איך להציל בחורה מערס? (20+) - עמוד 6 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך להציל בחורה מערס? (20+)

IG

Recommended Posts

• תגובות 114
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עם כל הכבוד , איגי שלנו לא צריך ארון כדי לצאת מימנו , מספיק לו ארונית ( עם מגירה לתוכי ) ( צוחקים )

אני שוקל לפתוח ב-HWzone פורום"גם לי יש "S" על החזה" בו יוכלו גיבורי על במסווה למצוא דרכים לצאת מהארון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך על הכתף ?

ארון מתים הוא בצורה של טרפז ובחלק העליון הוא הולך בזוית אל הקודקוד תוך כדי יצירת קו אלכסוני מהכתפיים אל מרכז הקודקוד דבר שלא משאיר הרבה מקום להניח משהו על הכתף , צר לי וכניראה יהיה צר אפילו יותר לכל תוכי שישב על כתף של מישהו בארון מתים .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קוראים לזה "גוגל"...

איך על הכתף ?

ארון מתים הוא בצורה של טרפז ובחלק העליון הוא הולך בזוית אל הקודקוד תוך כדי יצירת קו אלכסוני מהכתפיים אל מרכז הקודקוד דבר שלא משאיר הרבה מקום להניח משהו על הכתף , צר לי וכניראה יהיה צר אפילו יותר לכל תוכי שישב על כתף של מישהו בארון מתים .

יש לי כתפיים רחבות והתוכי לא גדול במיוחד... יהיה לו מספיק מקום...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלכס ,אתה עובד ב cia ? כי לפי מה שאני רואה את יכול להשיג בערך כל תמונה שצולמה אי פעם בעולם הזה ,זה מתחיל להטריד ,אני מפחד :smile1: .

בונד89 נותן לי להשתמש בצלחת על גג הרכב הסודי שלו שמחוברת ל-Echelon ומשם לכל מאגר מידע אפשרי :bigglasses:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי כתפיים רחבות והתוכי לא גדול במיוחד... יהיה לו מספיק מקום...

ראינו ראינו וגם ידיים שעירות ( ;D )

אבל כמו שהסברתי הבעיה איננה מצויה ברוחב הכתפיים אלא בעיצוב הארון .

על כל מקרה אני מקבל בתור הצעת פשרה את התיבה של אלכס ( כמו שראית ) יש שם מקום גם לכתיפייך הרחבות ( וידך השעירות ) וגם לתוכי הלא כל כך גדול לעופף ולשחרר את כנפיו ,

אמהמה , רק דבר אחד מטריד אותי , ( למעט הרחבת הלהג על כתפיים רחבות וידיים שעירות ) כיצד זה בחור חסון שכמותך מפחד מערס ? ( אני חושב שהנחת היסוד שלי הייתה נכונה , אתה רצית להתחיל איתה וניכנסת לסרטים במקום - חח )

יאללה , לפני שיגרשו אותנו , אני אפרוש בשיא ואתן לך את המילה האחרונה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...