עוד מהכפייה ה-XPית... - עמוד 2 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עוד מהכפייה ה-XPית...

ot

Recommended Posts

אין לי בעיה עם המערכת, בסך הכל עברתי מ-2000 פרו ל-.

מה שמרגיז אותי הם השינויים שכפו עלי כמשתמש, אפשר היה להשאיר את הקיים ולאפשר לי לבחור, וכך להתרגל ולהחליט מה נשאר

ומה לא.

כך אני מבזבז (גם עצבים) זמן מיותר כדי להחזיר את המערכת למשהו יותר מוכר.

טוב שיש את הפורום בו נמצאים משתמשים שיכולים לחסוך לי ולאחרים זמן רב ויקר בחיפוש אחר ממשק/פונקציות סטנדרטי.

אם הם היו משאירים את הקיים, המוכר והנוח (לפי דעתך) - אתה לא היית טורח לחפש אפשרויות נוספות שאומנם לוקח זמן להתרגל אליהן, אבל הן בהחלט מועילות (ברוב המקרים)....

וזה לא לוקח כל כך הרבה זמן כדי להגדיר כמה דברים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שמרגיז אותי הם השינויים שכפו עלי כמשתמש, אפשר היה להשאיר את הקיים ולאפשר לי לבחור, וכך להתרגל ולהחליט מה נשאר

ומה לא.

טוב שיש את הפורום בו נמצאים משתמשים שיכולים לחסוך לי ולאחרים זמן רב ויקר בחיפוש אחר ממשק/פונקציות סטנדרטי.

אם הם היו משאירים את הקיים, המוכר והנוחאם הם היו משאירים את הקיים, המוכר והנוחאם הם היו משאירים את הקיים, המוכר והנוחאם הם היו משאירים את הקיים, המוכר והנוח[glow=red, 2, 300]אם הם היו משאירים את הקיים, המוכר והנוחאם הם היו משאירים את הקיים, המוכר והנוחאם הם היו משאירים את הקיים, המוכר והנוחאם הם היו משאירים את הקיים, המוכר והנוח[/glow] (לפי דעתך) - אתה לא היית טורח לחפש אפשרויות נוספות שאומנם לוקח זמן להתרגל אליהן, אבל הן בהחלט מועילות (ברוב המקרים)....

אז הם לא היו טורחים להוציא גירסה חדשה .

המטרה היא בגדול לקחת את 2K ולתת לה ממשק מילניום.

(כמובן זה בגדול, נערכו שיפורים רבים בהמון אגפים, אבל זתא הייתה המטרה העיקרית)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה לא.

אם הם היו משאירים את הקיים, המוכר והנוחאם הם היו משאירים את הקיים, המוכר והנוחאם הם היו משאירים את הקיים, המוכר והנוחאם הם היו משאירים את הקיים, המוכר והנוח[glow=red, 2, 300]אם הם היו משאירים את הקיים, המוכר והנוחאם הם היו משאירים את הקיים, המוכר והנוחאם הם היו משאירים את הקיים, המוכר והנוחאם הם היו משאירים את הקיים, המוכר והנוח[/glow] (לפי דעתך) - אתה לא היית טורח לחפש אפשרויות נוספות שאומנם לוקח זמן להתרגל אליהן, אבל הן בהחלט מועילות (ברוב המקרים)....

אז הם לא היו טורחים להוציא גירסה חדשה .

המטרה היא בגדול לקחת את 2K ולתת לה ממשק מילניום.

(כמובן זה בגדול, נערכו שיפורים רבים בהמון אגפים, אבל זתא הייתה המטרה העיקרית)

חבר'ה ממש נסחפתם! איזה עליהום חטפתי! :'( :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...