למישהו יש ניסיון עם המארזים של חברת Tagan?התלבטות לפני קניה... - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למישהו יש ניסיון עם המארזים של חברת Tagan?התלבטות לפני קניה...

lesForce

Recommended Posts

שלום לכולם!

לפני כמה ימים נתקלטתי בהודעה של בחור פה בפורום שאמר שיש את המארזים של חברת tagan במחיר די טוב. בפנדה:

http://www.pandas.co.il/default.php?cPath=609_280_2819

המארזים שלהם גדולים , מאווררים בצורה מרשימה (המאווררים שלהם ענקיים) ובמחיר סביר לגמרי יחסית למארזים אחרים(במיוחד בגודל שלהם).

אני מתלבט בעיקר בין ה-TAGAN TWIN-ENGINE BLACK ל-Acase Monolize With 2 x 25MM Fans

השאלה שלי האם המארזים שלהם שווים בכלל? אני בכלל לא מכיר את החברה - היא ג'נרית ?

אני ממש מתלבט, אני מפחד שהאיכות לא ממש טובה , שלא יתחילו להתפרק חלקים ושהמאווררים לא יהרסו לאחר זמן קצר.

הייתי שמח לשמוע חוות דעת שלכם ומה אתם חושבים בכללי..

תודה מראש!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גל- המארז עם שני המאווררים של ה-25 סמ על הדלת צד מכניסים אוויר על כל הלוח, ולכן גם על הגוף של המעבד וגם של הכרטיס מסך, בנוסף לכך יש אפשרות למאוורר 120 מאחורה שמוציא אוויר חם ואחד 120 מקדימה שתפקידו רק לקרר את הדיסקים הקשיחים, יותר מזה - לא ניראה לי שצריך...

alexbmw - גם אני לא חובב של המראה שלהם, האמת שאני לא חובב שום עיצוב של המארזים המומלצים (.אנטק 300 , CM 690 וכו' ) ככה שזה לא משנה...

אגב אני מצטער שפתחתי פה את הדיון - התכוונתי בפורום ספקים ומארזים ובטעות פתחתי פה, אז אם אפשר להעביר לשם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר מתאים ל- "ספקים ומארזים" אבל לא משנה.

TAGAN חברה ידועה, חוץ מזה שהמארזים לא שלהם הם קונים אותם מחברה אחרת. המבנה שלהם טוב ומסיבי וגם המבנה הפנימי טוב. מבחינת המארזים טובים (למרות שבאמת חבל שלא כוללים מאוורר אחורי).

אם אני זוכר נכון גם אני וגם אחרים הביאו לך קישורים לביקורות מאתרים ידועים. בכל הביקורות היו מרוצים מהמארזים.

NZXT TEMPEST ממש לא עדיף, הוא אפילו לא עדיף ממארזים אחרים במחיר הזה.

הסיבה שהמארזים כל כך זולים בפנדה לא ברורה, בזמן האחרון צצים בארץ מוצרים במחירים שקרובים למחירים בחו"ל, לדעתי זה טוב ולא רע.

אם אתם לא אוהבים את המראה זה משהו אחר, אני לא אוהב בכלל את המראה של TWIN-ENGINE אבל מאוד אוהב את העיצוב הנקי של ה Monolize.

אם אני זוכר נכון יש מישהו בפורום שיש לו את ה Monolize, לא זוכר מי זה.

מארזים נחמדים ,אני לא חובב של המראה שלהם ,אבל הם עושים את העבודה (אולי קצת רועשים) .

ככל שהמאוורר גדול יותר הוא יכול לדחוף יותר אוויר ולעשות פחות רעש ולכן אי אפשר להגיד שהם יותר רועשים כי יש להם מאוורר גדול.

ל-Acase Monolize With 2 x 25MM Fans אין סירקולציית אוויר שני מאווררים גדולים שמכניסים אוויר לכרטיס מסך וזהו המעבד כנראה יהיה חם הזכרונות ...

תקרא ביקורות על המארז לפני שאתה מגיב. המעבד ממש לא חם (גם לא החלקים האחרים), אמורה גם להיות אפשרות להפוך את המאווררים ולשאוב את כל האוויר מחוץ למארז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן השאלה היא אם האיכות שלהם גם טובה...

יכול להיות שהמאווררים נהרסים אחרי חודש, הדלת מתפרקת והרגליות ישברו, ולכן לא יהיה שווה לקנות את המארז הזה.

(מה שמעלה את החשד זה המחיר והחברה שאני לפחות לא מכיר)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאוורר תמיד יכול לההרס, לא משנה איזה מארז או איזה מאוורר תקנה תמיד יש סיכוי שיצא לך מוצר פגום. הסיכוי קטן ולרוב אין בעיה לדעת אם המאוורר פגום או לא (במקרה שכן יש אחריות, אם חנות לא תחליף לך מאוורר להחזיק רק חודש אז החנות שקנית ממנה דפוקה).

ראיתי את הדלתות של המארזים האלה, היא תתפרק רק אם תעזור לה :lol: בקשר לרגליות, ניראה כמו אותן רגליות שיש ברוב המארזים הגדולים.

TAGAN ידועה יותר בספקים שלה אבל כשהם ניכנסו לשוק המארזים הם בחרו לקנות טובים יחסית. ניתן למצוא את המארזים האלה תחת מותגים אחרים, כל הביקורות חיוביות ובהרבה גם מזכירים את האיכות הגבוהה של המוצר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ככל שהמאוורר גדול יותר הוא יכול לדחוף יותר אוויר ולעשות פחות רעש ולכן אי אפשר להגיד שהם יותר רועשים כי יש להם מאוורר גדול.

אני לא דיברתי על המאווררים ,אני דיברתי על המארז ,שנחשב רועש יחסית (לי למשל זה לא בדיוק מפריעה) ולכן אמרתי את זה ,זה ברור שככל שהמאורר גדול יותר ,הוא יכול להיסתובב בפחות rpm ולעשות פחות רעש .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...