שתי שאלות על טמפ - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שתי שאלות על טמפ

yambtz

Recommended Posts

קודם כל, השאלה הקלה: המעבד שלי ב 50 מעלות, יש לי 2.4B עם קירור ג'נרי של . הוא תמיד על 50-53 מעלות (תלוי בטמפ החדר) לא משנה עם אני גולש או משחק 7 שעות פלנטסייד (משחק שנותן ל full-load משמעות חדשה) יש לי את המארז הזה:

http://pch.co.il/docs/pd1225129144.htm

אבל עם חלון, חורי אוורור בדלת, כבלים מעוגלים ומסודרים והכל. כשאני שם את היד מאחורי המאוורר שיושב מתחת לספק האוויר לא חם יותר מהאוויר בחדר שלי. יש זרימת אוויר מצויינת במארז. השאלה שלי אם זה בסדר או שאני צריך להשיג כסף למאוורר טוב? אני לא עושה OC.

שאלה שנייה. איפה נמדדת הטמפ system? כי אפילו שיש לי מארז קריר כתוב לי ב 40-42 מעלות. זה הטמפ של הצ'יפסט או של מה זה? כי הגשר הצפוני בהחלט חם.

תודה לעוזרים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אני שמתי את הגוף , כי אחרי שראיתי שהטמפ 60-65 מעלות במנוחה הורדתי אותו וראיתי שאין חומר טרמי, אז הלכתי לאיזה חנות ונתנו לי איזה משהו זול בחינם. בגלל זה זה ירד ל 50. הגוף קרור של הציפסט די חם, אם החיישן שם אז הוא צודק. 40 בהחלט אפשרי

נ.ב: בנצ'מרק למעבד? PCmark או מה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, אני שמתי את הגוף , כי אחרי שראיתי שהטמפ 60-65 מעלות במנוחה הורדתי אותו וראיתי שאין חומר טרמי, אז הלכתי לאיזה חנות ונתנו לי איזה משהו זול בחינם. בגלל זה זה ירד ל 50. הגוף קרור של הציפסט די חם, אם החיישן שם אז הוא צודק. 40 בהחלט אפשרי

נ.ב: בנצ'מרק למעבד? PCmark או מה?

sys temp= זה לא ההיטסינק של הNB אלה המעלות באזור הלוח בקרוב לpcb.

הNB שלך הרבה יותר מ-40 כמעט במיליון אחוז.

בקשר למעבד, עד 50 מעלות במאמץ זה סביר.

אתה יכול להחליף לגוף שסקרו באתר (Aerocool Xtreme)

יעשה לך עבודה טובה מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...