בת 17 משועממת התקשרה למשטרה, טענה שאונסים אותה וגרמה להזנקת מסוק - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בת 17 משועממת התקשרה למשטרה, טענה שאונסים אותה וגרמה להזנקת מסוק

NuNaTaK

Recommended Posts

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3756119,00.html

לשם שינוי אני אומר כל הכבוד למשטרה שלא חסכה במשאבים ושיחייבו אותה על כל ההוצאות ושיתבעו לה את הצורה. מה היה קורה אם באותו זמן היה חו"ח מתרחש אונס אמיתי בצד השני של העיר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3756119,00.html

לשם שינוי אני אומר כל הכבוד למשטרה שלא חסכה במשאבים ושיחייבו אותה על כל ההוצאות ושיתבעו לה את הצורה. מה היה קורה אם באותו זמן היה חו"ח מתרחש אונס אמיתי בצד השני של העיר?

הבעיה בזה, שעכשיו שוטרים יגידו "אתם רואים? בגלל מקרים כאלה, אנחנו לא מתפקדים".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה בזה, שעכשיו שוטרים יגידו "אתם רואים? בגלל מקרים כאלה, אנחנו לא מתפקדים".

נכון.

אבל אותי הכי מעצבנת התופעה הנשית הזו בזמן האחרון (האמת באמריקה זה כבר מגפה שהורסת לאלפי גברים את החיים) שהן מתלוננות לשווא על אונס שלא קרה ,וכך הורסות לגברים את החיים על משהוא שלא עשו .

(אני לא אומר שלא כוראים מיקריי אונס ,ומי שאנס באמת צריך להענש בצורה המירבית ,אבל הנשים מנצלות את המערכת המישפטית הרגישה לנושא בשביל לנקום ,או להרוויח כסף מהיר ).

אני אישית שמעתי מקרוב סיפור על מנהל אחד בחנות ,שאחת העובדות שלו ביקשה ממנו קידום והוא לא הסכים ,אז היא הלך למשטרה והתלוננה על אונס ,מזל שאותו אדם מקליט את כל השיחות שלו עם העובדים בעינייני עבודה ,וכך היה לו הוכחה שהיא התלוננה סתם ,אבל אתם יודעים מה העונש שהיא קיבלה ,כולה חצי שנה עבודות שרות ,אתם יודעים מה העונש שהוא היה מקבל עם זה היה מיקרה אמיתי ,כמה שנות מאסר טובות וחיים הרוסים ,לדעתי המערכת המישפטית צריכה לעשות את העונש על אונס ,זהה לעונש על שקר על אונס (או להפך).

ועוד יותר ,אותם נשים שמתלוננות סתם הורסות לנשים שצריכות באמת להיתלונן כי ניפגעו מינית באמת ,כמו שאומרים שאם צועקים הרבה פעמים זאב זאב ,בפעם שיבוא זאב אמיתי אף אחד כבר לא יאמין .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ייאמן מה החופש עושה ניראה לי שבסוף יבטלו אותו :'(

את באמת לא ראיתה מה החופש עושה ,זה עוד סיפור יחסית סביר .

שנים קודמות את לא יודע איזה שטויות היינו עושים ,ואנחנו נחשבים לילדים טובים ,המופרעים היו עושים דברים שלא יעלו על דעת ההורים והמורים .

הנוער של היום הוא זוועה ,פשוט גועל נפש .

והכל ,אבל הכל אשמת ההורים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אישית שמעתי מקרוב סיפור על מנהל אחד בחנות ,שאחת העובדות שלו ביקשה ממנו קידום והוא לא הסכים ,אז היא הלך למשטרה והתלוננה על אונס ,מזל שאותו אדם מקליט את כל השיחות שלו עם העובדים בעינייני עבודה ,וכך היה לו הוכחה שהיא התלוננה סתם ,אבל אתם יודעים מה העונש שהיא קיבלה ,כולה חצי שנה עבודות שרות ,אתם יודעים מה העונש שהוא היה מקבל עם זה היה מיקרה אמיתי ,כמה שנות מאסר טובות וחיים הרוסים ,לדעתי המערכת המישפטית צריכה לעשות את העונש על אונס ,זהה לעונש על שקר על אונס (או להפך).

ועוד יותר ,אותם נשים שמתלוננות סתם הורסות לנשים שצריכות באמת להיתלונן כי ניפגעו מינית באמת ,כמו שאומרים שאם צועקים הרבה פעמים זאב זאב ,בפעם שיבוא זאב אמיתי אף אחד כבר לא יאמין .

VERY :goodposting:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך לדפוק להורים שהביאות את הנבלה הזאת לעולם קנס שמן!

כמו את עלות שכר השוטרים, ועלות המסוק. זה לפחות 10 שוטרים נגיד שהם עובדים בשכר מינמום זה 300 שקל + הזנקת מסוק. ראיתי טיול במסוק שעולה 2800 שקל. אפשר לעגל את זה יפה ל5000 שקל קנס ולגמור את הסיפור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שנים קודמות את לא יודע איזה שטויות היינו עושים ,ואנחנו נחשבים לילדים טובים ,המופרעים היו עושים דברים שלא יעלו על דעת ההורים והמורים .

לא,זו אשמתך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן שהרבה מאוד הולך מהחינוך שאתה מקבל, אבל אם אין לך שכל ואתה לא יכול להבדיל בין טוב לרע ומה אפשר לעשות ומה לא בגיל 17, אז אתה לא יכול להאשים אנשים אחרים חוץ מאשר את עצמך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן שהרבה מאוד הולך מהחינוך שאתה מקבל, אבל אם אין לך שכל ואתה לא יכול להבדיל בין טוב לרע ומה אפשר לעשות ומה לא בגיל 17, אז אתה לא יכול להאשים אנשים אחרים חוץ מאשר את עצמך...

אני נער (כבר מבוגר האמת בן 18 :biggthumpup: )נורמטיבי ,אפילו יותר טוב מנורמטיבי (לפחות ככך הגדירה אותי מערכת החינוך ) ,ואפילו אני שתיתי למשל אלכוהול לפניי גיל 18 ,ועוד 1001 דברים שאני לא הייתי אמור לעשות ,כמובן שהפסקתי והיתבגרתי והבנתי מעט יותר מה אני עושה ,אבל מה תגיד לאותם ילדים בניי 12 ,שבאמת לא יודעים עדיין מה הם עושים ,ולמשל מעשנים ,שותים אלכוהול ,לוקחים סמים ?פה באמת נכנס הקטע של החינוך והתרבות .

אני באמת נדהם לגלות כל יום מחדש שהגיל בו ילד הופך מלהיות ילד קטן ,ללהיות ערס קטן ,צונח כל שנה ,זה כבר מטריד שילד צריך לשמוע גרוע ,להיתנהג כמו בהמה כלפיי בנות ,ולעשן ולישתות בשביל להיות מקובל חברתית .

אגב שאמרתי בסוף הכל באשמת ההורים ,לא דיברתי על המיקר שלי ,כי המיקרה שלי זה בעצם לא מיקרה ,אני באמת ילד טוב ,וקיבלתי חינוך טוב .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...