שיפור האנגלית - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שיפור האנגלית

Ran B

Recommended Posts

היי חברים.

בתור חייל משחורר עם פיקדון שמחכה שיעשו איתו דברים טובים, רציתי להתייעץ איתכם.

הייתי רוצה לשפר את האנגלית שלי (בעיקר את יכולת הביטחון בדיבור) ורציתי לשמוע חוות דעת מאנשים שמכירים

או שמעו על מכונים/בתי ספר לאנגלית בארץ שיכולים לעזור.

אז אם הייתם במכון כלשהו או חבר שלכם היה ושמעתם, אשמח אם תוכלו לעזור לי.

תודה מראש,

רן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחשב יכול לעזור בכל הקטע של ההבעה ,והכתיבה והדיקדוק .

אבל ביטחון בדיבור צוברים רק מדיבור .

נסה למצוא איזה מישהוא באחת תוכנות הצאטים (מסנגר ,יסיקיו וכו ) שידבר איתך ,תוך זמן קצר את כבר לא תדבר אנגלית עילגת .

במיקרה הכי רע ,תדבר מול המראה ,תעבוד על התנועה הנכונה של השפתיים ,על שימוש בלשון וכו ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מודה על התגובות.

אבל אני באמת מאמין גם שרק תרגול והתמדה בדיבור השפה ולימוד מהצד של עוד אוצר מילים יתן לי את התחושה הבטוחה יותר לדבר

בצורה שוטפת.

ואין לי בעיה להשקיע גם כסף במכון לימודי שיקנה לי את הסביבה הלימודית הזו.

לכן, אשמח לשמוע חוות דעת מאנשים שהיו במכון כלשהו ופחות עצות להשתמש במורפיקס.. :)

שוב תודה,

רן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך טובה היא לקרוא בויקיפדיה באנגלית נושאים שמעניינים אותך, וכל מילה לא ברורה תתרגם במורפיקס.

כמה יחידות עשית בבצפר?

ואם בכל זאת אתה מתעקש על מקום ללמוד בו, אז לך לוול סטריט, אבל זה יקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עשיתי 5 יחידות וקבלתי 81.

זה לא ציון להיט והנפילות שלי היו רובן בדקדוק עד כמה שזכור לי.

אני משתמש הרבה במורפיקס כשאני צריך לכתוב או כשאני קורא ומשהו לא ברור לי.

בשמיעה אני ממש טוב ואני מבין כמעט הכל ומה שאני לא מבין, אני מצליח לחבר ולהבין מההקשר.

אבל בזמן אמת, קשה לי לבטא את עצמי כמו שאני מבטא את עצמי בעברית, בגלל לחץ ובטחון עצמי נמוך בשפה.

לכן הדברים שאני בעיקר צריך לשפר זה דקדוק ודיבור שוטף וזה לדעתי הכי הרבה יעזור לי סביבה לימודית שמדברים בה רק באנגלית.

מה שמציעים במכונים שונים אבל עם שיטות לימוד שונות.

הלכתי לקבל התייעצות בwall street, שם הבנתי שרוב הלמידה היא מול מחשב וספרים ושיעורים מסכמים עם מורים בכיתה קטנה.

לא הכי התלהבתי, בגלל זמן קורס מאוד ארוך ושימוש מרובה במחשב בתוכנות מחשב ולא מורה צמוד לדיבור.

(יש גם פעילויות לא חובה שהן מפגשים של תלמידים ודיבורים באנגלית..) אבל קבלתי חוות דעת מחבר שהיה שם שלא הכי המליץ ואמר לי

שהוא לא הכי מרוצה ביחס לכסף שהוא השקיע וזה לא מה שהוא חשב שזה.

יש למישהו ניסיון בwall street או במקום אחר שהוא יכול לתת לי חוות דעת?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי שבוע במדינה זרה דוברת אנגלית, אתה תדבר יותר טוב. אם תרצה או לא.

כמו שכבר אמרו לך, ואפילו אתה אמרת, הדרך היחידה לצבור ביטחון בשפה היא לדבר אותה עם אנשים.

MSN / יכולות להיות פיתרון זול, קורסים אני מאמין יש בשפע, רק צריך למצוא את הנכון. חכה להמלצות ממישהו שעבר אחד כזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית אף פעם לא למדתי במכוון אנגלית אבל כרגע בלי להגזים אני לא רחוק מרמה של שפת אם. (מעבר לשיעורי אנגלית בחטיבה/תיכון, שגם ככה היו בטלים ב60 לעומת הזמן שהייתי קורא/כותב/מדבר/מקשיב ל/באנגלית ביום)

אני מוצא לנכון שההבאים עוזרים מאוד (טוב, לפחות אחרי 5 שנים רצופות :lol:)

*הרבה סרטים/סדרות בלי תרגום, אם בהתחלה קשה לך אפשר גם תרגום באנגלית.

מה שאני הייתי עושה אישית כשהייתי רואה תרגום בעברית זה: הייתי מקשיב למה שהם אומרים, מתרגם את זה בראש לעברית ובעצם זה היה בשבילי בערך כמו לראות ולשמוע באותה שפה. מפתח טוב את הראש :xyxthumbs:

*לנסות לחשוב באנגלית. בהתחלה קשה מאוד אבל גם יכול להועיל

*קריאת בוחטות של מאמרים/שיטוטים בפורומים באנגלית

*ספרים

*משהו לשפר את הכתיבה: תכתוב ביקורות לכל מיני דברים שאתה אוהב. אני אישית כותב לTHE METAL ARCHIVES וגם מדי פעם לiMDB

*בקשר ללדבר אנגלית אני עושה בעיקר 2 דברים:

1. הרבה GEARS OF WAR 2 וCOD4 בXBOX LIVE עם אנשים מארה"ב. גם כיף מאוד וגם עובד חזק על דיבור

2. אני בקלאן של BF2 מה שאומר שאני גם בTS הרבה זמן ביום וגם במשחק מדבר עם אנשים\

ומשהו שכדאי לדעת: מה הקטע של שפות? ככל שתשמש בהן לעתים תכופות יותר ובכמויות גדולות יותר כך תשתפר רמת הידע שלך באותה שפה וגם תיצור מצב שהיא למעשה אף פעם לא תרד (דומה מאוד לנהיגה למען האמת)

בהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...