PS3 - בעיה עם המאוורר (אני חושב) - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

PS3 - בעיה עם המאוורר (אני חושב)

jacko_il

Recommended Posts

שלום לכולם,

קניתי PS3 משומש גרסאת 40GB ב NTSC.

כשהגעתי הביתה עדכנתי אותו בערב לגרסא החדשה ביותר מסוני - 2.8

עכשיו הבעיה היא כזו - כשאני מדליק את המכשיר הכל נחמד ושקט. לא שומעים את המכשיר בכלל והכל יפה..

אחרי מספר דקות מהירות המאוורר מעט עולה אך עדיין לא מורגשת ורק אם ממש מקשיבים אפשר לשמוע אותו.

אבל, במשחקים כמו כבדים מהירות המאוורר ממש עולה ואחרי אולי רבע שעה עשרים דקות מהירות המאוורר ממש מוגזמת וזה נשמע כאילו המכשיר עומד להמריא לי בחדר. זה קורה בחדר ממוזג גם כשהוא שוכב וגם כשהוא עומד.

מה שמוזר זה שהמכשיר בכלל לא מרגיש חם והאוויר שיוצא ממנו ממש פושר..

עכשיו זה עוד ניחה, מה שמעצבן זה שגם כאשר אני יוצא מהמשחק לתפריט או לכל דבר אחר מהירות המאוורר נשארת ככה לנצח. כדי להחזיר אותו למצב הרגיל חייבים לעשות לו ריסט. כאשר הוא נדלק שוב - הוא שקט כמו המוות.

האם קניתי מכשיר מקולקל או משהו ??

*ראוי לציין שחוץ מזה הוא עובד חלק. לא נתקע לי בנתיים אפילו לא פעם אחת ואין לי שום קרטועים או תופעות מוזרות.

*גם אציין שזה לא קורה כאשר משחקים במשחקים קלים מהירות המאוורר עולה מעט אך לא מגיעה לרמה המוגזמת..

מישהו יכול לעזור ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין גדול בזה - אבל אולי זה בגלל הקיץ... מאז שהתחיל להיות חם גם המכשיר שלי מרעיש במשחקים (COD למשל) ולפני זה הוא באמת היה יותר שקט. (או שהוא פשוט התיישן לי מאז חח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני שמתי לב ליותר "פעילות מאוורר" בזמן האחרון.

יכול ליהיות קיץ , יכול ליהיות שינוי בFIRMWARE.

ככה או ככה - כל עוד - המכשיר רץ חלק ואני לא שומע את זה אפילו בווליום די אפסי בלילה - לא אכפת לי.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי לחפש ברשת ומצאתי עוד איזה בחור שטען לאותה בעיה בדיוק כמו שלי שהופיעה לו אחרי העדכון לגרסא 2.8

http://boardsus.playstation.com/playstation/board/message?board.id=ps3updates&thread.id=72964&view=by_date_ascending&page=1

ליביו,

האם גם אצלך זה מעודכן לגרסא הזו ?

*והמכשיר בפירוש לא מתחמם ! אני מרגיש אותו הוא קר והאוויר שיוצא ממנו קר.

עושה רושם שהבעיה היא שהמכשיר לא מוריד את מהירות המאוורר חזרה כשהוא מתקרר. זה כאילו ברגע שהוא עובד גבול מסוים הוא מעלה את המהירות אך כשהוא מתקרר חזרה מהירות המאוורר נשארת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אצלי מעודכן לגירסא האחרונה תמיד.

האם זה קרה אחרי עידכון גירסא? לא יודע.

האם זה קרה כי לאחרונה חם יותר ? לא יודע.

בכ"א , נראה לי יותר מקריות ככה או ככה ולא משהו קריטי

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי עכשיו עם משחקים כמו PES 2009 וגם DARK KINGDOM והמאוורר בקושי מורגש אחרי שעה ויותר של משחק.

אבל, זה סיפור שונה עם KILLZONE נניח, שם המאוורר אחרי איזה עשרים דקות פשוט משתולל..

טוב האמת היא שאין לי יותר מידי ברירה אלא לחיות ככה. אולי לקוות שבעדכון הבא זה יסודר (למרות שאני בספק..).

בנתיים אני אנסה להביא את המכשיר של שכן שלי , גרסאת ה 60GB PAL ששווקה ע"י ישפאר בהשקה. גם אצלו עודכן לפני יומיים ל 2.8, אז אני אשים את המכשירים אחד ליד השני עם אותו משחק ואראה אם זה רק אצלי ככה או שגם הוא מקבל את אותו הפאק.

נ.ב - בדקתי גם במבט לתוך המכשיר לראות אם יש שם אבק או משהו חשוד והוא נראה נקי כאילו אתמול קנו אותו.. אז אני לא מאמין שזה לכלוך או משהו..

ובוודאות זה גם לא קשור לקיץ, כי בחדר שלי ממש קר כשהמזגן דולק.. הטמפ' בשבילו היא אידיאלית..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המכשירים האלו מתוכננים מצוין וגם שנתיים + אחרי ההשקה - אני מבטיח לך שאם אתה פותח אחד - אתה נדהם מכמה הוא נקי לגמרי מבפנים.

אפילו אם הוא עמד בסביבה מאובקת יחסית.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם עדכון -

שחקתי עכשיו ב KILLZONE 2 איזה שעתיים וחצי והתופעה לא קרתה.

המאוורר שלו נשאר על עוצמה נמוכה לאורך כל המשחק וכרגיל - המכשיר לא התחמם והאוויר שיצא היה פושר/חמים כזה , לא יותר.

רק אציין - המשחק הזה פשוט מעולה. אחד ה FPS הטובים ששחקתי בחיים.

אני מת על האוירה שהם יצרו שם, הזרימה של השלבים וכל האינטנסיביות של הקרבות. מלא בארדאק וממש מרגישים כמו במלחמה. מדהים.

אני אפילו לא נכנס לגרפיקה וסאונד שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אצלי זה קורה, אבל זה לא ביג דיל.

זה קורה רק במשחקים הכבדים יותר (קרה לי ב-MGS4 ובבטא של אנצ'רטד 2) אבל לא במשחקים כמו אינפמוס שהם די מכוערים.

זה בהחלט מעצבן שהוא לעולם לא "מתקרר" ומוריד את הסל"ד, אולי בעידכון עתידי.

לדעתי זה קורה רק במכשירים ש-GPU שלהם עדיין 90NM (כמו שלי ושלך ה-40GB)

בחדשים שה-GPU עבר ל-65NM זה כבר לא קורה נראה לי.

אגב, אתה מרגיש אוויר פושר כי הוא דוחף הרבה ממנו, זה מה שאתה אמור להרגיש

אם הוא היה נשאר על אותה טמפ' פנימית עם מאוור איטי יותר היית מרגיש אוויר לוהט כי החום היה מתפזר לאט יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...