בקשר לאיומי גרעין אירניים - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בקשר לאיומי גרעין אירניים

Fighter

Recommended Posts

אני לא רוצה להגיע ליום שישראל תתקוף את איראן.... ::) אני מאוד פוחד שכדי להרתיע את האיראנים מתגובה נצתרך להשתמש בנשק לא קונבנציונאלי ....

עדיין לא סביר שהאיראנים ישתמשו בנשק גרעיני נגד . יותר סביר שהם ישתמשו בנשק הגרעיני שלהם למנף כל מני דברים נגד השכנים שלהם. בגלל זה הסעודים ממש עצבניים על איארן וגם המיצרים לא מתלהבים למרות שהם די רחוקים מאיראן כמונו.

אני חושב שמה שארה"ב עושה באירופה שהיא מציבה שם מערכות הגנה נגד טילים זה בעיקר כדי לעצבן את הרוסים. ארה"ב רוצה שרוסיה תלחץ על איראן להפסיק את תוכנית הגרעין שלה וזה כנראה האופציה היחידה לפני פלישה לאיראן.

אני לא חושב שמישהו אפילו מעורער בנפשו ישתמש בנשק ביולוגי כמו אבעבועות שחורות או וירוס האבולה זה יכול לחזור אליך במוטציה שאתה לא תדע איך להתמודד איתה. אפשר אבל להשתמש ברעל ביולוגי שנקרא בוטלניום הוא בין הרעלים הקטלניים ביותר לבני אדם. אומרים שכפית של זה יכולה להרוג 5 מיליון אנשים. עדיין שימוש בנשק כימי/ביולוגי לא קל על גבי טילים כי אתה יכול להשמיד את הרעל שלך בדרך לקורבן .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר אבל להשתמש ברעל ביולוגי שנקרא בוטלניום הוא בין הרעלים הקטלניים ביותר לבני אדם. אומרים שכפית של זה יכולה להרוג 5 מיליון אנשים.

אני יכול להרוג חמישה מליון אנשים רק עם הכפית. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא רוצה להגיע ליום שישראל תתקוף את איראן.... ::) אני מאוד פוחד שכדי להרתיע את האיראנים מתגובה נצתרך להשתמש בנשק לא קונבנציונאלי ....

עדיין לא סביר שהאיראנים ישתמשו בנשק גרעיני נגד . יותר סביר שהם ישתמשו בנשק הגרעיני שלהם למנף כל מני דברים נגד השכנים שלהם. בגלל זה הסעודים ממש עצבניים על איארן וגם המיצרים לא מתלהבים למרות שהם די רחוקים מאיראן כמונו.

אני חושב שמה שארה"ב עושה באירופה שהיא מציבה שם מערכות הגנה נגד טילים זה בעיקר כדי לעצבן את הרוסים. ארה"ב רוצה שרוסיה תלחץ על איראן להפסיק את תוכנית הגרעין שלה וזה כנראה האופציה היחידה לפני פלישה לאיראן.

אני לא חושב שמישהו אפילו מעורער בנפשו ישתמש בנשק ביולוגי כמו אבעבועות שחורות או וירוס האבולה זה יכול לחזור אליך במוטציה שאתה לא תדע איך להתמודד איתה. אפשר אבל להשתמש ברעל ביולוגי שנקרא בוטלניום הוא בין הרעלים הקטלניים ביותר לבני אדם. אומרים שכפית של זה יכולה להרוג 5 מיליון אנשים. עדיין שימוש בנשק כימי/ביולוגי לא קל על גבי טילים כי אתה יכול להשמיד את הרעל שלך בדרך לקורבן .

מאיפה כולכם יודעים את כל זה?

אפשר עוד מידע על הרעל הזה? לא מצאתי כלום שרשמתי בעברית,ואין לי מושג איך לרשום באנגלית.

