כיצד אפשר לתת למשתמשים מרחוק להתחבר למחשב שלי דרך האינטרנט - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כיצד אפשר לתת למשתמשים מרחוק להתחבר למחשב שלי דרך האינטרנט

nondos

Recommended Posts

שלום,

כיצד אני יכול לאפשר לחברים שלי להתחבר אלי למחשב (כל אחד ב client משלו) דרך האינטרנט ולגלוש באינטרנט דרך האינטרנט שלי (יש לי אינטרנט ממש מהיר)

איזה גרסת כדי להתקין כדי לבצע זאת ואיך הם יכולים להתחבר למחשב שלי מרחוק ולקבל כל אחד client משלו?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השאלה היא מה אתה בדיוק רוצה לתת להם... זה שיש לך מהירות גבוהה זה עדיין לא יעשה אצלהם את המהירות גבוהה יותר.

ז"א אם נניח לחבר אחד שלך יש מהירות של 2.5 מגה אז בכל מקרה שהוא המקסימום של הנתונים שהוא יכול להוריד מהאינטרנט וגם מהמחשב שלך הוא רק עד 2.5 מגה.

אם אתה מעוניין לתתת להם גישה לשולחן עבודה מרוחק ככה שיוכלו לגלוש דרך המחשב שלך ולנהל הורדות דרך המחשב שלך זה כבר כיוון אחד ואת זה ניתן לעשות על ידי שולחן עבודה מרוחק.

זה כמובן יגזול משאבים מהמחשב שלך וכן גם ידרוש ממך לעשות איזה שהוא PATCH למערכת ההפעלה על מנת לאפשר לכמה משתמשים להשתמש בשולחן עבודה במקביל דרך שולחן עבודה מרוחק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור לי שהם לא יוכלו לקבל את הקצבים שאני מקבל, אבל יש לנו עדיין צורך שיוכלו לעבוד בקצבים שלי על המחשב שלי

אני רוצה לתת לכל אחד משתמש משלו עם שולחן עבודה משלו ויש לי מחשב ייעודי לשם כך

איך ניתן לעשות זאת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה אם אתה רוצה שהם יוכלו להיכנס למחשב שלך

ולעבוד עליו מתי שהם רוצים

כולל הכל לשנות קבצים הכל כאילו הם על המחשב שלך

כמה אפשיות הכי פשוט לפי דעתי להתקין בכל המחשבים תוכנה שנקרת טימויר

ואז כל אחד יכל להיכנס אחד לשני מתי שהם רוצים ולעשות משה שהם רוצים

לשתף בלבד לא ניתן

המשך יום מקסים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לעשות איזה קומבינה בתנאי שלא הכפט לך שיראו את המחשב שלך

לבנות לכולם משתמשים על המחשב שלך

וברגע שהוא רוצה להיתחבר שלא יעשה ניתוק מישתמש אלה החלפה במחשב שלך

אבל לא היה ניתן לעבוד על המחשב שני אנשים אחד בכל פעם

למען האמת לא ניסיתי עם כמה משתמשים עם התוכנה שדיברתי עלה

אבל תנסה היא לא אמורה להתנתק ב שינוי מישתמש

המשך יום מקסים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפתרון שלך הוא שימשו ב TERMINAL SERVICES של חלונות כנראה.

או בלשונות האחרון "שולחן עבודה מרוחק"

TEAMVIEWER הינה תוכנה לעזרה\שליטה מרחוק על שולחן עבודה ספיצי במחשב ולכן לא תוכל לספק את הצרכים האלה.

זה תלוי איזה מערכת הפעלה יש לך על המחשב היעודי הזה.

בעיקרון לחלונות ואקספי יש מגבלת עבודה של משתמש אחד בלבד במקביל ולכן לא יהיה ניתן לבצע את זה אבללללל

יש כמה פאטצים נחמדים לXP וויסטה שמשנים את הגדרת ברירת המחדל הזאת על ידי החלפת הקובץ שמנהל את השירות הזה בקובץ ישן יותר שלא היה מוגבל למשתמש אחד.

תגיד איזה יש לך על המחשב ואני אוכל לשלוח לך את הקבצים הנ"ל עם הוראות התקנה והגדרה.

בכל מקרה מומלץ מאד להגביל את משתמשי הקצה האלה שלא יהיו מנהלי מחשב אלא משתמשים בעלי כוח שררה על מנת להגביל אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...