VMWARE מה השימושים שלה? - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

VMWARE מה השימושים שלה?

Guarding angel

Recommended Posts

היי

לאחרונה אני שומע המון על התוכנה הזאת (כן כן אני יודע שהיא ותיקה) בעיקרון אני מתחיל ללמוד בינואר

ולא אכפת לי להתעסק עם התוכנה הזאת קצת לפני הלימודים.

למנוסים שבינכם עם התוכנה הזאת איזו גרסה להוריד? עם מה להתחיל?

אשמח להמלצה :P

בתודה מראש,

ישראל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הורדתי את VMware Player אך כפי שאני רואה זאת תוכנה שעליה שמים תוספות?

בעיקרון הבנתי שאפשר להפעיל 2 מערכות הפעלה בו זמנית ואף יותר תלוי בכמות הליבות שיש במערכת

כך שאפשר להפנות משאבים לכול מערכת הפעלה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין שום קשר לכמות הליבות, גם על סינגל קור אתה יכול להריץ כמה מכונות וירטואליות בו זמנית, פשוט אם המחשב חלש זה יפעל על הפרצוף.

ה-PLAYER נדמה לי זה רק לטעון מכונות וירטואליות מקובץ מוכן, אני לא חושב שיש שם דרך ליצור מכונה וירטואלית חדשה בעצמך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועטוס מה הדרישות בכדי להריץ VM בצורה מהירה? האם המפרטים של הנייח\נייד מספקים?

או שאני צריך לשנות משו שם?

אגב האם אפשר ליצור VM על HD חיצוני? כי כשאינני בבית אני מעוניין לעבוד איתה על הנייד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המפרטים שלך מספיקים מעל ומעבר, אתה תוכל להריץ שם לדעתי 3 מכונות וירטואליות בו זמנית בצורה סבירה.

אתה יכול לשים על ההרדיסק החיצוני את הקבצים של המכונה הוירטואלית (הקובץ של ה"הרדיסק", קובץ ההגדרות וכו'), בקשר לתוכנה עצמה אני לא מכיר משהו portable, אז יכול להיות שתצטרך להתקין על כל מחשב בנפרד, ואז להפעיל מהקבצים של ההרדיסק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא זוכר כמה קבצים יש לכל מכונה וירטואלית ב-VMWARE, אבל ב-VIRTUAL זה 2 קבצים בסטנדרט (הרדיסק והגדרות), ועוד קובץ UNDO DISK אם אתה בוחר בזה (כדאי) שנוצר אוטומטית בתיקיה עם הקובץ הגדרות.

ככה שמספיק שאתה עושה להם גזור והדבק להרדיסק הנייד, ומפעיל את המכונה הוירטואלית משם, אז הוא לא עושה לך שום דבר לוקלי על המחשב (חוץ מכמובן את התוכנה עצמה שאין לך ברירה אלא להתקין בכל מחשב בנפרד, כי היא צריכה ליצור לך כרטיס וירטואלי בוינדוס וכל מיני שטויות כאלה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...