האם נייד צמוד לברכיים פוגע באשכים, V2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם נייד צמוד לברכיים פוגע באשכים, V2

שוקו

Recommended Posts

טוב בעקבות הדיון שננעל (מקווה לא לעורר את זעם המנהלים), פתחתי דיון שני כי זה רלוונטי גם אלי.

אז בלי צחוקים\דברים לא רלוונטיים.

אני סטודנט ומבלה הרבה עם , חלק מהזמן על הברכיים (אני יושב בסלון נגיד רגליים על השולחן מחשב באזור האשכים).

2 אפשרויות פגיעה

*פגיעה חד פעמית

*פגיעה לטווח ארוך

2 סיבות שאני רואה

*חום. האם החום באמת משפיע? הנייד שלי לא מתחמם יותר מידי ואני לא מרגיש חום יתר על האשכים

*קרינה, האם כמו שקרינה של פלאפון באזור האשכים (לא מומלץ לשים פלאפון בכיס בגלל זה-האמת זה אמת?), אז גם קרינה מנייד (או שרוב הקרינה באה מהמטען שבכל מקרה רחוק?) יכולה לפגוע בצורה רצינית?

יש לי עוד שנים רבות עם הנייד, ואני אוהב מאוד לשבת בצורה הנ"ל, אולם אם יהיה ביסוס לנזק ממשי אני אוותר על זה מחשש לפגיעה בדור ההמשך.

אם יש למישהו מידע לתרום (בנושא הקרינה והחום והשפעתם על הפוריות), ואם לא אשמח לפנות למקומות רלוונטיים (ואם יהיה ביקוש אפרסם פה)

בברכת לילה טוב :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי קרינה הדיעות חלוקות, אין מחקר חד-משמעי שיצביע על שדה אלקטרומגנטי מהסוג ובעוצמה הזאת כמזיק (נגיד ככה, לבריאות זה לא תורם...).

חום - האשכים נמצאים מחוץ לגוף בדיוק מהסיבה הזאת, חום הגוף הנורמאלי של אדם בריא מספיק ע"מ לפגוע ביצור הזרע (נגיד 36.5 מעלות), תעשה את החשבון לבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיון שננעל כתבו בבירור שכל דבר שאתה עושה בהגזמה יביא לנזק.. לא מבין מה הטעם לשאול שוב פעם. :kopfpatsch:

אם אתה לא מחמם את ביצך בהגזמה מה כבר יקרה לך... מה אתה מושיב את הנייד על ביצים עד שהן נשרפות? מה כבר הלחץ בן אדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אגב לכל אלו שמשתמשים בBLUE TOOTH כי מפחדים מסרט מוח ותוקעים את הפלאפון בביצים

מבחינה סטטיסטית יש לכם סיכוי פי כמה וכמה יותר גדול לסרט אשכים מסרט מוח ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חפיף

ראיתי מחקר שאמרו שגם ברכיבה על אופנים יש נזק לטווח הארוך באשכים

זה ידוע שרכיב ממושכת על אופניים בלי לבוש מתאים גורמת לפגיע באשכים . זה אל דבר חדש ,בגלל זה כל הרוכבים המיקצועיים לובשים את החליפות הצמודות והמפגרות האלו .

וכן אני לפחות חושב (כרגע אין לי פה מחקר שיחזק את דבריי)שנייד (או אפילו גינס צמוד ביום חם ) פוגעים באיכות הזרע ,ובסופו של דבר ביצור שלו .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה ידוע שרכיב ממושכת על אופניים בלי לבוש מתאים גורמת לפגיע באשכים . זה אל דבר חדש ,בגלל זה כל הרוכבים המיקצועיים לובשים את החליפות הצמודות והמפגרות האלו .

וכן אני לפחות חושב (כרגע אין לי פה מחקר שיחזק את דבריי)שנייד (או אפילו גינס צמוד ביום חם ) פוגעים באיכות הזרע ,ובסופו של דבר ביצור שלו .

זה בישביל שתיהיה פחות היתנגדות עם הרוח לא בישביל הביצים :kopfpatsch:
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה בישביל שתיהיה פחות היתנגדות עם הרוח לא בישביל הביצים :kopfpatsch:

בלי קשר ,עם לבשתה פעם אחד כזה (אל תישאלו למה ,פשוט רכבתי פעם אחת עם קרוביי מישפחה קצת מוזרים :screwy: ) אתה תיראה שהאזור של הביצים מין "מועלה" ומקובע כזה אבל לא לוחץ ,קיצר משהוא מוזר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...