריכים דרומה.

בארץ אני עם N95 והחינמי קולט מעולה, לוקח אותי לאן שאני צריך.

אומנם קצת בעיה עם המספרי בתים, אבל זה לא משנה כי זה הביא אותך לרחוב שאתה צריך.

בקיצור, אני מרוצה מהWAZE.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי בארצות הברית עם MIO הכנסו כתובת וזה לקח אותנו 75ק"מ צפונה שהיינו צריכים דרומה.

יכול להיות שהקלדת כתובת לא נכונה

או שההגדרות במכשיר לא היו מכוונות כמו שצריך (זתאומרת שזה מנע ממך להיכנס לכבישים מסויימים ולעשות עיקוף ענק)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך בכלל אפשר להשוות בין הפשטות של לתוכנה קניינית מקצועית ?

WAZE חסרה מספרי בתים, נקודות עניין והגדרות מסלול מתקדמות, היתרון שלה בארץ הוא עדכוני התנועה שבחו"ל נפתר על ידי TMC.

לא חוכמה להשוות בין ניווט בארץ (שאתה פחות או יותר מכיר) לניווט בחו"ל שאתה בכלל לא מכיר - יכול להיות שהטעות בניווט נבעה משגיאה כלשהי בהגדרה או מפות לא מעודכנות.

בקשר לשאלה של פותח השרשור, נראה שהלינק באמת לא תקין, כנראה בגלל שדרוג האתר שלהם.

נסה לחפש את מס' הטלפון של Gps&More או של NavNGo - אולי יסכימו לשלוח לך את העדכון והוראות התקנה במייל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו אני מניח שהדגם שאתה רוצה אפילו יותר טוב אז ........

זה לא דגם שאני "רוצה", זה דגם שאני מחזיק ביד. לא נראה לי שמי יודע מה התעמקת בהודעות :)

בקשר לשאלה של פותח השרשור, נראה שהלינק באמת לא תקין, כנראה בגלל שדרוג האתר שלהם.

נסה לחפש את מס' הטלפון של Gps&More או של NavNGo - אולי יסכימו לשלוח לך את העדכון והוראות התקנה במייל.

אוקיי, תודה.

2. החיבור בין הפלסטיק שמתלבש על המכשיר עצמו, לבין הפלסטיק של הזרוע - לא ברור לי. ארבעת הפלסטיקים הקטנים שיוצאים מכיוון הזרוע נכנסים לחוריהם בפלסטיק שנצמד למכשיר, ואם להצמיד את השניים ולדחוף ימינה זה כביכול מתקבע, אבל לא באמת - אין קליק ואני לא רואה שום סוג של כפתור, כל תזוזה חזרה שמאלה והמכשיר פשוט נופל מהזרוע (יחד עם הפלסטיק שצמוד אליו). שוב, אין בעיה עם היניקה, ואין בעיה עם הפלסטיק שעוטף את המכשיר עצמו, שניהם מתלבשים יופי - הבעיה היא באמצע. יש למישהו מושג על מה אני מדבר ומה אני מפספס פה?

יש למישהו מושג?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...