במחשב ישן - איך שמים כונן 40G על לוח שמכיר עד 32G - עמוד 2 - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

במחשב ישן - איך שמים כונן 40G על לוח שמכיר עד 32G

edoson

Recommended Posts

בלית ברירה הגבלתי את הארד דיסק והפסדתי 5 ג'יגה...

אבל הפתרון הזה לא מקובל עליי אני רוצה לעדכן את הביוס או לקבל את כל ה37G!!

אז ככה:

1. מתברר שהמספר שנתתי קודם, 6P2BX2, הוא דגם של של חברה בשם LUCKY STAR, קישורים שמצאתי לאתר החברה הזו לא היו פעילים, לכן אני מסיק שהיא פשטה את הרגל.

עדכון הביוס שהורדתי לדגם הזה לא מוכן להצרב באמצעות AWDFLASH. התוכנה אומרת שהקובץ לא מתאים, ונתקעת.

לכן אני מעדכן את פרטי הביוס, כך שאם מישהו יוכל למצוא לזה עדכון, או להסביר איפה ואיך, אני אודה לו מאד. מדובר ב:I440BX - IT8671- 2A69KL1FC-0

FLASH TYPE - WINBOND 29EE011, והביוס הוא מתאריך 04.99.

2. פרמטתי את הHD בבית וחלקתי אותו, אולם לא דרך WIN. ועדיין במחשב של חבר שלי הWIN לא זהה אותו.

יש הערות בקשר ל-1 ו-2?

המספר של הלוח מאד מוכר לי (גם הסידורי וגם מספר הצ'יפסט), אני כמעט בטוח שיש לי כזה. גם אני ניסיתי להוסיף HD של 40GB ללוח הזה, אבל לא הצלחתי. גם עדכון ביוס להכי מאוחר שמצאתי ברשת (2000 או 2001) לא פתר את זה. מה שעשיתי בסוף הוא להשתמש באיזשהו כלי של Maxtor (לא זוכר את השם), שמתקין EZ-Drive או EZ- (שוב לא זוכר :))

תנסה לבדוק באתר היצרן של ה-HD לגבי פתרונות לבעית ה32GB

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DUAL זאת שנועדה למנוע הריסה של הלוח אם עקב ביוס פגום.

יש שני צ'יפים של הביוס על הלוח אם. אם הראשי נהרס מסיבה כלשהי אז המידע מהצ'יפ השני מועתק לראשי והכל עובד סבבה 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התוכנה של MAXTOR נקראת MAXBLAST והיא משתמשת בEZ_DRIVE. כמ שכבר הציעו פה.

ניסיתי את השיטה הזו וזה לא הלך, כניסיתי לפרמט את הHD דרך התוכנה קיבלתי צפצופים וג'יבריש על המסך... אולי בגלל שזה היה EZ DRIVE של בכלל...???

בכל מקרה תודה לכולכם, אני אנסה שוב עם הMAXBLAST ונראה...

(ד"א זה רק אני או שלא שיש בעיה עם הREPLAY EMAIL כמישהו מגיב פה?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...