טלויזייה בתקרה... - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טלויזייה בתקרה...

Born2Kill

Recommended Posts

רעיון נחמד למי שמנגב את התחת עם שטרות של מאה דולר...

לא הבנתי למה?

זה כזה סיפור לעשות את זה?

אם יש לך הנמכת תקרה בחדר, אני לא בזה סיפור(חוץ מאשר הטלוויזיה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מזה שזה יותר יקר מטלוויזיה רגילה מבחינת ההתקנה, צריך לקנות טלוויזה יקרה בשביל שזה יהיה שווה בכלל להתקין את זה, ובנוסף אם אתה אוהב לראות אתה תרצה אחת גם כשאתה לא שוכב במיטה (שזה רוב הזמן), ז"א 2 טלוויזיות.

אז כן אם היה לי כסף לבזבז על שטויות אז אחריי שהייתי קונה 80 בקבוקים של וואן-גוך דאבל אספרסו הייתי שם בתקרה בשביל ה10-20 דקות שהעניים שלי עוד פתוחות לפני שאני נרדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רעיון נחמד רק קצת מפחיד לאור העובדה שזה נמצא ממש מעליך,ועצם המחשבה שאולי יום אחד זה יתרסק לך על הפרצוף או על ה ז**.

ואז זה לא יהיה כל כך כיף...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חוץ מזה שזה יותר יקר מטלוויזיה רגילה מבחינת ההתקנה, צריך לקנות טלוויזה יקרה בשביל שזה יהיה שווה בכלל להתקין את זה, ובנוסף אם אתה אוהב לראות אתה תרצה אחת גם כשאתה לא שוכב במיטה (שזה רוב הזמן), ז"א 2 טלוויזיות.

אז כן אם היה לי כסף לבזבז על שטויות אז אחריי שהייתי קונה 80 בקבוקים של וואן-גוך דאבל אספרסו הייתי שם בתקרה בשביל ה10-20 דקות שהעניים שלי עוד פתוחות לפני שאני נרדם.

חבוב

למה? אם השעה 2 וחצי בצהריים, והילד הקטן רוצה ללכת לראות , הוא לא יכול? כי הוא לא ישן? שטויות.

וכמו שאנשים מסוימים מחליטים לקנות יקרה ולשים אותה בסלון בצורה מאוזנת, הם גם יכולים לעשות זאת על התקרה.

ולהפך. ולכן הטיעון של "צריך לקנות יקרה כדי לתלות אותה על התקרה" לא מתקבל :/

רעיון חביב.

אפשר ליישם אותו באופן פשוט יותר ובלי ניסור של קיר.

"פשוט" לתלות עם ברגים מחוזקים את הטלויזיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לבנות מסילה חשמלית נסתרת, שתעביר את הטלויזיה ממצב מאונך - ניצבת מול המיטה, למצב מאוזן - פרושה על גבי התקרה ;D

אני בכל אופן בחיים לא יחשוב על להתקין דבר כזה, לא משנה כמה כסף יהיה לי - פשוט לא נוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה הרי לא תשים קטנה בתקרה, זה כן מתקבל. חבוב.

וכן יש תוספת כסף על התקנה וכן זה מטומטם כי אני לא רוצה להוריד נעליים כל פעם שאני רוצה לראות או לשחק במחשב או לרוץ על ההליכון/אופניי או לארח קבוצת חברים לסרט או לאכול או להחזיק כוס שתיה מול הטלוויזיה כמו שרוב האנשים עושים, אלא אם כן בא לך להיחנק. אז בבקשה תחשוב על מה שאתה אומר לפני שאתה בא ומתווכח עם 99.9999 אחוז מהעולם שלא שמים את הטלוויזיה שלהם על התקרה. זה לא פרקטי בשום צורה שעולה על הדעת.

עכשיו כמו שאמרתי אם היה לי כסף לבזבז על שטיות כן הייתי עושה את זה כי זה נחמד כשאתה לפני שינה/מנמנם/נח או בהנאגאובר אבל לא הייתי מוציא את הטלוויזיה היחידה שיש לי בחדר מכלל שימוש ב80-90% מהזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו מה התקנה מה הבעיה להתקין טלויזיה? עשיתם מזה סיפור של 10 אלף דולר.. יקר :screwy:

טלויזיות היום זולות מאוד ואני הייתי שם 32 זו נראת גדולה מידי.. 2000 שקל? 3000 שקל על אחת טובה?

והתקנה אם יש לך תקרת גבס זה רק לקבע את התושבת לבטון למעלה ולהעביר חוטים בפנים.. זה יקח כמה שעות עבודה וזהו

ובכל זאת זה לא נראה נוח :P אולי אם היא הייתה מוטת טיפה באלכסון זה היה בול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אמרתי שצריך להוציא משכנתא נוספת בשביל זה סה"כ אמרתי שזה תוספת כסף, והקטע הוא שלהוציא כסף בשביל להפוך משהו שימושי לכמעט לא נגיש זה טמטום.

אבל מי טען שזה פרקטי?!

גם מחשב נייח זה לא פרקטי אם יש מחשבים ניידים! הרי לא כל פעם שאני אצטרך להשתמש במחשב אני צריך ללכת לחדר שבו נמצא המחשב ולעשות מה שאני רוצה

הרי יש שבכל מקום אפשר לעשות איתם את זה..

אבל זה לא אומר שעדיין לא קונים מחשבים נייחים :s07: :s07:

(גילוי נאות : התגובה דבילית בידיוק כמו התגובה המצוטטת - יחס גורר יחס YOU KNOW)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני יודע.... אם תשים לב לסדר הכרונולוגי של התגובות שלי, התגובה הראשונה היתה לנושא. הבאות היו תגובות להודעות ספציפיות של אנשים שהתווכחו איתי.

ואגב ההשוואה שעשית לא דומה לנושא המדובר בכלל (אם אתה רוצה אני יכול לפרט) אבל אני מבין למה התכוונת. אני יודע שאף אחד לא טען שזה פרקטי, בגלל זה אמרתי שזה לא פרקטי אם יש רק אחת בחדר ובגלל זה הכל חוזר להודעה הראשונה שכתבתי, אם יש כסף אז למה לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן אני יודע.... אם תשים לב לסדר הכרונולוגי של התגובות שלי, התגובה הראשונה היתה לנושא. הבאות היו תגובות להודעות ספציפיות של אנשים שהתווכחו איתי.

ואגב ההשוואה שעשית לא דומה לנושא המדובר בכלל (אם אתה רוצה אני יכול לפרט) אבל אני מבין למה התכוונת. אני יודע שאף אחד לא טען שזה פרקטי, בגלל זה אמרתי שזה לא פרקטי אם יש רק אחת בחדר ובגלל זה הכל חוזר להודעה הראשונה שכתבתי, אם יש כסף אז למה לא?

ותודה רבה שאתה לא כמו חצי קהילה פה מתחיל לריב איתי על שטויות..

אחלה בחור :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה בן אדם נורמלי יתלה את הטלוויזיה על התקרה? זה לא נוח בשום מובן הגיוני

[br]פורסם בתאריך: 1.08.2009 בשעה 03:37:48

ותודה רבה שאתה לא כמו חצי קהילה פה מתחיל לריב איתי על שטויות..

אחלה בחור :xyxthumbs:

מה הקטע של האחלה בחור?

רוצה גם תמספר פלאפון שלו כאילו מה ? :-\

בחור יפה [br]פורסם בתאריך: 1.08.2009 בשעה 03:38:41

http://tv-lift.tv-moebel.net/images/65-Slimline-tv-lift-decken-tv-lift-deckenlift.gif
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...