מחפש כרטיס מסך מתאים למחשב שלי - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש כרטיס מסך מתאים למחשב שלי

natan805

Recommended Posts

עדיין לא חשבתי על תקציב כי אני קודם כל רוצה לדעת איזה כרטיס מסך מקסימום שיריץ לי משחקים ב1680 על 1050 ללא צוואר בקבוק במחשב כמו שלי

שזה

amd6000x2 athlon

2x1024 g skill ddr2

הלוח אם של אלבטרון ותומך עד לכרטיס מסך

ספק SEASONIC 400W : SS-400ET

אחרי שאני אדע את הכרטיס המקסימום . אני אתחיל לחשוב על התקציב ואני אשנה את הכותרת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שלא מובן זה שזו שטות מוחלטת, מה שאמרת עכשיו. אין תקשורת ישירה בין זכרון כרטיס המסך ללוח האם - הכל עובר דרך בקר הזכרון של כרטיס המסך שיודע מן הסתם להתמודד עם סוג הזכרון המותקן בו. אי לכך ובהתאם לזאת (וכמו שכבר אמרתי בהודעתי הקודמת), ללוח האם ממש לא אכפת מסוג הזכרון שבכרטיס המסך... יש לך DDR5, יעבוד בDDR5 - גם אם בלוח האם שלך מותקן זכרון .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבנתי.אבל ב pci-e2 הוא בטוח לא תומך.

אז איזה כרטיס אתה ממליץ?

אני צריך כרטיס שלא לוקח הרבה חשמל {אבל חזק אם יש כזה דבר}.חיסכוני בחשמל כמו hd4670 וחזק יותר בהרבה.יש דבר כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך ספק מעולה, אין שום סיבה שבעולם שלא תרכוש כרטיס כמו HD4850 .

ולוח בעל PCI-E מהדור הראשון יפעיל מעולה כרטיס PCI-E2.0 ההבדל זניח.

תשמע לפני כמה זמן היה לי ספק של hes 400w עם אותו מפרט שיש לי עכשיו ועם כרטיס מסך x1950p ומישום מה הספק נשרף + המעבד והלוח .ואין לי מושג אם זה בגלל הכרטיס המעפן x1950p שטחן לספק את הצורה ואולי בגלל זה הוא נשרף או בגלל משהו אחר .ועדיין לא ברור .

אני לא רוצה לקחת סיכון נראה לך שה hd4850 לוקח פחות חשמל מה x1950p ?

ואגב אמרו לי שה GAINWARD 4850 GS GLH 512MB - RETAIL ברמה של ה hd4870 כמעט.למה אתה לא ממליץ עליו? הרי הוא בהרבה יותר חזק מה hd4850 לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:s05:מה?

המלצתי בכלליות על HD4850 בכללי, הGS זה דגם אחד ונכון הוא מומלץ. (הדגם הפשוט של HD4850 מכיל GDDR3)

הספק שיש לך כרגע הוא איכותי ומכיל כמות חשמל גדולה מספיק בשביל להחזיק כרטיס כזה בקלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הספק שיש לך כרגע הוא איכותי ומכיל כמות חשמל גדולה מספיק בשביל להחזיק כרטיס כזה בקלות.

לדעתי זה ממש לא ברור מאליו, לפחות ברגע שמכניסים OC לתמונה.

יש לי כרטיס 8800GT עם ליברטי 400W, שאמור להיות חזק טיפ-טיפה יותר מהסיסוניק המדובר. יחד עם OC רציני למדי לE8400 שלי, הצלחתי להגיע כמה פעמים לנקודה שבה המחשב קרס, ולא בגלל OC מוגזם - שכן הOC בוצע למעבד בלבד, והחזיק יפה מאוד התעללות כבדה למעבד. הקריסות קרו רק כאשר כרטיס המסך היה גם הוא בשיא העומס, ולא חזרו על עצמן ברגע שירדתי קצת בOC והורדתי מתחים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הליברטי 400W מכיל אותה הכמות מתח שמכיל הסיסוניק 400W

המעבד שלו כמה שהוא לא ירצה, לא יטפס הרבה ומעבד פנרין באוברקלוק טוב יכול בקלות לצרוך כפול חשמל.

ככה או ככה אני לא ממליץ סתם היות וראיתי כבר שילובים של מרובעי ליבה עם כרטיסים כמו GTX260\HD4870 על הספק הזה.

לא מאמין לי? שאל את סטינגר שעובד כבר זמן רב עם Q9450 עם עצבני וGTX260

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...