המחשב לא מתכבה - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחשב לא מתכבה

gif

Recommended Posts

היי

יש לי בעיה קטנה :

יש לי windows (על מחשב נייד) וכשאני מנסה לסגור את המחשב הוא פשוט לא נסגר...הוא כותב לי שהוא "מבצע כיבוי" אבל הוא נשאר על אותו מסך שעות!

אשמח לפתרון.

תודה וערב טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נתק אותו מהחשמל :lol: סתם.

לפעמים האנטי וירוס מונע מהמחשב להכבות, אז אם יש לך תנסה לנטרל אותו ולבדוק אם זה עובד. אם כן אז אמור להיות איזה פאטצ' שמסדר את העניין.

אם לא אז יכולות להיות סיבות נוספות לבעיה.. אפילו בחומרה - בדר"כ גורמים לבעיה כזו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק לא שמתי לב, אבל עדיין האנטי וירוס עלול להיות הבעיה או סתם תוכנה אחרת.

הסיכויים שזו בעיית חומרה הם קלושים.

יכול להיות שזה בעיה עם הווינדוס או תוכנה שהותקנה לאחרונה, אולי אנטי וירוס.

תבדוק את כל האופציות.

למה אתה חוזר על מה שאמרתי? :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה יכול להגרם גם מדרייבר בעייתי... ואני אתן לך דוגמא במחשב שלי אומנם שולחני אבל עד לא מזמן הייתה לי בעיה דומה עם VISTA

שהיה לוקח לו לפחות 5 דקות לכבות את עצמו .. ומבדיקה שעשיתי התברר שזה הדרייבר של הכרטיס קול שגורם לבעיה ... אז חזרתי גרסה אחת אחורה בדרייבר והבעיה נפתרה.

לכן אני מציע לך לבדוק תחילה אם כל ההתקנים במנהל התקנים מותקנים כמו שצריך (ללא סימני קריאה/שאלה)

אם הכל תקין.. תבדוק אם יש חדשים .. ואם עדכנת לאחרונה איזשהו דרייבר אז יכול להיות שדווקא העידכון הוא הבעייתי ..תנסה לחזור לדיירבר קודם.

אם אתה רוצה לשלול בעיה אחרת שלא קשורה לדרייברים אז פשוט תעלה את המערכת נקי בDIAGNOSTIC STARTUP ב MSCONFIG והוא יטען רק את הסרביסים הבסיסים ודרייברים ...ללא אנטי וירוס ושאר התוכנות שהתקנת שרצות בעת הפעלה..ואז פשוט תבדוק אם הבעיה מתרחשת גם אז..אז כמו שאמרתי זה דרייבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...