שאלה לגבי דחיקת חזה - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה לגבי דחיקת חזה

Avi Levin

Recommended Posts

בתור מתאבק, לא היה לי אף פעם צורך להתאמן עם משקולות בגלל השרירים הטבעיים שהיו לי תוך כדי האימונים.

כעת, אני לא מתאבק יותר, ואין לי צורך בזריזות ומהירות, אז החלטתי להתאמן עם משקולות.

אני 1.80 ושוקל 77 ק"ג, בדחיקת חזה אני מרים 80 ק"ג, וזה אחרי כמעט חודש שאני מתאמן פעמיים בשבוע על החזה (דחיקת חזה, משקולות במשקל 20 ק"ג ליד - הרמה בשכיבה - פרפר, פרפר בישיבה).

בעיקרון התחלתי מ-35 ק"ג, בתוך שבוע עליתי ל-60 ק"ג, ובתוך שבועיים ל-80 ק"ג, זה המשקל המקסימלי שאני יכול להרים.

האימון שלי מתבסס על כך:

סט 1: 65 ק"ג 8 פעמים

סט 2: 72.5 ק"ג 5 פעמים

סט 3,4,5: 80 ק"ג 3 פעמים.

קיבלתי ייעוץ על השיטה הזאת מבחור שמתאמן ביחד איתי, השאלה היא האם התוכניות הזאת מתאימה לצורך העלאת משקל מקסימלי ו(לפי השפה העממית)"להתנפח"? (אני מודע לפעולה שמתבצעת, תאי השריר נהיים יותר גדולים במקום להתרבות, וזה גורם למה שאומרים "ניפוח", אז אל תצעקו עליי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

5 סטים, וואו... אבל כן זה ניראה כמו מה שניקרא ניפוח שריר. אם אתה יכול לעשות יותר מ8 בסט הראשון אז תעלה את המשקל מעט.

בכללי-

האמת שזה תלוי בך, אני גם קיבלתי כזאת תוכנית בהתחלה אבל היא לא עזרה לי, הגעתי ל80 קילו אבל החזה לא ממש גדל. תנסה תיראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

5 סטים, וואו... אבל כן זה ניראה כמו מה שניקרא ניפוח שריר. אם אתה יכול לעשות יותר מ8 בסט הראשון אז תעלה את המשקל מעט.

בכללי-

האמת שזה תלוי בך, אני גם קיבלתי כזאת תוכנית בהתחלה אבל היא לא עזרה לי, הגעתי ל80 קילו אבל החזה לא ממש גדל. תנסה תיראה.

האמת היא שאני מעוניין יותר בלעלות במשקל ופחות להתנפח, מעולם לא הרמתי משקולות, אבל אני מניח שהאימונים של ההאבקות עזרו לי בגדול כיוון שיש בחור שהתחיל פחות יותר כמו להתאמן, משהו כמו שבוע לפניי וכרגע הוא על 60 ק"ג בלבד והוא מתאמן יותר ממני (שחיין לשעבר).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה שהאימונים עזרו על כך אין עוררין, אבל בכל עיניין האימונים ניכנסת גנטיקה.

בן אדם אחד יתחיל מ40, שני מ70 ושלישי שבחיים לא נגע במשקולת יכול להתחיל ב100 אם יש לו סט גנים תואם למטרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, מבלי לזלזל... אין פורומים יותר מתאימים לשאול את השאלה הזו? עזוב אותך שאין תוכנית אחת מוסכמת לתוצאות שאתה מבקש, יש לא מעט, אבל פה אתה מצפה לקבל את התשובות? :hat:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, מבלי לזלזל... אין פורומים יותר מתאימים לשאול את השאלה הזו? עזוב אותך שאין תוכנית אחת מוסכמת לתוצאות שאתה מבקש, יש לא מעט, אבל פה אתה מצפה לקבל את התשובות? :hat:

יש פה הרבה אנשים שראיתי שמתמחים בנושא, אז למה לי להרשם לעוד פורום ולפתוח שם דיון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...