הפרת הסכם עבודה - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הפרת הסכם עבודה

Born2Kill

Recommended Posts

נניח ואני והמעסיק סיכמנו שאני אעבוד מחר ופיתאום שעות ספורות לפני התחלת המשמרת הוא אומר לי שאין היום עבודה בגלל שיש צימצום בעובדים ולכן הוא מבטל לי את המשמרת.

אני עובד לפי פרוייקטים ולא קבוע.

אם המעסיק הפר את ההסכם מה הזכויות שלי כאן?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מוגדר מוגדר כ"עובד משמרות", ניתן למצוא פגיעה בזכויותיך אך ורק אם הודעת הביטול הגיע סמוך מאוד לתחילת המשמרת, באופן שמנע ממך לנצל את הזמן שבמהלכו היתה אמורה המשמרת להתקיים לשימושים אחרים.

אם לא מדובר בארוע חד פעמי, אלא בצמצום קבוע של כמות המשמרות שלך, ניתן לראות בזאת הרעה בתנאים. אם מעסיקך אינו מחזיר את כמות המשמרות לקודמתה, זכותך להתפטר ועדיין לדרוש את הפיצויים שהיו מגיעים לך אם היית מפוטר (אם בכלל יש לך שנה בתפקיד...) אך אם אין ברצונך להתפטר אין לך שום טענה חוקית כנגד המעסיק (לעניין הצמצום, לא בעניית ההודעות ברגע האחרון).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה מוגדר מוגדר כ"עובד משמרות", ניתן למצוא פגיעה בזכויותיך אך ורק אם הודעת הביטול הגיע סמוך מאוד לתחילת המשמרת, באופן שמנע ממך לנצל את הזמן שבמהלכו היתה אמורה המשמרת להתקיים לשימושים אחרים.

אם לא מדובר בארוע חד פעמי, אלא בצמצום קבוע של כמות המשמרות שלך, ניתן לראות בזאת הרעה בתנאים. אם מעסיקך אינו מחזיר את כמות המשמרות לקודמתה, זכותך להתפטר ועדיין לדרוש את הפיצויים שהיו מגיעים לך אם היית מפוטר (אם בכלל יש לך שנה בתפקיד...) אך אם אין ברצונך להתפטר אין לך שום טענה חוקית כנגד המעסיק (לעניין הצמצום, לא בעניית ההודעות ברגע האחרון).

יש לי הוכחה: הוא שלח לי SMS שבו הוא כתב שהוא מבטל את המשמרת והוא שלח לי את זה בערך שעתיים לפני תחילת המשמרת.

שרפתי בגללו יום סתם לחינם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...