OK, התחברתי ל-ADSL עכשיו אני צריך לבחור ספק - מבין שני אלה: - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

OK, התחברתי ל-ADSL עכשיו אני צריך לבחור ספק - מבין שני אלה:

Shmoe

Recommended Posts

אני מחובר מבזק בנלאומי וקבלתי פינגים מהשרת שלהם 13-15 בימי שבת ובימים רגלים 12 14 יש להם לפעמים בעיות בערך פעם לשבועיים אבל הם מסדרים את זה בשני שעות שעה ואני מוריד לפעים ב250 ואני מחובר ב1.5 שאני יכול עד 180

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Prog,

- 012 יש את הקישור הכי טוב לאירופה ולארצות הברית. ואצלם תגיע למהירויות ההורדה הכי גבוהות, לא משנה מאיפה. פינגים מעולים לאירופה, טובים מאוד לארץ.

- נטויז'ן יותר יקרים, מהירויות הורדה לא משהו, פינגים מעולים לארץ, קישור מעורר רחמים לחו"ל.

- אקטקום, הכי יקרים, בעייתים משהו בזמן האחרון. לפני זה - הקישור הכי טוב לארץ, פחות טוב לאירופה.

- בזק בינלאומי, זהב, ישראסרב ואקוונט בכלל לא אפשרות לדעתי.

ההמלצה שלי - 012.

וכן, אני מדבר מניסיון, הייתי בכל ספק ישראלי חוץ מישראסרב ואקוונט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מחובר לישראסרב וכל מה שאתם אומרים עליהם זה סופר-בולשיט, כי אני מוריד בקצב קבוע של 400 קיי מכל אתר TUCOWS בארץ, ובאתרים מחול אני מוריד בממוצע במהירות של 200 קיי. בקזה הגעתי למהירויות של 50-150 קיי (!) אז למתלבטים - לצומת לבכם! (אני מרגיש כאילו אני ממש לבד באינטרנט שלהם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מחובר לישראסרב וכל מה שאתם אומרים עליהם זה סופר-בולשיט, כי אני מוריד בקצב קבוע של 400 קיי מכל אתר TUCOWS בארץ, ובאתרים מחול אני מוריד בממוצע במהירות של 200 קיי. בקזה הגעתי למהירויות של 50-150 קיי (!) אז למתלבטים - לצומת לבכם! (אני מרגיש כאילו אני ממש לבד באינטרנט שלהם)

מסכים ב-100%, לאורך כל ה-thread הזה אנשים פה מוליכים שולל בגלל הנחות לא נכונות כתוצאה משמועות לא נכונות!

אני התחברתי בחודשיים האחרונים דרך בין-לאומי, וכמעט ולא היו לי בעיות בכלל (וקצב תעבורה מהיר)!

אני בחבילה בינונית (1.5) ומוריד באופן קבוע 160 קילו ומעלה.

בגלל שנרשמתי לחודשיים ב10$ ללא התחייבות והסוף קרב, היום ערכתי בעצמי השוואה בהורדות בין ישראסרב ובזק ביןלאומי.

המסקנות שלי היו שהתדמית השלילית שנוצרה לישראסרב היא חסרת כל ביסוס, לפחות לגבי המהירות שהוכיחה עצמה כשווה ואף גבוהה מבזק בין לאומי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למי שסקרן...

התחברתי בסופו של דבר לבזק בינלאומי, וזאת למרות שישנן לא מעט סיבות להחרים אותם (מוזיקה באתר; חלק ממונופול ועוד...).

אם בינתיים יהיו לספקים אחרים הצעות מפתות יותר, אז אני אעבור בלי להתלבט יותר מדי. אין לי הרבה סנטימנטים לאף אחד מהם.

Prog.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בבזק בינלאומי כבר יותר מ3 שנים , זה התחיל ב

ISDN

עכשיו זה כבר איי די אס אל

היום קיבלתי אי מייל שהם שלחו כאשר הם מודיעים שהם הרחיבו פס , הלכתי לבדוק את זה באיזשהו אתר , המהירות התחילה ב 280-250 ,

והסתיימה ב 220

כל מה שאתם אומרים פה על בילאומי , ישראסרב, אקוהנט , הכל אבל הכל בולשיט !

אני מקבל פינג של 100-125 לאירופה !

ופינגים של 30-40 לסרברים ישראליים , הכי נמוך שהגעתי זה 25 , עשיתי פינג לבזק בינלאומי וקיבלתי 15-19 .

אין תלונות לגביהם , והם החברה עם הפס הכי הכי רחב בישראל

700MB ליתר דיוק , שאר החברות לא מגיעות אפילו ל'קרסוליים' של בינלאומי !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בבזק בינלאומי כבר יותר מ3 שנים , זה התחיל ב

ISDN

עכשיו זה כבר איי די אס אל

היום קיבלתי אי מייל שהם שלחו כאשר הם מודיעים שהם הרחיבו פס , הלכתי לבדוק את זה באיזשהו אתר , המהירות התחילה ב 280-250 ,

והסתיימה ב 220

כל מה שאתם אומרים פה על בילאומי , ישראסרב, אקוהנט , הכל אבל הכל בולשיט !

אני מקבל פינג של 100-125 לאירופה !

ופינגים של 30-40 לסרברים ישראליים , הכי נמוך שהגעתי זה 25 , עשיתי פינג לבזק בינלאומי וקיבלתי 15-19 .

אין תלונות לגביהם , והם החברה עם הפס הכי הכי רחב בישראל

700MB ליתר דיוק , שאר החברות לא מגיעות אפילו ל'קרסוליים' של בינלאומי !

לא יודע על מה אתה מדבר... כרגע בדקתי אי-מייל ואין כלום מבזק בין-לאומי, אני ילך לבדוק מהירות....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...