איפה אפשר להשיג את הלוח אם הזה? - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איפה אפשר להשיג את הלוח אם הזה?

RedHat_Lover

Recommended Posts

שלום,

קראתי את המאמר ב-Xbitlabs על הסלרון והחלטתי גם לקנות אחד ולעשות לו המהרה, ועכשיו אני רק צריך לוח אם אז הגעתי לפי השיקולים שלי שה- ST6 הוא הבחירה הכי טובה, אז עכשיו אני רק צריך לדעת איפה יש אותו בארץ.

מי שיודע אז בבקשה שיכתוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלוח אמור להיות מעולה, ודוקא יש יבאון לאביט אבל הוא מתעקש להביא רק . (עובד לטוצבתך.)

צור עם היבואן קשר.

בקשר למעבד לפי דעתי לך על 1.2, להמהרה יותר אפקטיבית.

גם KOM בחר ב1.2, וגם אתה. (החלטה שלך אבל , זה כדאי!)

;)

אגב, אם לא תצליח להשיג את הלוח תבוא לכאן ותקבל אחלה המלצה על לוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זאת אומרת מיבא רק אינטל? למה לקחת 1.2 יותר קל לעשות המהרה ל-1.1? שמעתי שעשו לו דאון קלוקינג. רגע אם KoM רוצה לעשות מה שאני עושה אתה יודע במקרה איזה לוח אם הוא בחר? אם אני לא טועה זה היה הוח של אבל אני שונא אותם, הם זבל לאוברקלוקינג.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב נראה הם עולים גרושים... חחחחח אבל תודו שהם המעבדים הכי משתלמים, ואני יוכל להגיע עם ה-1.2 ל-1800!??!?!?!

150*12=1800 הולקנו 7 + יספיק נכון? טוב אבל עדיין אני צריך את הלוח אם, אני לא צריך יתום הוא צריך את אמא שלו את ה-St6.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא הייתי הולך על volcano 7..........

לך על משהו יותר טוב ואם אתה מזמין מחו"ל את הלוח אם אז תזמין גם sk6 או משהו בסגנון..........

ואם מצאת את הלוח ומאורר טוב תיכנס לאתר הזה ותזמין דרכו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש איזה חנות אחת, שקשה לי להעלות את שמה מהזכון שלי, שמתיימרת להיות "יבואן רשמי של בישראל" ביחד עם עוד כמה מתחרים שלהם. היא איימה אפילו פעם לתבוע מכמה אנשים דיבה על עניין קרוב לזה. אני חושב שאתה יכול לשאול את החנות הזאתי, כי אם היא באמת יבואן רשמי אני בטוח שהיא יכול להשיג לך את הלוח הזה ולא רק דגם ספציפי של לוח אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וגם אם יהיה את הדגם המדוייק שאתה רוצה לאקסלנט, אל תקנה שם!

כי כל הלוחות אביט שהם מוכרים הם יבוא אישי שלהם, וכשהייתי צריך להחליף לוח של אצלהם הם עשו לי פרצופים ומשכו אותי עם ההחלפה של זה כמו אני לא יודע מה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...