איפה ניתן ללמוד מילים בעברית לפסיכומטרי? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איפה ניתן ללמוד מילים בעברית לפסיכומטרי?

eliil1

Recommended Posts

ברור שאני לא אוכל ללמוד את כל אבן שושן, אז איפה אפשר למצוא מילון שיש סיכוי גדול שרוב המילים שם יהיו בפסיכומטרי? אם יש מילון כזה...

האם ספר המילון שמקבלים בלחמן הוא טוב? כי יש לי אותו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו שאני לא קורא, בכלל... ז"א רק אם אני לומד למבחן או דברים כאלה בבצפר..

החלק של העברית אצלי ממש ממש לא טוב... אנגלית הכי טוב, ומתמטיקה אחרי, שני אלו לא כאלה בעיה... אבל עברית =SS אני פתחתי את הספר הזה המילון שנתנו לנו, והרגשתי כאילו לקחתי מילון בשפה זרה ואני צריך ללמוד את כל המילים מחדש =SS

איך לעזאזל ללמוד אותם....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל השירותים הם מקום נפלא ללמוד בו.

חוץ מזה, אתה יכול להתחיל לקרוא הרבה ובעיקר ספרות יותר ישנה, אבל אני לא יודע כמה זה יהיה אפקטיבי.

תלמד את המילים עם מישהו.

בתכל'ס תצטרך לשבת וללמוד אותן כמו שצריך, אין מה לעשות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש עוד אפשרות הכרוכה בתשלום

www.milometer.co.il

יש התנסות ל14 יום.

אני לא יכול להעיד עד כמה זה עוזר, כי לבסוף לא עשיתי פסיכומטרי. אבל כשניסיתי לתרגל דרכה זה היה מאוד נוח.

להה.. לא נראה לי שזה עדיף..

טוב אז כנראה אני אצטרך פשוט לפתוח את הספר מלחמן ולחרוש על כל המילים...=\

עריכה: יש איזה בספר פרק שלא הצלחתי ממש לעשות אותו , הוא נקרא "תרגול אוצר מילים והחלפת אותיות" . יש את זה בפסיכומטרי עצמו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

www.interlect.co.il

האתר נפתח בחינם לא ממזמן, ומספק קורס פסיכומטרי מלא. אם בא לך, לך לפרק המבוא --> לוח זמנים לחודשיים \ שלוש והקלק על אחד מהימים כדי לראות מה צריך לעשות בכל יום, או שפשוט תוכל ללכת לפרק המילולי --> מילון --> אותיות ולהדפיס את מה שבא לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו שאני לא קורא, בכלל... ז"א רק אם אני לומד למבחן או דברים כאלה בבצפר..

החלק של העברית אצלי ממש ממש לא טוב... אנגלית הכי טוב, ומתמטיקה אחרי, שני אלו לא כאלה בעיה... אבל עברית =SS אני פתחתי את הספר הזה המילון שנתנו לנו, והרגשתי כאילו לקחתי מילון בשפה זרה ואני צריך ללמוד את כל המילים מחדש =SS

איך לעזאזל ללמוד אותם....

אותן... מילה אחת

מילה זו נקבה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...