ולמה כולם חושבים שהם ישתמשו בפצצות\טילים קודם על האחים שלהם הקרובים אליהם כמו ערב הסעודית וכו' ולא על קודם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין להם טיל בשרות עם טווח של 3 אלף ק"מ, לשיאהב 3 יש טווח קטן במקצת מ-1500 ק"מ ולא היה להם שיגור מוצלח מלא שלו, כל הזמן הטיל התפוצץ באמצע המסלול או נכנס למסלול תלול מידי, וברוב המקרים האיראנים טענו שזה היה בכוונה...

זה שאין לך מושג כמה טילים יש להם זה יופי, אין להם מאות, השיהאב מורכב על משגרים סובייטים כרגע, היכולת האיראנית לייצור משגרים לטילים בליסטיים לטווח בינוני היא כרגע לא מבצעית, בכל אופן במצעד הצבאי שהם עושים פעם בשבוע בערך לא נראה עוד משגר תוצרת בית וזה למרות שהתעשיה הצבאית שלהם כביכול כבר כמה שנים טובות מפרסמת משגרים כאלה גם לייצוא.

הדחף האיראני כרגע הוא לטילים מרובי שלבים בשביל להתגבר על הפער הטכנ' שיש להם בבניית טילים ארוכי טווח, טילים רב שלביים הם טילים לא יעילים ולא אמינים. כמו כן כרגע הם עוברים חזרה לטילים המונעים במולאם או בחלקם בדלק נוזלי מה שמסרס את יכולת השיגור שלהם בצורה דרסטית.

טיל עם דלק מוצק יכול להיות מוכן לשיגור בדקות ספורות, טיל בעל דלק נוזלי דורש הכנה של שעות.

אני לא דואג מהאיראנים לא מהטילים שלהם, ולא מהפצצה שלהם, אם תיהיה להם פצצה אני תמיד טענתי ואטען שאנחנו האחרונים שנחטוף אותה, קודם כל הם יסגרו את החשבון עם הסעודים, העיראקים, אחרי זה יפנו לנפט של הנסיכויות, אם ישאר להם משהו במחסן תחמושת ואם אחרי זה עדיין תשאר איראן אז אולי אולי נחטוף.

גם במקרה שהאיראני יחסלו את כל העולם ואחותו אנחנו עדיין לא נחטוף פצצה, מהסיבה הפשוטה שהם יצתרכו מישהו שישמש בתור בן ערובה במאזן הכוחות החדש. בתסריט שבו לאיראן יש פצצה והיא פולשת לשדות הנפט של הניסכויות או ערב הסעודית "חיה" עדיפה לאיראן ולו בשל הסיבה היחידה שהקיום שלנו יהיה הדבר היחידי שימנע תסריט תקיפה ראשונה ע"י האמריקאים או כל מעצמה גרעינית אחרת כתוגבה לפלישה שלהם.

בנוסף על כך האיראנים יודעים שלא משנה מה יש לנו יכולת של מכה שניה, מה שלהם אין, ובטווח הנראה לעין גם לא יהיה.

אני חושב שאתה חושב בצורה הגיונית מדי, איסלאם פדומנדיליסטי לא חשוב בצורה הגיונית - ראה ערך, מחבל מתאבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחמדיניג'אד בחיים לא יזרוק עלינו פצצת אטום, בחיאת הוא פרסי! הוא לא יזרוק ליהודים דבר שהוא השקיע בו מיליונים! :bash:

נכון שזה נאמר בצורה הומוריסטית, אבל כולכם מדברים כאילו כבר יש לו פצצת אטום, עדיין אין לו פצצה, ואסור שתהיה לו כזאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ונגיד הם ישתמשו בפצצת אטום? מה עושים נגד זה? לא נראה לי שאפשר לעצור אותה אחרי שהיא נזרקה

זה לא יקרה. לישראל יש צוללות גרעיניות שבמידה ותתוקף בנשק גרעיני תוכל לתקוף בחזרה גם אם הושמדה. מה שנקרא "מכה שניה"

והם יודעים את זה טוב מאוד.

הפחד הוא אחר...

שבמידה ולאיראן תיהיה יכולת גרעינית היא תעביר לאירגוני טרור.

אבל אל דאגה, לאיראן לא תיהיה יכולת גרעינית אתה יכול להיות רגוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...