המפגש מחר - פרטים סופיים, פרטים נוספים (!), וסקר.. - עמוד 8 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המפגש מחר - פרטים סופיים, פרטים נוספים (!), וסקר..

Milford Cubicle

האם תגיע מחר למפגש?  

303 הצבעות

1. 1. האם תגיע מחר למפגש?

Recommended Posts

אני ילך לתערוכה קודם ואז אני יבוא... :)

ואחי אני ממש רגוע רק שגיל ירגיע כי ממש לא נראה לי איך הוא מדבר זה שיש לו 2000 הודעות לא מקנה לו כלום....

ודיי נמאס מזה שהפורום צריך להיות פורום של צדיקים

מה קרה?? למה אסור לקלל הרי ביום יום של אנחנו מקללים כל הזמן אז מה רע פה? זה לא שאני מתחיל קרבות זה רק שאני אומר קללות קלות כאלה כמו שאני רגיל 8)

כל הישראלים מקללים כל הזמן?!?!!?!!?!...טוב אני לא יודע איפה אתה גר ומי החברים שלך אבל שתדע שהעולם הקטן בו אתה חיי זו לא כל המדינה...

ונכון שלגיל יש יותר מ 2000 הודעות וזה לא מקנה לו זכויות יתר אבל זה גם לא מקנה לך זכויות לדבר לא יפה.

אתה לא רוצה להיות דתי סבבה לך...... אין לך כבוד לדת בעיה שלך.....אבל אתה צריך לתת לדתי את הכבוד לפחות כבנאדם.....

ולהתחשב ...ולפי איך שאתה מדבר אתה לא שווה יותר מהנעל שלי ולא שווה התיחסות.

ולענייננו... :)

אני לא מגיע הממ..יותר נכון לא הגעתי למפגש מ 2 סיבות.

א. צום

ב. מקדונלאדס לא כשר

אולי פעם הבאה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 107
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ימים פופולריים

משתתפים בולטים בדיון

אני ילך לתערוכה קודם ואז אני יבוא... :)

ואחי אני ממש רגוע רק שגיל ירגיע כי ממש לא נראה לי איך הוא מדבר זה שיש לו 2000 הודעות לא מקנה לו כלום....

ודיי נמאס מזה שהפורום צריך להיות פורום של צדיקים

מה קרה?? למה אסור לקלל הרי ביום יום של אנחנו מקללים כל הזמן אז מה רע פה? זה לא שאני מתחיל קרבות זה רק שאני אומר קללות קלות כאלה כמו שאני רגיל 8)

כל הישראלים מקללים כל הזמן?!?!!?!!?!...טוב אני לא יודע איפה אתה גר ומי החברים שלך אבל שתדע שהעולם הקטן בו אתה חיי זו לא כל המדינה...

ונכון שלגיל יש יותר מ 2000 הודעות וזה לא מקנה לו זכויות יתר אבל זה גם לא מקנה לך זכויות לדבר לא יפה.

אתה לא רוצה להיות דתי סבבה לך...... אין לך כבוד לדת בעיה שלך.....אבל אתה צריך לתת לדתי את הכבוד לפחות כבנאדם.....

ולהתחשב ...ולפי איך שאתה מדבר אתה לא שווה יותר מהנעל שלי ולא שווה התיחסות.

ולענייננו... :)

אני לא מגיע הממ..יותר נכון לא הגעתי למפגש מ 2 סיבות.

א. צום

ב. מקדונלאדס לא כשר

אולי פעם הבאה

חשבתי לא להגיב כאן כי התרד הזה ממילא לא רלוונטי יותר אבל בכל זאת :

1. אדון TAZOK "היקר" , כמו שאתה רואה הצלחת כבר לפגוע בכמה אנשים שמסתובבים פה באופן קבוע בפורומים ותורמים הרבה יותר ממך.

2. לא ביקשתי ואני גם לא צריך שום זכויות יתר כי יש לי יותר מאלפיים הודעות, לא בשביל המספר הזה אני כותב בפורומים אלא כדי לעזור ולקבל עזרה שזה מה שהרוב פה עושים פרט לכמה חריגים.

3. אני מקווה שמישהו ממנהלי הפורומים טרח להזהיר באופן אישי את TAZOK שההתנהגות שלו פוגעת במשתמשים אחרים פה ואם זה לא קרה אז חבל.

4. אני ממליץ שאם הוא ימשיך ככה יראו לו קצת מה זה להיות מוחרם (BANNED) מהפורומים ואז את השפה המלוכלת שלו הוא יאלץ לשמור לעצמו ולחברים שלו באיי סי קיו (אם בכלל יש לו כאלה).

5. צודק עידו שכותב לך TAZOK שאתה לא שווה התייחסות בכלל, איזה קללות תכתוב פה עכשיו בגלל זה ? נראה אותך...

6. לדעתי האישית זה חמור יותר אפילו מהקטע של עושקי הקברים שלשמחת רבים, כבר לא מסתובבים פה באתר יותר מדי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...