הנה זה הגיע! התוכנה החדשה שלי! DANDI. מתעודכן. - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הנה זה הגיע! התוכנה החדשה שלי! DANDI. מתעודכן.

idanpc

Recommended Posts

שלום לכולם!

כבר הרבה זמן שאני מחפש תוכנה שתוריד תוכנות שאני אבחר ותתקין אותם אוטמטי מבלי שאני אצטרך להכנס לכל מני אתרים להוריד להתקין וללחוץ על 700 NEXTים!

ולא מצאתי. וגם אם יש היא לא טובה כמו שלי!

אז בניתי אחת!

התוכנה מאוד מושקעת ואני עובד עלייה הרבה זמן! אני מעדכן אותה מפעם לפעם בתוכנות הכי חדשות ואחרי שבדקתי אותם! כל התוכנות הם תוכנות חינמיות מלאות.

למי התוכנה שימושית?

התוכנה שימושית לכולם- תמיד טוב שיש לכם אותה במחשב. אם אתם צריכים פתאום חבילת מקודדים חדשה כל מה שאתם צריכים זה לפתוח את התוכנה להכנס לקטגוריה המתאימה ולהוריד!

התוכנה שימושית גם לאנשים שמפרמטים את המחשב שלהם כל שני וחמישי- אתם בוחרים רשימה של תוכנות שאתם רוצים להתקין (אנטי ורוס,פיירוול,אקרובט רידר וכו). לוחצים על START וזהו! הכל מתבצע אוטומטי!

יש אפשרות לראות תקציר על כל תוכנה, מה היא עושה איזה גירסא היא ולינק לאתר התוכנה.

התוכנה בגירסת ניסוי ואני מאמין שבעזרתכם היא תתפתח למשהו גדול יותר וטוב!

אם יש לכם הצעות ליעול התוכנה ,תיקון באגים או סתם להגיד תודה (-: אז תרשמו פה בפורם.

לינק להורדה: http://upload-il.com/?d=579D3B801

אשמח לשרת יותר אמין.

זכרו! התגובות שלכם זה הדלק שלי!

אז שיהיה לכם בכיף!

עידן אשכנזי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואו.... נראה ממש טוב.... כל הכבוד! רק תמשיך לעבוד עליה...

יש לי גם רעיון בשביל לך... למה שלא תעשה אפשרות שהיא תתקין אוטומטית רשימת תוכנות שהמשתמש יוצר. ואז לשמור רשימת תוכנות (מן רשימה של תוכנות שמתקינים ישר אחרי פירמוט), והתוכנה תוכל לקרוא את אותו קובץ של הרשימה ולהתקין אוטומטית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה!

אני מאמין שאני אשפר אותה עוד הרבה...

כרגע אני בלי מחשב שבועיים! אז אני לא יכול לעדכן אותה ולתקן באגים. המחשב שלי ב .

אז אם יש לכם בעיות עם התוכנה תעזרו בסובלנות... כרגע יש בעיה עם העדכון שלה. אז אל תבצעו לה עדכונים.

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תתמקד בעיקר בהוספת תוכנות כרגע, תוכל לנסות לקשר אותה למאגר תוכנות כמו FILEHIPPO ואז לא תהיה בעיה עם המגוון (למרות שאני מניח שזה לא כ"כ פשוט)

והתוכנה היא קוד חופשי? ז"א האם אפשרי לראות את הקוד?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברגע שהמחשב שלי יחזור מ אז אני אמשיך לעדכן אותה...

אני לא סתם מקשר תוכנות. זה הרבה עבודה. אני בודק כל תוכנה לפני שאני מכניס אותה למאגר.

גם הקטע שהתוכנה מראה אם ההתקנה הסתימה בהצלחה או לא זה לא סתם בודק אם היא הסתימה. היא ממש בודקת אם ההתקנה הסתימה בהצלחה.

והיא לא קוד חופשי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב שלום לכולם!

עדכנתי את התוכנה.

מכיוון שיש באג עם העדכון הנכם מתבקשים להסיר את הגירסה הישנה ולהתקין את החדשה מהלינק: http://upload-il.com/?d=579D3B801

אחרי שתבצעו זאת תהיה לכם אפשרות לעדכן את התוכנה.

הוספתי עוד פיצ'ר של שמירת רשימת תוכנות אישית כמו ש bashash רצה.

ואני עכשיו מוסיף תוכנות לרשימה.

המשך שימוש מהנה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...