OK, התחברתי ל-ADSL עכשיו אני צריך לבחור ספק - מבין שני אלה: - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

OK, התחברתי ל-ADSL עכשיו אני צריך לבחור ספק - מבין שני אלה:

Shmoe

Recommended Posts

Aquanet- התחברתי אליהם לכמה שעות נסיון, והמהירות בינתיים בסדר גמור מבחינתי , 65KB/S הורדה משרת Tucows של נטויז'ן.

-או-

012- המבצע שלהם נראה לי סביר, לפחות ל-4 החודשים הראשונים עליהם נדרשת התחייבות ($20 בממוצע לחודש, אח"כ נראה...).

שאר הספקים לא נותנים הצעות תחרותיות, או סובלים מתדמית גרועה במיוחד (ישראסרב). כן, אני יודע שגם התדמית של אקוואנט לא משהו, השאלה היא מדוע לי לבחור בספק אחר? מחלקת תמיכה טובה יותר?? תודה רבה, אני אסתדר לבד... :smoke:

אגב, יש איזשהו הבדל משמעותי בפינגים שאתם מקבלים אצל ספקים שונים? למישהו יש נסיון רע בתחום הזה עם ספקי-האינטרנט שלמעלה?

תודה,

Prog.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח Ghost_Dogg

לנטויזון התמיכה טכנית הכי טובה מבין כול הספקיות היום.

אני עכשיו מחובר ל012 ואני מאוד מרוצה מהשירות, אין ניתוקים, קצב מקסימלי.

וה20$ ל4 חודשים, זה בהתחייבות.

שאר הספקים באמת לא משהו, חוץ מנטויזון שעוד איך שהוא מחזיקים.

בקשר לפינגים אני לא ממש שם לב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני שמעתי אקווה נט ממש גרועים........

בינתיים הספקתי לקרוא לא מעט סיפורי זוועה על השירות שלהם, כך שהם כנראה יורדים מהרשימה.

מה עם בינ"ל?

המחירים שלהם זהים לאלו של 012 רק ללא ההתחייבות...

לפי מה ששמעתי הם די בעייתים. יש לך נסיון אישי איתם?

Prog.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי נסיון אישי איתם, בינתיים. בעוד כשבוע אני מקווה שיהיה לי ;)

לא שמעתי עליהם שום דבר רע, ההיפך; יש לי שני חברים שמחוברים לבזק בינ"ל וממה שהבנתי הם די מרוצים הן מהמהירות והן מהשירות (אחד בחבילת 0.5 ואחד בחבילת 1.5), שניהם המליצו לי גם כן להתחבר לבזק בינ"ל.

אני חושב שכדאי לך לנסות את בינ"ל, הרי אין שום התחייבות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה לעזאזל broodwars

שוב?

אני לא מאמין!

אני פשוט בשוק!

הוא לא ידע ש-broodwar זאת חבילת ההרחבה של משחק האסטרטגיה הגאוני והממכר ביותר בכל הזמנים!!!!veryangry: :veryangry: :veryangry:

"לא ייתכן שילד בישראל..."(ציטוט של לימור ליבנת)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי נסיון אישי איתם, בינתיים. בעוד כשבוע אני מקווה שיהיה לי ;)

לא שמעתי עליהם שום דבר רע, ההיפך; יש לי שני חברים שמחוברים לבזק בינ"ל וממה שהבנתי הם די מרוצים הן מהמהירות והן מהשירות (אחד בחבילת 0.5 ואחד בחבילת 1.5), שניהם המליצו לי גם כן להתחבר לבזק בינ"ל.

אני חושב שכדאי לך לנסות את בינ"ל, הרי אין שום התחייבות...

אני השלישי :jump:

:smoke:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...