WD 80GB 8MB - שאלה - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

WD 80GB 8MB - שאלה

NuXeR

Recommended Posts

שלום !

קניתי את ה-HD החדש שלי סוף סוף :)

הוא שקט פי כמה מהקודם שלי ונחמד סוף סוף 80GB , במארז שלי (Chieftec) יש מאוורר מול ה-HD...

עכשיו הדגם שהמחשב מזהה הוא WDC WD800JB.....זה הדגם נכון ?

ב-HD הזה יש חיישן טמפ' ?

הורדתי תוכנה והיא מודדת 27-31 מעלות צלסיוס....זה סביר לא ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחרי הדגם הוא כותב לי כמה מספרים ואותיות...OOETAO משהו דומה לזה.....מה זה ?!

ואממ...אני לא מוצא בשום מקום משהו שמזכיר את החיישן...:-\ בגלל זה זה נראה לי מוזר , יכול להיות שהתוכנה "ממציאה" טמפ' ועוד כאלו שמשתנות ?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא אומר לי שלפחות HD אחד תומך בבדיקת טמפ'...והטמפ' כרגע היא 31 מעלות......ואני מסתכל בתוכנה שלי 31 מעלות :)

אז יש....?

בחיים לא שמעתי על זה ואני קורא די הרבה......ועם כל הרעש מסביב ל-HD הזה בחיים לא שמעתי על החיישן...מוזר :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן יש לו חיישן מצאתי עכשיו באיזה אתר מיני ביקורת :)

ציטוט :

. But a nice feature that I like is the temperature sensor inside the drive. This sensor is detectable with Motherboard Monitor 5 (and other software, I'd assume) and is very nice for seeing how well the drive is cooled (Mine has a fan in front of it and never goes too far above 30C).

לינק :

http://geek.dealtime.com/xPR-Western_Digital_Caviar_WD800JB_Special_Edition_80_GB~RD-102121836164

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

31 זה מצויין, אצלי 41 :-\

אם אני לא טועה אפשרות בדיקת הטמפ' קשורה ל smart.

::) אצלי 31 מעלות מקסימום כאשר טמפ' המארז היא 32 מעלות חחח ומתחת ל-HD יש את ה-HD הישן שלי (מעביר לחדש..) כאשר הישן מתחמם יותר מהחדש........והוא גם חוסם לו את האוויר...

בקיצר כשאני ימקם את החדש כמו שצריך אני צופה שהוא לא יעבור 30 מעלות שזה באמת אחלה אחלה!!!

מעניין כמה זה יהיה בזמן defrag..... ;D עדיין לא התקנתי Norton SystemWorks אז אני עדיין לא יכול לבדוק... :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...