שאלה בנושא חלבונים פיתוח גוף - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה בנושא חלבונים פיתוח גוף

Fighter

Recommended Posts

נגיד עשיתי פעילות אנאירובית בשביל לחזק שרירים, עד כמה זמן יש לי לאכול את החלבונים? כי אומרים ישר אחרי האימון תאכל חלבונים, אבל לפעמים לא יוצא לאכול ישר אחרי האימון, אז עד כמה זמן יש בשביל לאכול חלבונים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לקנות את האבקות האלה ,WHEY והשטויות האלה...שותים את זה שר אחרי אימון. אבל לדעתי עדיף (אם כמובן יש לך אפשרות) לקחת איזה טונה או כריך או סגנון שתאכל אחרי אימון, ואז כשתגיע הביתה תאכל כבר כמו שצריך. אני פשוט מעדיף הכל טבעי כזה חחח (וגם אין לי לשלם 300 ש"ח כל פעם על האבקות האלה,וזה במקרה הטוב 300...)

ואין כזה דבר להתאמן בצהריים ולאכול בערב.לא יודע איפה ראית כאלה אנשים =\

אחרי אימון תמיד צריך לאכול, אחרת איך השריר יבנה ??

הרי כשאתה מתאמן אתה בעצם הורס את השריר , ואז כשאתה אוכל השריר נבנה אבל ניהיה כבר קצת יותר חזק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחקרים הוכיחו שהתפלגות החלבון על פני היום ו"מהירות הספיגה" הם בעלי הבדלים שוליים עד לא קיימים על גידול שרירים

תכאל מתי שנוח לך, כמה שנוח לך העיקר שזה יכסה את המכסה היומית

מה שכן אחרי אימון אנאירובי כן חשוב להכניס פחמימות פשוטות , וזה כן כדאי כמה שיותר מהר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול לקנות את האבקות האלה ,WHEY והשטויות האלה...שותים את זה שר אחרי אימון. אבל לדעתי עדיף (אם כמובן יש לך אפשרות) לקחת איזה טונה או כריך או סגנון שתאכל אחרי אימון, ואז כשתגיע הביתה תאכל כבר כמו שצריך. אני פשוט מעדיף הכל טבעי כזה חחח (וגם אין לי לשלם 300 ש"ח כל פעם על האבקות האלה,וזה במקרה הטוב 300...)

ואין כזה דבר להתאמן בצהריים ולאכול בערב.לא יודע איפה ראית כאלה אנשים =\

אחרי אימון תמיד צריך לאכול, אחרת איך השריר יבנה ??

הרי כשאתה מתאמן אתה בעצם הורס את השריר , ואז כשאתה אוכל השריר נבנה אבל ניהיה כבר קצת יותר חזק...

לא אמרתי להתאמן בצהריים ולאכול בערב

אמרתי שאנשים שעובדים קשה ביום בעבודות כמו ביניין וכו' הם די חזקים מהעבודה עצמה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחקרים הוכיחו שהתפלגות החלבון על פני היום ו"מהירות הספיגה" הם בעלי הבדלים שוליים עד לא קיימים על גידול שרירים

תכאל מתי שנוח לך, כמה שנוח לך העיקר שזה יכסה את המכסה היומית

מה שכן אחרי אימון אנאירובי כן חשוב להכניס פחמימות פשוטות , וזה כן כדאי כמה שיותר מהר

אתה יודע בכלל מה תפקיד הפחמימות? =\

לזרז את התהליך פשוט. ויותר חשוב לצרוך חלבון אם כבר , אחרי האימון.

ולא יודע איפה קראת מחקרים כאלה, זה לא נכון...

אם אתה רוצה לקבל את המקסימום תוצאות, עדיף לצרוך חלבון כבר ב20 דקות לאחר האימון. או מקסימום שעה. לא שאחרי זה כבר מיותר לאכול, אבל זה כבר לא אותו הדבר...

אני לא ממש מבין את הקטע הזה, פשוט קראתי מאמרים ממקצוענים(מוינגייט) ושאלתי הרבה מדריכים בכמה מכונים שהתאמנתי בהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...