אבוי! בקבוקי האייס קפה של תנובה השאירו אותי בShock (האם לפנות\להתלונן?) - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אבוי! בקבוקי האייס קפה של תנובה השאירו אותי בShock (האם לפנות\להתלונן?)

אור כהן

Recommended Posts

שלום לכם חברי הפורום היקרים שלי,

ב27.07.09 רכשתי דרך החנות המכולתית "שופרסל שלי" 2 בקבוקי אייס קפה מסדרת הShock של תנובה בנפח של 1 ליטר לכל אחד במחיר כולל של 24.18 ש"ח.

אני מכיר את הטעם של המוצרים האלו, למרות שאני לרוב שותה יטבתה-אייס קפה, הוא גם בר שתייה (בנוסף אלו היו 2 מ3 הבקבוקים האחרונים במכולת)

מכסה הבבוקים מכוסה בחלקיקי חומר לבן לא ידוע, אבל זה לא מטריד אותי, ותאריכי המשקאות הם עד ל2.8.09

בחזרתי הביתה, צמא למשקה אייס קפה, פתחתי את אחד הבקבוקים,ולגמתי לגימה ממנו.

אני רגיל לטעם של המשקה הנ"ל מתנובה, יש לו טעם של גלידת קפה, אבל לא הפעם.

לאחר שלגמתי מהמשקה חשתי בחילה, וכאבי ראש, ניסיתי להבחין בטעם הקפה אבל הוא כלל לא היה שם, ניסיתי גם ללגום לגימות נוספות למנה היומית שלי, אך ככל ששתיתי יותר, הבחילות התחזקו.

למשקה יש טעם של גרב קפואה שהושארה במקפאי למשך זמן רב מדי.

אחי המליץ לי לפנות לתנובה ולבקש פיצוי, ואני חשבתי אולי לדבר עם המכולת (אחד מהבקבוקים פתוח, אותו אחד שלגמתי ממנו.)

עכשיו הסכמנו לדבר עם תנובה, אבל מישהו יודע מה אני צריך לומר? לעשות? לבקש?

ואני מקווה שזה לא רעיל או משהו כזה (גם היום לפני כתיבת הנושא ניסיתי ללגום ממנו, והתסמינים חזרו)

תודה לכל העונים,

אור כהן :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפניי הכל לך לרופא ,ותבקש בדיקה ,ואתה התוצאות שלה תשמור לעצמך כחיזוק לטענה שהמוצר מקולקל .

ללכת למכולת לא יעזור ,לא בדיוק מעניין אותם דברים כאלו ,אתה חייב לפנות לתנובה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמרת את הבקבוק ? כי זה מה שיענין את התנובה

בכל מקרה תתקשר אליהם מחר ובטח יתנו לך איזה פיצויי תנובה מרבה בפיצויים במקרים כאלה בד"כ נותנים לך תווי קניה של 100-200 ש"ח

תלוי בעוגמת הנפש שתוכל לממש בכל סופר לפחות זה מה שקיבלתי לאחר שבקבוק חלב מפלסטיק(זה של השתי ליטר ) התפוצץ לי במקרר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמרת את הבקבוק ? כי זה מה שיענין את התנובה

בכל מקרה תתקשר אליהם מחר ובטח יתנו לך איזה פיצויי תנובה מרבה בפיצויים במקרים כאלה בד"כ נותנים לך תווי קניה של 100-200 ש"ח

תלוי בעוגמת הנפש שתוכל לממש בכל סופר לפחות זה מה שקיבלתי לאחר שבקבוק חלב מפלסטיק(זה של השתי ליטר ) התפוצץ לי במקרר .

כמובן ששמרתי את הבקבוק, יש לי בקבוק שלם ועוד בקבוק מלא ב7\8 נוזל אייס קפה, אי אפשר לשתות את זה במרחק של יותר מ5 מטר מהשרותים.

חחח :lol: איך הוא התפוצץ במקרר?! :lol: שמת אותו במקפיא או משהו כזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו כמה לדעתכם עוגמת הנפש נחשבת אם היא מבוססת על "כאבי ראש+בחילות+אי יכולת לשתות קפה קר לאחר 4 ימים ללא קפה, (ללא הכללת היומיים מאז קניית המשקה, שבכללי זה יוצא 6)?

זה נחשב בכלל לעוגמת נפש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...