במחשב ישן - איך שמים כונן 40G על לוח שמכיר עד 32G - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

במחשב ישן - איך שמים כונן 40G על לוח שמכיר עד 32G

edoson

Recommended Posts

thx, but:

1.

This is the best solution if such an upgrade is available and you feel you know how to flash a bios.

well, i not really sure about that... i'v downloaded for the motherboard, but i'm not sure it is an upgraded one. also, it was a file that ends with ".BIN", which i know as an image file, which needed a cue file as well. what should i do with the file i have downloaded, what i really ask is "how do i flash BIOS?"

regarding the other option, of letting windows find it in the price of not being able to boot from him,

well, it's certainly a possibility, but i would like try upgrading the first, as i would like to know how to do this later if needed.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש דרך הרבה יותר פשוטה:

אם יש ברשותך גישה למחשב אחר

תפרמט את הHD במחשב האחר שתומך בדיסק שלך ואז חבר את הדיסק הקשיח למחשב שלך, תן לביוס לזהות אותו איך שהוא רוצה ואז תיכנס לחלונות ואתה תראה שהHD מזוהה כ40GB כי הוא מפורמט כ40GB ולכן זה לא תלוי בכמה שהביוס מזהה אותו ומה שאמרתי כאן עובד 100% וזה נבדק על מחשב 486 ועל כמה מחשבים ישנים אחרים!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא צריבה של דיסק, את הקובץ BIN צריך לצרוב לתוך הצ'יפ שנמצא על הלוח. את זה עושים עם awardflash או amiflash בהתאם לביוס שיש ללוח שלך.

איזה לוח זה?

לא היה רשום באתר את התאריך של הביוס ? אתה יכול להשוות את זה עם התאריך של הביוס שיש לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

the tool - הדרך שלך ידועה הבעיה שבשיטה זו לא ניתן לעשות BOOT מהHD, וגם לא ניתן לראות את הכונן במצב דוס, ואני רוצה להמנע מזה.

amiram- הלוח הוא לא שלי אלא של חבר, ואין לו מושג איזה לוח זה. דיסק ההתקנה של הלוח לא רומז הרבה, כנראה מכרו לו לוח זול בלי חברה?!

בכל מקרה במרכז הלוח כתוב 6P2BX2 ועל הציפים ITE - P8687R.

בעזרת המספר מצאתי עדכון ביוס, אבל כמו שאמרתי, אני לא יודע אם זה עדכון - למרות שנראה לי שכן.

בקשר לתוכנות שהצעת אני מניח שצריך להפעיל אותם מדיסקט קטן במצב דוס? כי אין לו פלופי... יש אפשרות לעשות את הכל מדיסק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפתרון הפשוט ביותר הוא לשים את הג'אמפר שמגביל את הנפח של הכונן וזהו.

כונן 40GB הוא למעשה 37GB, הביוס תומך ב 32GB אז אתה מפסיד 5GB שזה לא גרוע מדי לדעתי.

לא תצטרך להסתכן בעדכוני ביוס או להסתבך עם תוכנות מעצבנות ולא לגמרי אמינות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלית ברירה הגבלתי את הארד דיסק והפסדתי 5 ג'יגה...

אבל הפתרון הזה לא מקובל עליי אני רוצה לעדכן את הביוס או לקבל את כל ה37G!!

אז ככה:

1. מתברר שהמספר שנתתי קודם, 6P2BX2, הוא דגם של של חברה בשם LUCKY STAR, קישורים שמצאתי לאתר החברה הזו לא היו פעילים, לכן אני מסיק שהיא פשטה את הרגל.

עדכון הביוס שהורדתי לדגם הזה לא מוכן להצרב באמצעות AWDFLASH. התוכנה אומרת שהקובץ לא מתאים, ונתקעת.

לכן אני מעדכן את פרטי הביוס, כך שאם מישהו יוכל למצוא לזה עדכון, או להסביר איפה ואיך, אני אודה לו מאד. מדובר ב:I440BX - IT8671- 2A69KL1FC-0

FLASH TYPE - WINBOND 29EE011, והביוס הוא מתאריך 04.99.

2. פרמטתי את הHD בבית וחלקתי אותו, אולם לא דרך WIN. ועדיין במחשב של חבר שלי הWIN לא זהה אותו.

יש הערות בקשר ל-1 ו-2?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לנסות לצרוב אותו עם uniflash שאפשר למצוא דרך www.wimsbios.com

התוצאות לא על אחריותי ותדאג לשמור גיבויי של הביוס הקודם (את זה אפשר לעשות עם awardflash שיש לך כבר), תדאג שהגיבויי הוא על הרדיסק ולא איזה דיסקט שיתפגר בלי סיבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מציע לך לא להסתכן על זה! כי אין לך Dual ואני לא חושב שבא לך לקנות לוח חדש. אם אתה בטוח ב100% שמה שיש לך זה הביוס החדש של הלוח שלך והוא באמת יתקן את הבעיה של ההרד דיסק אז חופשי אחי בהצלחה.

אתה יכול לעשות דבר כזה.

יש תוכנות שפשוט יגידו למחשב שההרד דיסק הוא 37G אפילו שזוהה שהוא 32G.

אני ממליץ לך להיכנס לאתר של היצרן של ההרד דיסק שלך

1.לבדוק אם בהורדות שלהם יש תוכנה כזאת. אם לא 2

2.לשלוח E-mail לתמיכה של החברה של ההרד דיסק שלך ולשאול אותם מה לעשות במקרה הזה. ואם יש להם תוכנה שהם מכירים וממליצים לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, ואומרים שהתוכנות האלה לא עובדות טוב עם מערכות הפעלה חדשות XP\2000\ME.

אם גיביתי את הביוס יכול להיות שבכל זאת תהיה לי בעיה במקרה ובאמת לא מדובר בביוס הנכון?

ומה זה בדיוק DUAL BIOS?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...