משחק KILL DA PICTURE - עמוד 9 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משחק KILL DA PICTURE

EasyPooper

Recommended Posts

יפה מאוד קודיש.

כל השאר יכלו פשוט לעשות כפתור ימני על התמונה ולבדוק את שם הקישור המוביל לתמונה. הרי אמרתי שהתשובה טמונה בתמונה ;)

ממשיכים.

הסיטואציה המתוארת בתמונה תוכל להיכחד רק ע"י מישהו שהשתתף בקרב בין ענקים והתנך כתב על קורבנו שיש לו את הבנות הכי יפות בארץ.

*הסבר לתמונה סתם לידע כללי:

בריאת האדם – ( אולי היצירה המפורסמת ביותר בקפלה) זה עתה נברא האדם.

הוא שוכב על האדמה כאילו עודנו קשור אליה ומושיט יד לבורא בתנועה של ציפיה. גבר חסון ורחב שרירים של מתאבק, אך עם זאת משוך עליו חוט של רוך ואצילות. פניו מביעים כמיהה למגע האלוקי שבלעדיו לא יהיו חיים לאון העצור בגופו. הבורא נישא בידי מלאכים בתוך גלימה אדומה כמו אפיריון שמימי. על אף הגוף החשוף , הוא נראה מלא הדרת מלכות ובעל עוצמה סמכותית ללא עוררין. הוא שולח יד לעבר היד המושטת של האדם , וכאשר תיגענה האצבעות זו בזו יתחולל הנס: הנברא בצלם יזכה לרוח באפו וימשול בארץ ובחיה שעליה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 709
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

נמאס לראות של שטויות אז פתאום כשיש משהו מעל רמת FXP אתם מוותרים לעצמכם ? איך אני עולה חדש יודע יותר תנך מצברים.

קדימה :xyxthumbs:

רמז עבה כמו כגזע עץ: מהי הסיטואציה ההפוכה לרגע הבריאה המתואר בתמונה ? מהי התמונה הקשורה לשוורצנגר שתחסל את התשובה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נמאס לראות של שטויות אז פתאום כשיש משהו מעל רמת FXP אתם מוותרים לעצמכם ? איך אני עולה חדש יודע יותר תנך מצברים.

קדימה :xyxthumbs:

רמז עבה כמו כגזע עץ: מהי הסיטואציה ההפוכה לרגע הבריאה המתואר בתמונה ? מהי התמונה הקשורה לשוורצנגר שתחסל את התשובה ?

אתה כנראה מדבר על איוב.. אבל למי יש כח בשעה כזאת להבין מה אתה רוצה.. תפתח טופיק "חפירות על התנ"ך".... פה אנחנו רוצים להרוג עם אחרות :jump:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

או, אינטליגנציה. זה למה ידעתי שאפשר לסמוך עליכם(על כמה מכם לפחות) :)

יפה מאוד, איוב הוא הגיבור אשר נקלע לקרב הענקים והמשפט מתאר את הפיצוי שהוא מקבל מה' לאחר שהוא עמד במילה מול השטן והראה שהוא נאמן לה':

"וַיהוָה בֵּרַךְ אֶת אַחֲרִית אִיּוֹב מֵרֵאשִׁתוֹ: וַיְהִי לוֹ אַרְבָּעָה עָשָׂר אֶלֶף צֹאן, וְשֵׁשֶׁת אֲלָפִים גְּמַלִּים, וְאֶלֶף צֶמֶד בָּקָר, וְאֶלֶף אֲתוֹנוֹת" (איוב מב, יב), היו לו בנים ובנות אשר "לֹא נִמְצָא נָשִׁים יָפוֹת, כִּבְנוֹת אִיּוֹב--בְּכָל הָאָרֶץ"

נו, אז אם השטן מעורב בזה, מה תמונת התשובה לבריאת העולם ?

*אני אתן את התמונה שהורגת את התשובה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו, אז אם השטן מעורב בזה, מה תמונת התשובה לבריאת העולם ?

*אני אתן את התמונה שהורגת את התשובה

אין לי ממש משושג על מה אתה מדבר אבל נדמה לי שהתשובה היא זה?

7455146154.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצויין עידן. אחח כוחו של HWzone עוד במותניו :yelclap:

טוב, אני חולה אז יש לי כח לבערך רבע שעה -+ מול המסך כל פעם ככה שאני אפתור ואפרוש לישון.

זה היה אמור להיות מאוד קל.

התמונה מראה את בריאת העולם

בדיקת הלינק של התמונה הייתה מראה את הכיתוב הזה עם התשובה לסט השאלות הראשונות:

http://www.success.co.il/knowledge/images/Pillar2-Supernatural-GodCreates-Man-Sistine-Chapel.jpg

כל העניין של "זה אשר לו הבנות היפות בארץ" היה קשור לספר איוב בו השטן התערב עם אלוהים שאם ייקח את כל הטוב מאחד מעשירי הארץ, הוא יפסיק להאמין באלוהים וימרוד בו. זה לא קרה, השטן התבדה וה' פיצה את איוב במתנות לרוב. מי ששכח או לא הבין בתיכון, שיחזור על החומר:

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%A1%D7%A4%D7%A8_%D7%90%D7%99%D7%95%D7%91

מכאן גם העניין עם השטן, שהוא התשובה לתמונה "בריאת העולם" כי הוא היחיד שיכול לגרום ל"קץ העולם/קץ הימים/יום הדין/END OF DAYS".

שיכול להיות מתואר ע"י כל מיני דומות בסגנון הזה:

http://www.wallpaperbus.com/Pics/Design/Digital1-2/Digital_2014.jpg

מכאן נעבור לפתרון הרמז של שוורצנגר שהיה אמור לרמוז על התמונה הקודמת כי הוא הרג את מי שאחראי ל"קץ הימים" (השטן) מהתמונה הקודמת:

וזוהי למעשה התמונה ש"הורגת" את התשובה :)

אם מישהו רוצה שאעשה עוד משהו מאתגר, תגידו ומחר אפנק בהתאם. עכשיו חברים, אתם מוזמנים לחזור ל "תמונות ההרג המטורפות" שלכם :)

לילה טוב

endofdaysmovieposter.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...